0

@stone80 xddd ta napewno

1

@stone80 5 lat formy złapać nie może?
Weź chłopie, gość nie potrafi bronić, spowalnia grę i nie ma liczb. Tak trzyma poziom nawet jak drużyna gra słabo.... tylko ten jego poziom jest słaby. Przeciętny zawodnik

6

I właśnie taki Felix blokuje awans takich graczy jak Unai Hernandez

0

@macio_944 chyba?!

0

@ziomal88 wrócił obrońca listonosza xd.

0

@stone80 oceny meczowe xd. Wystarczy obejrzeć mecze i widać że jest przeciętny.
Jakby się bawić w statystyki to jest odrobinę gorszy niż Gundo, De Bruyne i Rodri a jest od nich kilka klas niżej.

11

Przecież to byłby idiotyzm. Mamy oprócz Roque jeszcze Ferrana i Guiu na potencjalnych zmienników Lewego a oni jeszcze by kogoś chcieli. Nie wyjdziemy z długów jeśli tak będziemy marnotrawić kasę.
Ten zarząd jest śmieszny

0

@Elvisek ta napewno. Guardiola nie jest taki głupi żeby wymienić Silve na tego przeciętniaka, tam by nie grał za nazwisko tylko grzałby ławę

2

Dla nas to bardzo dobra informacja bo piłkarze nadal będą bardzo dobrze rozwijani i przygotowywani do debiutu w rezerwach oraz mamy zabezpieczenie na wypadek niewypału z Flickiem.
Tylko dla Marqueza byłoby lepiej objąć jakiś zespół z pierwszej ligi i dalej rozwijać się jako trener bo potencjał ma bardzo duży.

0

@LatajacyHolender patrząc na styl gry to inny profil. Wystarczy zobaczyć na heatmapy jak obydwaj się poruszają na boisku

2

@jeronimofrancisco nawet tego nie skomentuje xd. Same bzdury

2

@Barca_Big_Moment to nie ten sam profil

6

To dobra informacja bo powinno to ułatwić negocjacje kontraktowe

0

@LatajacyHolender nie umie bronić a przy wysoko ustawionej obronie gdzie trzeba szybko wracać i kasować kontry jest to konieczne

0

@Tibu trzeba było zacząć wcześniej nie dawać grać za nazwisko i może by była inna sytuacja

0

@Emhyr pytasz się mnie żebym napisał gdzie on powiedział że pojedzie a nic jednoznacznie nie powiedział

0

@Emhyr gdzie napisałem że pojedzie?

0

@Tibu jak dadzą 60mln to trzeba oddać

0

@Emhyr pokaż mi gdzie Cubarsi powiedział że nie pojedzie na obydwa turnieje. Nawet zasugerował że jakby Hiszpania długo nie pograła to by pojechał na Olimpiadę.

0

@Tibu bo już było kilku trenerów i nadal nie miał nawet jednego wybitnego sezonu, same średnie albo słabe.
Wszyscy go hajpują przez jeden sezon w Ajaxie i nic więcej

0

@Emhyr czyli lepiej ryzykować tak? Jak media są z Madrytu to już nie można wierzyć?

2

@Tibu a ja nadal wierzę że uda się go sprzedać (;

0

0

@Emhyr
@Darek_Maruszczak
to jest dobra informacja.
- i tak byłby rezerwowym
- pozbywamy się ryzyka że zagra na obydwu turniejach

0

@Tibu chłopie De Jong nie nadaje się do stylu Flicka. Nie mogę pojąć dlaczego ludzie nadal wierzą w tego przeciętniaka

0

0

Ci których to dziwi to niech zobaczą że Sevilla chce opłacać tylko 25% jego pensji więc lepiej spróbować go sprzedać albo nawet zostawić bo i tak by mocno obciążał FFP

34

Dla nas to dobra informacja. Pojedzie na olimpiadę i wystarczy

16

Bardzo dobry artykuł.
Jak tak czytam to już wogóle nie wierzę w nawet jeden transfer gotówkowy, nawet nas nie stać na Roberto i Guido.

Priorytetem powinno być utrzymanie najważniejszych graczy.

Jak nas nie stać na Inigo to powinien odejść (mało nie zarabia) i w jego miejsce Faye.

Chyba każdy widzi że De Jong chce wyczekać kontrakt więc powinniśmy zrobić wszystko żeby cokolwiek na nim zarobić i pozbyć się jego kontraktu. Nie jest nam potrzebny.

Trzeba zarobić na graczach którzy tutaj nie mają po co wracać np. Lenglet i Dest.

Garcia jeśli ma zostać to tylko jako jeden z dwójki DM bo w obronie nie ma miejsca, wtedy trzeba pozbyć się Romeu.

Ani Felix ani Cancelo nie powinni tu zostać, nie pasują do stylu Flicka i będą tylko blokować miejsce w FFP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?