BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 też myślę że odejdzie ale pisze co ja bym chciał.
Mimo wszystko bym wolał Marqueza niż Flicka
0
@ViscaelBarca2007 wiem ale patrzę na nasz interes a nie jego. Nie wiem jak by się dogadali. Flick napewno skupi się na wynikach ale Marquez mógłby wtedy pracować z młodymi z których Flick musi skorzystać bo nie stać nas na kilka transferów
0
@Cule1234 wolę Marqueza
1
@MichalZZZ by powiedział kogo awansować ze szkółki i by ich rozwijał
1
@TR3YWAY Flick raczej pewny. Ciekawe czy dałoby się dać Marqueza na asystenta
0
Oglądałem Bayern Flicka i dla mnie to mus żeby kupić LS bo większość ataków tam szło bokami. Trzeba kogoś sprzedać i kupić Nico bo nie wiem jak to wyjdzie bez tego
0
@peetwithbarca nie ma jak spłacić tych długów.
Nie znam się za bardzo jak to wygląda, różnie bywa z inwestorami, niektórzy chcą zarabiać na klubach a niektórzy chcą wkładać w to kasę.
0
@cules100pro oby nie. To nie jest typ trenera jakiego potrzebujemy
0
@beter2 w City grzałby ławę
0
@quritto tak szczerze to Bayern chyba chce wziąć kogokolwiek, za szybko wywalili Tuchela
3
@masik86 trzeba mu jeszcze dać 5lat na adaptację i wymienić pół składu pod niego xd
3
,,Reprezentujemy nowe pokolenie Culés i jesteśmy gotowi, gotowi przekształcić klub, zmodernizować go i raz na zawsze przywrócić mu miejsce, na jakie zasługuje".
Chodzi mu o sprzedaż części klubu chyba
3
@beter2 rok 2030r. De Jonga nadal nie ma z kim pokazać swojego talentu.
Nie irytuj mnie, gość zarabia horrendalne kwoty a jest przeciętny. Przez 5lat nie miał żadnego wybitnego sezonu a już miał kilku trenerów
0
@quritto mamy źródło vs źródło. Teraz Romano pisze że Kompany do Bayernu.
De Zerbi chce zostać w Anglii
1
@Zoker nie powiedziałbym. Trener musi to poprostu mieć a Xavi ma ogromne braki
2
@beter2 xd. De Jong pierwszy powinien odejść
0
@quritto aspirujące a topowe to różnica.
Bayern skreślił Flicka
https://transfery-info.cdn.ampproject.org/v/s/transfery.info/amp/aktualnosci/hansi-flick-nie-jest-pozadana-opcja-bayern-monachium-szuka-dalej/211780?amp_gsa=1&_js_v=a9&usqp=mq331AQIUAKwASCAAgM%3D#amp_tf=Od%3A%20%251%24s&aoh=17164527940996&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&share=https%3A%2F%2Ftransfery.info%2Faktualnosci%2Fhansi-flick-nie-jest-pozadana-opcja-bayern-monachium-szuka-dalej%2F211780
Chelsea raczej będzie woleć De Zerbiego.
Nam sam się oferuje a Laporta napalił się na trenera z ,,nazwiskiem"
0
@ProMILs wtedy już wątpliwe że uda się go zakontraktować
0
@Arden to że Xavi wystawia tylko tych którzy pokażą że są lepsi niż ktoś z podstawy to już nie jego wina.
Szansę powini dostać Faye, Casado, Garrido i Rodriguez, reszta za młoda.
Szacunek to trener sam sobie wypracowuje
0
@quritto to po co odpowiadasz? Pisałem o topowych klubach a ty mi tu podajesz przykłady z dupy.
0
@Hindus jest szansa tylko musi trafić do specjalistów a nie do kolejnego wuefisty i pseudo specjalistów.
Dembele jakoś bez kontuzji w PSG
0
@Arden
- jest tani
- duży potencjał na mocnego trenera
- bardzo dobrze rozwija młodych
- będzie miał szacunek w szatni, to legendą klubu, prawdziwy lider i kapitan
- jest przyzwyczajony do pracy w kryzysie bo świetnie łata dziury w rezerwach po kontuzjach i powołaniach nie tracąc wyników
Każdy trener będzie miał narzucone transfery bo nie stać nas na zachcianki
2
Osobiście nie chcę Flicka ale jak przyjdzie to oczywiście będę mu życzył sukcesu.
Wątpię że będzie jakiś zwrot akcji bo od dawna Laporta się upiera na Flicka i dla mnie jedyne co się może zdarzyć to wejście do akcji Mendesa albo FFP i wtedy mamy Marqueza (na to liczę).
Jeśli ma być Flick to mam nadzieję że uda się wcisnąć Marqueza na asystenta żeby młodzi się rozwijali bo Flick nie pokazał jeszcze że to potrafi
0
@Hindus
https://www.fcbarca.com/117753-kim-jest-julio-tous-ktory-ma-odmienic-przygotowanie-fizyczne-pilkarzy-barcelony.html ten Pan może pomóc go odzyskać..... tylko jeszcze sztab medyczny do wymiany
0
Osobiście nie chcę Flicka ale jak przyjdzie to oczywiście będę mu życzył sukcesu.
Wątpię że będzie jakiś zwrot akcji bo od dawna Laporta się upiera na Flicka i dla mnie jedyne co się może zdarzyć to wejście do akcji Mendesa albo FFP i wtedy mamy Marqueza (na to liczę).
Jeśli ma być Flick to mam nadzieję że uda się wcisnąć Marqueza na asystenta żeby młodzi się rozwijali bo Flick nie pokazał jeszcze że to potrafi
0
@Hindus dobrze wyglądał bo pasował mu styl gry. Tak naprawdę mało o gościu wiemy, na ten moment nie pokazał że potrafi kogoś rozwinąć.
Mam nadzieję że jak już chcą Flicka to upchnął Marqueza na asystenta żeby był odpowiedzialny za rozwój
0
@Hindus o tyle nie lubię Flicka to jak oglądałem jego Bayern to często rotuje składem. Lewy schodził często w 60min żeby być świeżym na ważne mecze.
Ale młodych nie umie rozwijać, zobaczymy kto będzie w jego sztabie żeby to uzupełnić
0
@quritto Bayern go skreślił.
Chealsea obecnie nie jest klubem z topu.
West Ham..... poważnie?
0
@4Fabregas4 acha czyli ma nas sabotować? Świetna sugestia
0
@RanDiFCB Marquez podobno ma już oferty ale nie z klubów tej rangi.
Flickiem też nikt z topu się nie interesuje