0

@Faro nie. Mamy jeszcze zmniejszony limit to nawet obecna kadra nam się nie mieści a Fati zarabia 14mln brutto

1

@Faro najpierw to się zastanówmy jak go zarejestrować

0

@Emhyr xddddddd

2

@Faro ale wypracowuje dużą liczbę sytuacji. Pokaż mi lepszego skrzydłowego w tej cenie

0

@Darek789 nawet tego nie skomentuje

0

@Lucyfffer jest Bernal ale ma dopiero 16lat

0

@viscabee9 chyba presezon jest właśnie po to? Często tak się robi żeby podbić cenę zawodnika

1

@Lucyfffer pomocników jest od groma w La Masii

0

@Faro nie wiem, jeśli zarząd kieruje się tylko tym to dobrze się nie zapowiada

0

@sevs no to mówię że się nie zgodzi raczej

0

@Emhyr to właśnie mówię że się raczej nie zgodzi. Mówię co by było dla nas dobre

12

Nie stać nas.
Oglądałem Bayern Flicka i trzeba obowiązkowo kupić LS więc cała kasa powinna iść na Nico

0

@Emhyr mógłby się uczyć jako asystent i przy okazji doradzić Flickowi kogo wziąć z La Massi. Nie widzę w tym nic dziwnego, byłyby z tego same plusy

3

Ja bym dał Marqueza ale wątpię że się zgodzi

0

@pioz123 o jak mi przykro

0

Według mnie nie, tylko za darmo za rok.
Lepiej gra na PO a na DM ostatnio nie gra dobrze. Nie widzę sensu żeby teraz za niego płacić

0

@LatajacyHolender a w Chelsea to nie xd?

0

@pioz123 5mln xd. 20mln to minimum. Jak go nie obserwujesz i nie widzisz jak wielki poczynił postęp to się nie wypowiadaj.

0

@Lucyfffer ale potrzebuje zmiennika

1

@pioz123 Garcia 5mln xdddd. Jest warty dużo więcej. Powinien zostać

0

@Lucyfffer Casado to bardziej profil Gaviego, nie wiem czy to wypali jakby grał jako pojedyńczy DM

0

@michal199500hehe to po co zmienił zdanie? Mógł dotrzymać słowa

0

@BISHBASHBOSH nie no bez przesady, zaraz będzie miał 36lat. Wieku nie oszuka.
Powinien mieć lepsze liczby niż w tym sezonie ale nie wróci do tamtych liczb z Bayernu z czasów swojego prime

0

@LatajacyHolender United się nim nie interesowało.
Wolałbyś Barcelonę czy Chelsea? Tam nikt mu nie kupi gotowców i trudno o jakieś trofea ani nie grają w Europie

1

@Lucyfffer nie powtórzy, będzie miał zaraz 36lat, ale powinno być lepiej niż teraz

0

@PatrykBarcamógł go wypożyczyć odrazu

0

@PatrykBarca to po co zażyczył sobie Torresa? Mógł w to miejsce wziąć DM

0

@Faro dla niego nie ma już raczej ratunku

0

@Rewolucja123 tylko to co napisałem to prawda. To dlaczego do samego końca wstrzymywał się żeby powiedzieć że Fermin zostanie

0

@SkilledHydra16 Gundo napewno. Jak Pedriego ogarnie fizycznie to też wskoczy, Fermin może też być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?