BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 i tak lepiej żeby nie awansowali.
Marquez zrobił mega robotę i nie musi nic udowadniać a i tak awans jest bardzo niekorzystny
0
@sevs Marquez najprawdopodobniej odejdzie z rezerw
0
@Hindus ty umiesz czytać? Gdzie ja napisałem że jest słaby? Wręcz przeciwnie uważam że będzie z niego mocny trener.
Pisałem że nie nadaje się do pracy z młodymi co zresztą jest prawdą co pokazał jak marnował nam talenty.
Marquez najprawdopodobniej odejdzie z rezerw bo dla niego bez sensu jest prowadzić je dalej bo jest już za dobry na ten poziom
0
@tomek1656 i co z tego jak odrzucił te oferty? Nie da się go pozbyć
3
Nie pozbędziemy się go. Na ten moment zapowiada się na to że przeczeka kontrakt i odejdzie za darmo.
Ani nie odejdzie De Jong ani tym bardziej Lewy więc najpewniej możemy zapomnieć o transferach
0
@sepek to niech go biorą. Tak jak mówię, tylko za darmo za rok
0
@RosjaninBut ale wywiecie że nie ma miejsca w FFP na Roberto i Guido?
0
@sepek w dwójce DM z Tchouamenim napewno da radę
0
@Dawidfcb1998 akurat to by było korzystne xd
0
@Sparrow101 no tak tylko że nie słychać żeby ktoś go chciał a trzeba zamortyzować jego transfer
0
@Edoss nie da się sprzedać kogoś kto nie chce odejść
0
@supraomnes1
1. Nie ma żadnych szans bo nas poprostu nie stać
2. Nie ma miejsca w FFP dla Roberto i Guido więc na transfery nie liczę ale z obecną kadrą drugie miejsce to obowiązek
0
@Edoss
https://www.fcbarca.com/118340-cadena-ser-priorytetem-flicka-jest-srodkowy-pomocnik-lewandowski-zostanie.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/118340-cadena-ser-priorytetem-flicka-jest-srodkowy-pomocnik-lewandowski-zostanie.html
Tak Lewy jest jednym z liderów w szatni, to samo Gundogan. Wystarczy poczytać wywiady młodych i zobaczyć ich współpracę na boisku.
De Jong ma większy kontrakt i w przeciwieństwie do polaka jest zbędny.
Niby w jakich meczach przeszkadzał? To że w jakimś meczu nie strzelił to nie oznacza że przeszkadzał, nie masz pojęcia jak ważny jest napastnik również w grze bez piłki
0
@Explode czyli się nie znasz. Wszyscy zaczęli się nim interesować jak Guardiola zrobił z niego ,,9", u nas marnuje się na skrzydle na którym grać nie potrafi a niemal wszystkie bramki strzela z pozycji ,,9"
0
@jaras121 nie zapowiada się na to
0
Mamy na ,,9" Lewego, Ferrana, Roque i Guiu.
Trzeba rozwiązać ten problem też bo nie ma szans żeby grali wszyscy. Guiu powinien pójść na wypożyczenie napewno. Roque i jego agent nie akceptują wypożyczenia a sprzedaż nie ma sensu bo kasy nie odzyskamy.
Najpewniej będzie grać w pierwszej kolejności Lewy i Ferran więc jeśli nie będziemy grać na dwóch napastników to trudno może być o minuty dla wszystkich
0
@sepek nie obchodzi mnie gdzie tam będzie grać
0
@Edoss
- ma najlepsze liczby w zespole
- jest potrzebny w szatni
- nie można budować zespołu na samych młodych, potrzeba liderów
- Flick go chce
- powiedział że zostaje
0
@Edoss Lewy napewno nie odejdzie z wielu powodów.
De Jonga trudno będzie wypchnąć
0
Powiedział że zostaje na 100%. Tyle w temacie
0
@19Macio93 jeśli będzie nas stać
0
@19Macio93 tak, interesowali się obydwoma więc teoretycznie jak chcemy Nico to dla nas dobra informacja
0
@JarekS Flick nawet treningu nie poprowadził a dziennikarze już wiedzą kto będzie kluczowy i jakie ustawienie będzie
1
@Hasszz jeśli chcesz ryzykować zdrowiem naszych wychowanków i spowalniać ich awans i rozwój to proszę bardzo
0
@19Macio93 tu chodzi o to że odpuszczą Nico
0
@Pablozeusz tu bardziej chodzi o to że jak wezmą Kvare to odpuszcza Nico
1
@Edoss żeby kogoś kupić to musiałoby dojść do sprzedaży np. De Jonga.
Większość ludzi tutaj nie zdaje sobie sprawy w jakiej tragicznej sytuacji jesteśmy
0
@zaky274 czyli nie wiesz.
1
@Joopiter ludzie tu pisali że wystarczy jak będzie Kimmich i Nico a najprawdopodobniej nie będzie żadnego :D
11
Nie ma miejsca dla Roberto i Guido w FFP a my tu o transferach za miliony dyskutujemy xd