0

@krol211 tak super ale premia od Nike sama w sobie nawet nie pozwala na powrót do zasady 1:1.
Ty wiesz że mamy do spłaty około 1mld długu krótkoterminowego?

0

@krol211 w następnym sezonie mamy do dyspozycji tylko 60% stadionu, będziemy tam grać tylko w La Ligę albo LM (nie pamiętam dokładnie w którym turnieju, na tym pozostałym mamy grać na Montujic)

0

@krol211
@Nefir
na jakiej podstawie uważasz że będzie lepsza? Laporta wydaje ostatnie grosze klubu i jeszcze bardziej nas zadłuża. Nie ma szans żebyśmy byli w lepszej sytuacji. Musiałoby dojść do bardzo dużych wyników sportowych albo powstania SL

0

@JarekS
@cules100pro
Jeśli byłoby to wypożyczenie na dwa lata i Simons by zrobił coś podobnego co Felix w Atletico to może się udać go stamtąd wyrwać. Ale to bardzo mało prawdopodobne

0

@Nefir jak wypali to nas nie stać.
Jak nie wypali to go nie weźmiemy.
Dla mnie nie ma szans na jego dłuższy pobyt u nas. Mam mieszane uczucia do tej operacji

0

@Nefir niewiadomo, sam dziennikarz może nie mieć takich informacji

0

@Nefir a ta opcja nie jest jednorazowa?
Nie znam szczegółów. Trzeba wtedy też dać opcje wykupu bo jak dojdzie do licytacji i Simons się nie zaprze to nie mamy szans

0

Osobiście nie lubię jak wypożyczamy graczy wiedząc że nie zostaną po wypożyczeniu ale Simons napewno byłby dużym wzmocnieniem

11

@Sullivan06 po pierwsze Lewy powiedział że zostaje a Flick napewno będzie na niego liczył.
Po drugie sam dobijałeś na pustaka w podstawówce. Czy tego chcesz czy nie to Lewy ma najlepsze liczby w zespole i jest jednym z liderów zespołu

0

@JarekS bardzo fajny profil. Powinien być też tańszy od Nico. Jest jakieś zainteresowanie nim z naszej strony?

0

@JarekS pierwsza opcja najlepsza.
Nico napewno pasuje ale Doue? Nie było chyba żadnego zainteresowania nim? Mógłbyś napisać o nim coś więcej?

0

@krol211 Deco też ma mało do powiedzenia co pokazała akcja z trenerem. Tu chodzi o Laporte

0

@krol211 zobaczymy ale wątpię

0

@Kalin33 weź chłopie, mamy za dużo środkowych obrońców i zostałby sprzedany gdyby nie był naszym najlepszym obrońcą.
Jeśli odejdzie to nikt w jego miejsce nie przyjdzie

0

@krol211 już to widzę xd, nie pamiętam kiedy ostatnio to trener decydował o transferach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JarekS było info że Flick nie chce ani Felixa ani Cancelo ale klub chce go do nich przekonać.
Araujo raczej przedłuży kontrakt, czekał pewnie na wiadomość kto będzie nowym trenerem

0

@!34RC3!_0N4 to zakup loteria jak większość graczy z Brazylii

0

@RosjaninBut wszyscy naskakuja na Araujo a jak chłop miał przedłużyć kontrakt jak nawet nie wiedział kto będzie trenerem?
De Jong już od miesięcy nie odpowiada na ofertę kontraktu

0

@kaamil1910 chyba środkowy pomocnik a defensywny pomocnik to różnica? No chyba że chcesz upychać zawodnika na nie swojej pozycji

0

Pomocników mamy dużo. Potrzebujemy tylko LS i DM

0

@Cvzx a to nie jest dziwne że 3/4 piłkarzy u Xaviego zalicza zjazd? Kontuzje to jedno ale odkąd odszedł Koeman u którego Pedri się rozwinął to teraz zaliczył ogromny zjazd. Teraz dostaniemy za niego grosze a to jest talent klasy światowej

0

@JerzyKiler nie trzeba być trenerem żeby stwierdzić że Xavi się nie nadaje na trenera na tym poziomie

0

@Trojanek23 no tak jak mówię, zagnieździł się w La Massi i nie mamy wyboru

0

@ACRAB95 na Euro będzie na 100% a chcą to wprowadzić w klubach ale nic oficjalnego

0

@Trojanek23 tak super ale teraz trzeba mu się za to spłacić

0

@JerzyKiler xd, odezwał się obrońca wuefisty

0

@JarekS zobaczymy jak będzie wyglądać to u Flicka, w Bayernie rotował składem

0

@ShawnC co nie zmienia faktu że nie miał kto go z tej listy wywalić.
Nie wiadomo czy pojedzie ale dla nas lepiej żeby nie pojechał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?