BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca ty poważny jesteś? Porównujesz grę chłopakami z rezerw przy dużej liczbie kontuzji i zabieraniu graczy do seniorów do City z topowymi graczami i trenerskim GOATem? Marquez dopiero wchodzi w trenerkę i nikt nie robi z niego Guardioli tylko napisałem że gra bardzo podobny styl do tego z City
0
@VbamboeB tylko że samemu sobie można obejrzeć jak grał Bayern Flicka i stwierdzić że oni nie nadają się do tego stylu
0
@Arden przecież wpis sugeruje że mogliby pomóc wygrać baraże (a awans nie jest korzystny więc ryzykowanie ich zdrowiem jest tym bardziej bezmyślne)
0
@Arden bo już mnie irytują te komentarze ludzi którzy myślą że te chłopaki mogą grać wszystko. Jak tak dalej będzie to powtórzy się historia z Pedrim
2
@Koni8M chłopie oni są zajechani a zaraz grają na Euro. Opanuj się
0
@Rewolucja123 to po co Lewy gra wszystko? Jakby go nie chciał to by w końcówce sezonu na ,,9" grał Torres albo Roque
0
@Kinginiesta xd. W długoterminowej perspektywie byśmy zarobili więcej.
Laporta przewalił kasę z dźwigni na skład a nie spłatę długów to o czym my rozmawiamy. Kupi za to kilku graczy i jeszcze bardziej nas pogrąży
0
@Lordzi Torres>Olmo
0
@VbamboeB ten sam Sport pisał że Flick dogaduje się z Barceloną co Mundo Deportivo demontowało.
To że często piszą głupoty nie oznacza że wszystko co piszą to nieprawda
4
@TR3YWAY to dlatego grał cały czas Lewym i do końca mówił że jest kluczowy? Ludzie nie wierzcie we wszystko co czytacie
0
@Kgorecki2500 nikt tej informacji nie zdemontował.
To tylko twoje przemyślenia
1
@Kgorecki2500 czyli jesteś dziennikarzem i masz lepsze informacje ze swoich źródeł?
Fakty są takie że nie ma kompletnie sensu ich wypożyczać bo i tak nie nadają się do stylu gry Flicka
1
@Kgorecki2500
https://www.fcbarca.com/118315-sport-hansi-flick-nie-jest-przekonany-do-duetu-joaos.html
Nie chce ich. Obydwaj nie nadają się do stylu Flicka
5
@Pawel13sz czyli Flick nie będzie miał dużo do powiedzenia przy planowaniu kadry. Standard
1
@sopelinho xd. De Jong wogóle nie pasuje do tego co Flick grał w Bayernie. Najpewniej będzie na wylocie albo będzie pełnił drugorzędną rolę.
Raphinha będzie kluczowym graczem.
Araujo?! Chyba cię powaliło.
Romeu odchodzi.
0
@Emhyr zrespiłem się xd
6
@AlwaysBlaugrana czyli standard, kasa na teraz a problem na później.
Umowa Realu jest sprzed 5lat więc teraz naszym obowiązekiem powinno być przebicie ich kontraktu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 ale nie wiadomo czy będzie to grał. Pewnie dostosuje się do kadry jaką dostanie
0
@FcPortoFan1999 podobne do tego co gra City
0
@FcPortoFan1999 nie jestem z tych którzy uważają że ktoś jest lepszy przez sam fakt że trenował lepszy klub.
Marquez w niczym nie jest gorszy i ma dużo więcej do zaoferowania.
0
@Emhyr bo jest lepszy
2
Laporta jest memem
0
@normasubiektywna ale DM to najtrudniejsza pozycja do wczesnego grania. Co innego jest grać w ataku a co innego na pozycji gdzie trzeba mieć doświadczenie żeby nie zawalić meczu. Następny rok powinien dalej rozegrać w Barcy B i dostawać tylko minuty w seniorach
0
@normasubiektywna DM wymaga doświadczenia, jeśli by zaczął grać w tym wieku to byłby mega crackiem. Żeby grać regularnie na tej pozycji to 20lat to minimum
0
@Kvothe07 nowoczesny ofensywny pomocnik
3
Czytam komentarze i nie rozumiem zdzwienia co do ceny. Transfermakt i CIES wyceniają go na 20mln.
Jeśli Flick chce mocnego fizycznie gracza w środku pola to pewnie rozpatrzą tą opcje
0
@KibicBarcy84 porównaj sobie jakie krycie mają obydwaj. Super że Fermin strzela bo nie może to tak wyglądać że liczymy na bramki jednego zawodnika.
Na spokojnie zagra następny sezon
0
@krol211 jak kogoś sprzedamy a o to będzie trudno
0
@Destroyer_of_Worlds ale to wypożyczenie