0

@ziomal88 nie nie zrobiłeś tego.
Kończę dyskusję bo nie masz argumentów

0

@FcPortoFan1999 jak najdalej stąd

0

@Pedri16Future jeden rok..... chłop ma 60lat i do tego momentu był tylko asystentem xd. Potem kompromitacja w kadrze. Ty chyba nie rozumiesz słowa topowy

0

@FcPortoFan1999 nie ma mowy że za nim zatęsknię

0

@FcPortoFan1999 nikt mądry tego nie napisze

0

@Pedri16Future ,,topowy trener" chyba Ci się coś pomyliło

0

@waletpl a ten zarząd ma jakieś kompetencje czy to tylko znajomi, rodzina albo byli gracze?

11

Ja bym widział cały zarząd z Laportą na czele poza klubem

1

@svaras Marquez to byłaby ,,spłata" obecnych długów u niego

0

@mate92 twoja wypowiedź jest nie na temat ale już odpowiem: nie nie przestanę kibicować.
Żaden nowy trener nie zrezygnuje z Roberta, będzie najwyżej tylko częściej rotowany

0

@Joeblack1989 to nie jest argument

0

@JarekS jak tak to czytam to już wogóle jestem zdegustowany.
Trzeba liczyć na jakiś zwrot akcji.
Myślisz że jest chociaż szansa że Marquez będzie asystentem?

0

@Joeblack1989 oglądałem Bayern Flicka i mogę stwierdzić że Flick nie ma swojego planu na grę, robił 1:1 wszystko to co Kovac tylko lepiej to wprowadził.
Oczywiście mam nadzieję że wypali ale dla mnie to nie wyjdzie poprostu

0

@Romario87 Marquez dużo zmieni. Bardzo podoba mi się jego praca.
Flick ma 60lat i tylko jeden mega sezon.
Dużo bardziej wierzę w Marqueza niż we Flicka

0

@jacobFCB ta napewno

1

@Romario87 był jakoś na początku ale momentalnie przycichło. Ale my się bardzo duże liczbie trenerów przyglądaliśmy a i tak wyjdzie że będzie Flick co było wiadome od początku.
Jednak mam duża nadzieję na zwrot akcji i wybór Marqueza

0

@lntrowertyk nigdy nie pokazał że umie.
Na ten moment typowy trener wynikowy nie mający na względzie rozwoju drużyny

1

@Romario87 bardzo dobrze obiecujący trener. Tylko że chłop dał kosza Liverpoolowi jak się nie mylę więc marne szanse że by do nas przyszedł

0

@svaras Deco i Bojan chyba go chcą

0

@Romario87 Motta, De Zerbi, Marquez

0

@HypeR prawy pomocnik, inne pozycje na których można grać to ofensywny pomocnik lub wahadło. Wszyscy piszą że to skrzydłowy a on nie ma wogóle cech skrzydłowego

1

@JarekS jeszcze niby niektórzy chcą Marqueza ale na 99% będzie Flick. Chyba tylko wejście Mendesa może coś zmienić

1

@HypeR co wy macie z tym Brazylijczykiem? To nawet nie jest skrzydłowy. Narodowość odrazu mówi że ma być dryblerem?

1

@Romario87 gdzie ja napisałem że wolę Xaviego? Ja od początku chce jego wywalenia.
Flick napewno będzie lepszy ale wolałem inne opcje

1

@rayqi przecież Raphinha jest bardzo szybki i ma 66% udanych dryblingów

0

@Romario87 tak fajnie ale od trenera chyba powinno się wymagać innych rzeczy niż przygotowanie fizyczne i motoryczne jako podstawę

0

@Bulbulator ale dawaj graczy których da się sprzedać

0

@Bulbulator Lewy powiedział że zostaje

0

@Rhaan Tuchel jest lepszy ale go nie chcę.
Zobaczymy, mam nadzieję że mnie zaskoczy

0

@Rhaan ale ja nie chce Tuchela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?