1

@19Macio93 do niego to akurat pasuje.
Jeśli nie odejdzie przykładowo Martinez to można się martwić. Mam nadzieję że zagra w presezonie i Flick da mu szansę

0

@Barcasub i tak wiadomo że go nie odkupimy później

0

@Maker0 komentarz chyba pomyliłeś

0

@19Macio93 akurat to z Faye się często powtarza więc zaczynam się niepokoić

0

@MOLESTA xdddddd

2

@MateuszDoniec bardzo słaby pomysł.
Marne 15mln za tak dobrze rozwijającego się obrońcę to żart. Lepiej się pozbyć Inigo a Christensen najpewniej będzie grał jako DM

21

Jeśli sprzedamy Faye to kolejna kompromitacja

0

@Hadim no co? Raphinha ma wyraźnie lepsze liczby

0

@LatajacyHolender sorry ale to jedyna pozycja na którą się nadaje żeby tu grać.
Wystawianie go na skrzydle to nieporozumienie.
Ma to coś do szukania miejsca i strzela gole z tej pozycji

0

@Greenalley nie, chłopak kocha klub i ma ambicje a ty tu piszesz że jakby mu dali lepszą ofertę z Anglii to by poszedł

0

@Greenalley tylko że nie mamy profili żeby odtworzyć Bayern Flicka i będzie musiał coś zmienić

6

,,Flick i Deco biorą pod uwagę, że Hiszpan może grać na „9” " przecież on tak powinien grać odkąd tu przyszedł. Mam nadzieję że Flick go lepiej wykorzysta

0

@Hadim
Raphinha: 9 goli i 11 asyst
Torres: 10 goli i 3 asysty

0

@Hadim widzę że dyskusja tutaj nie ma sensu bo nie znasz podstawowych rzeczy

0

@Czarny_ck jestem zdania że takich zawodników się nie sprzedaje.
Powiedział że zostaje i sam jest swoim agentem

0

@Emerald nie znam się za bardzo na sprawach finansowych ale to co się dzieje w Hiszpanii to przesada

0

@Czarny_ck to nie jest skrzydłowy. Wszyscy przez jego narodowość chyba się trochę zapominają

0

@19Macio93 pensja za duża

1

@Hadim słaby???

0

@Hindus teraz zauważyłem polubienie.
Po czytania komentarzy tutaj już zaczynam nie rozpoznawać ironii (:

0

@Wiktor91 ty umiesz czytać? Nawet nie wiesz co to amortyzacja transferu to o czym my tu rozmawiamy

0

@michal1899 ,,skrzydłowy" no właśnie to nie jest skrzydłowy, u Guardioli mocno rozwijał się jako ,,9" a potem Xavi uwidział go sobie na skrzydle i mamy efekty. Prawie wszystkie bramki strzela gdy schodzi na pozycję napastnika

2

@19Macio93 Lengleta za darmo nikt nie chce

7

@Hadim te komentarze są naprawdę śmieszne. Ty wiesz chociaż że trzeba zamortyzować jego transfer i nawet 30mln nie wystarczy?
Sprzedać Raphinhe xd

1

@19Macio93 z czego ty te 70mln wyliczyłeś?

5

@michal1899 to jest śmieszna oferta.
Za 30mln go nie sprzedamy bo nie starczy na amortyzację

1

@tbas są inne zainteresowane kluby a on ma klauzulę. Mam nadzieję że po odejściu Xaviego już przestaniemy się nim interesować

0

@Rhaan nie raczej, mogło się tak wydawać przez nachylenie kamery i wysoko ułożoną nogę Simona ale prawidłowa decyzja

0

@Rhaan zostawił jedną nogę na linii

0

@Foro nawet tego nie skomentuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?