BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro nie. Mamy jeszcze zmniejszony limit to nawet obecna kadra nam się nie mieści a Fati zarabia 14mln brutto
1
@Faro najpierw to się zastanówmy jak go zarejestrować
0
@Emhyr xddddddd
2
@Faro ale wypracowuje dużą liczbę sytuacji. Pokaż mi lepszego skrzydłowego w tej cenie
0
@Darek789 nawet tego nie skomentuje
0
@Lucyfffer jest Bernal ale ma dopiero 16lat
0
@viscabee9 chyba presezon jest właśnie po to? Często tak się robi żeby podbić cenę zawodnika
1
@Lucyfffer pomocników jest od groma w La Masii
0
@Faro nie wiem, jeśli zarząd kieruje się tylko tym to dobrze się nie zapowiada
0
@sevs no to mówię że się nie zgodzi raczej
0
@Emhyr to właśnie mówię że się raczej nie zgodzi. Mówię co by było dla nas dobre
12
Nie stać nas.
Oglądałem Bayern Flicka i trzeba obowiązkowo kupić LS więc cała kasa powinna iść na Nico
0
@Emhyr mógłby się uczyć jako asystent i przy okazji doradzić Flickowi kogo wziąć z La Massi. Nie widzę w tym nic dziwnego, byłyby z tego same plusy
3
Ja bym dał Marqueza ale wątpię że się zgodzi
0
@pioz123 o jak mi przykro
0
Według mnie nie, tylko za darmo za rok.
Lepiej gra na PO a na DM ostatnio nie gra dobrze. Nie widzę sensu żeby teraz za niego płacić
0
@LatajacyHolender a w Chelsea to nie xd?
0
@pioz123 5mln xd. 20mln to minimum. Jak go nie obserwujesz i nie widzisz jak wielki poczynił postęp to się nie wypowiadaj.
0
@Lucyfffer ale potrzebuje zmiennika
1
@pioz123 Garcia 5mln xdddd. Jest warty dużo więcej. Powinien zostać
0
@Lucyfffer Casado to bardziej profil Gaviego, nie wiem czy to wypali jakby grał jako pojedyńczy DM
0
@michal199500hehe to po co zmienił zdanie? Mógł dotrzymać słowa
0
@BISHBASHBOSH nie no bez przesady, zaraz będzie miał 36lat. Wieku nie oszuka.
Powinien mieć lepsze liczby niż w tym sezonie ale nie wróci do tamtych liczb z Bayernu z czasów swojego prime
0
@LatajacyHolender United się nim nie interesowało.
Wolałbyś Barcelonę czy Chelsea? Tam nikt mu nie kupi gotowców i trudno o jakieś trofea ani nie grają w Europie
1
@Lucyfffer nie powtórzy, będzie miał zaraz 36lat, ale powinno być lepiej niż teraz
0
@PatrykBarcamógł go wypożyczyć odrazu
0
@PatrykBarca to po co zażyczył sobie Torresa? Mógł w to miejsce wziąć DM
0
@Faro dla niego nie ma już raczej ratunku
0
@Rewolucja123 tylko to co napisałem to prawda. To dlaczego do samego końca wstrzymywał się żeby powiedzieć że Fermin zostanie
0
@SkilledHydra16 Gundo napewno. Jak Pedriego ogarnie fizycznie to też wskoczy, Fermin może też być