BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@19Macio93 do niego to akurat pasuje.
Jeśli nie odejdzie przykładowo Martinez to można się martwić. Mam nadzieję że zagra w presezonie i Flick da mu szansę
0
@Barcasub i tak wiadomo że go nie odkupimy później
0
@Maker0 komentarz chyba pomyliłeś
0
@19Macio93 akurat to z Faye się często powtarza więc zaczynam się niepokoić
0
@MOLESTA xdddddd
2
@MateuszDoniec bardzo słaby pomysł.
Marne 15mln za tak dobrze rozwijającego się obrońcę to żart. Lepiej się pozbyć Inigo a Christensen najpewniej będzie grał jako DM
21
Jeśli sprzedamy Faye to kolejna kompromitacja
0
@Hadim no co? Raphinha ma wyraźnie lepsze liczby
0
@LatajacyHolender sorry ale to jedyna pozycja na którą się nadaje żeby tu grać.
Wystawianie go na skrzydle to nieporozumienie.
Ma to coś do szukania miejsca i strzela gole z tej pozycji
0
@Greenalley nie, chłopak kocha klub i ma ambicje a ty tu piszesz że jakby mu dali lepszą ofertę z Anglii to by poszedł
0
@Greenalley tylko że nie mamy profili żeby odtworzyć Bayern Flicka i będzie musiał coś zmienić
6
,,Flick i Deco biorą pod uwagę, że Hiszpan może grać na „9” " przecież on tak powinien grać odkąd tu przyszedł. Mam nadzieję że Flick go lepiej wykorzysta
0
@Hadim
Raphinha: 9 goli i 11 asyst
Torres: 10 goli i 3 asysty
0
@Hadim widzę że dyskusja tutaj nie ma sensu bo nie znasz podstawowych rzeczy
0
@Czarny_ck jestem zdania że takich zawodników się nie sprzedaje.
Powiedział że zostaje i sam jest swoim agentem
0
@Emerald nie znam się za bardzo na sprawach finansowych ale to co się dzieje w Hiszpanii to przesada
0
@Czarny_ck to nie jest skrzydłowy. Wszyscy przez jego narodowość chyba się trochę zapominają
0
@19Macio93 pensja za duża
1
@Hadim słaby???
0
@Hindus teraz zauważyłem polubienie.
Po czytania komentarzy tutaj już zaczynam nie rozpoznawać ironii (:
0
@Wiktor91 ty umiesz czytać? Nawet nie wiesz co to amortyzacja transferu to o czym my tu rozmawiamy
0
@michal1899 ,,skrzydłowy" no właśnie to nie jest skrzydłowy, u Guardioli mocno rozwijał się jako ,,9" a potem Xavi uwidział go sobie na skrzydle i mamy efekty. Prawie wszystkie bramki strzela gdy schodzi na pozycję napastnika
2
@19Macio93 Lengleta za darmo nikt nie chce
7
@Hadim te komentarze są naprawdę śmieszne. Ty wiesz chociaż że trzeba zamortyzować jego transfer i nawet 30mln nie wystarczy?
Sprzedać Raphinhe xd
1
@19Macio93 z czego ty te 70mln wyliczyłeś?
5
@michal1899 to jest śmieszna oferta.
Za 30mln go nie sprzedamy bo nie starczy na amortyzację
1
@tbas są inne zainteresowane kluby a on ma klauzulę. Mam nadzieję że po odejściu Xaviego już przestaniemy się nim interesować
0
@Rhaan nie raczej, mogło się tak wydawać przez nachylenie kamery i wysoko ułożoną nogę Simona ale prawidłowa decyzja
0
@Rhaan zostawił jedną nogę na linii
0
@Foro nawet tego nie skomentuje