BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ziomal88 nie nie zrobiłeś tego.
Kończę dyskusję bo nie masz argumentów
0
@FcPortoFan1999 jak najdalej stąd
0
@Pedri16Future jeden rok..... chłop ma 60lat i do tego momentu był tylko asystentem xd. Potem kompromitacja w kadrze. Ty chyba nie rozumiesz słowa topowy
0
@FcPortoFan1999 nie ma mowy że za nim zatęsknię
0
@FcPortoFan1999 nikt mądry tego nie napisze
0
@Pedri16Future ,,topowy trener" chyba Ci się coś pomyliło
0
@waletpl a ten zarząd ma jakieś kompetencje czy to tylko znajomi, rodzina albo byli gracze?
11
Ja bym widział cały zarząd z Laportą na czele poza klubem
1
@svaras Marquez to byłaby ,,spłata" obecnych długów u niego
0
@mate92 twoja wypowiedź jest nie na temat ale już odpowiem: nie nie przestanę kibicować.
Żaden nowy trener nie zrezygnuje z Roberta, będzie najwyżej tylko częściej rotowany
0
@Joeblack1989 to nie jest argument
0
@JarekS jak tak to czytam to już wogóle jestem zdegustowany.
Trzeba liczyć na jakiś zwrot akcji.
Myślisz że jest chociaż szansa że Marquez będzie asystentem?
0
@Joeblack1989 oglądałem Bayern Flicka i mogę stwierdzić że Flick nie ma swojego planu na grę, robił 1:1 wszystko to co Kovac tylko lepiej to wprowadził.
Oczywiście mam nadzieję że wypali ale dla mnie to nie wyjdzie poprostu
0
@Romario87 Marquez dużo zmieni. Bardzo podoba mi się jego praca.
Flick ma 60lat i tylko jeden mega sezon.
Dużo bardziej wierzę w Marqueza niż we Flicka
0
@jacobFCB ta napewno
1
@Romario87 był jakoś na początku ale momentalnie przycichło. Ale my się bardzo duże liczbie trenerów przyglądaliśmy a i tak wyjdzie że będzie Flick co było wiadome od początku.
Jednak mam duża nadzieję na zwrot akcji i wybór Marqueza
0
@lntrowertyk nigdy nie pokazał że umie.
Na ten moment typowy trener wynikowy nie mający na względzie rozwoju drużyny
1
@Romario87 bardzo dobrze obiecujący trener. Tylko że chłop dał kosza Liverpoolowi jak się nie mylę więc marne szanse że by do nas przyszedł
0
@svaras Deco i Bojan chyba go chcą
0
@Romario87 Motta, De Zerbi, Marquez
0
@HypeR prawy pomocnik, inne pozycje na których można grać to ofensywny pomocnik lub wahadło. Wszyscy piszą że to skrzydłowy a on nie ma wogóle cech skrzydłowego
1
@JarekS jeszcze niby niektórzy chcą Marqueza ale na 99% będzie Flick. Chyba tylko wejście Mendesa może coś zmienić
1
@HypeR co wy macie z tym Brazylijczykiem? To nawet nie jest skrzydłowy. Narodowość odrazu mówi że ma być dryblerem?
1
@Romario87 gdzie ja napisałem że wolę Xaviego? Ja od początku chce jego wywalenia.
Flick napewno będzie lepszy ale wolałem inne opcje
1
@rayqi przecież Raphinha jest bardzo szybki i ma 66% udanych dryblingów
0
@Romario87 tak fajnie ale od trenera chyba powinno się wymagać innych rzeczy niż przygotowanie fizyczne i motoryczne jako podstawę
0
@Bulbulator ale dawaj graczy których da się sprzedać
0
@Bulbulator Lewy powiedział że zostaje
0
@Rhaan Tuchel jest lepszy ale go nie chcę.
Zobaczymy, mam nadzieję że mnie zaskoczy
0
@Rhaan ale ja nie chce Tuchela