BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xddd, przecież to zwykły clicbait sportu. Nie ma szans nawet na jeden taki transfer, musiałby odejść przynajmniej Araujo i prawie każdy z wypożyczeń żeby spróbować chociaż negocjować.
1
@Luciano99
@Reviven
I tak tej opcji odkupu nie wykorzystamy, nie będzie niższa niż 30-40mln
0
@sk13 to my chyba inne mecze oglądaliśmy. Nie ma szans żeby wybił kogoś z pierwszego składu
2
@sk13 Olmo to placek, nawet jak ktoś nie oglada Lipska to wystarczy zobaczyć go w kadrze, zwykły średniak z dużą pensja i drogi. Jak piszesz że jest lepszy od Raphinhi i Torresa to się zastanów, nawet Felix jest lepszy, a z tym że lepszy od Yamala to już przesada.
To nie jest młody talent tylko 26letni średniak
4
Tu chodzi tylko o sprzedaż Faye, to że jest też agentem Olmo nic nie znaczy bo Xaviego już nie ma a Flick napewno go chciał nie będzie (nie pasuje kompletnie do jego stylu i nawet jakbyśmy jakimś cudem go ściągnęli to Flick już nikogo innego nie dostanie).
Sprzedaż Faye to idiotyzm i mam nadzieję że ktoś to zablokuje bo niestety wszystko wskazuje na to że go sprzedamy za bezcen i nawet na presezon nie pojedzie
0
@cules100pro dobra super to wypożyczyć a nie sprzedać taki talent. To idiotyzm
1
@cules100pro no tak faktycznie sprzedawanie talentów zamiast niepotrzebnych graczy i wydawanie tej kasy na graczy typu Felix to super deal xd
0
@Lokusekpl narazie nawet nie jest zarejestrowany i zarabia około 9mln brutto, wystarczy się go pozbyć
0
@PatrykBarca zobacz jeszcze raz mecz.
Nie mówię o całej formacji tylko o jej części.
0
@krol211 to zależy od formacji i czy odejdzie Inigo
0
@Barca_Q każdy z tej trójki to inny profil więc napewno mogą grać razem
1
@Arczi87 tutaj nawet redaktorzy się cieszą....
0
@cracker tutaj nawet wystarczy mu dać presezon i mecz na początku sezonu i cena skacze do 25-30mln a już go chcą za 15mln oddać.... amatorzy
6
@Arczi87 sprzedanie takiego talentu za tak śmieszną cenę napewno nie pokaże że umiemy sprzedawać
0
@cracker tak będzie a tej opcji odkupu i tak nie wykorzystamy
0
@Michal4 50% praw.... gdzieś ty to wyczytał? Zaraz go oddamy za bezcen i już go nie odkupimy
0
@krol211 ta sprzedaż to idiotyzm i kontrolę tracimy niezależnie od tego czy będziemy mieć opcje odkupu. Kupią za 15mln a opcja odkupu napewno nie będzie niższa niż 30mln i nie ma szans że go odkupimy
1
Jak tak bardzo Laporta potrzebuje kasy żeby zatrzymać Joaos to lepiej sprzedać innych graczy a nie tak dobrze rozwijającego się obrońcę. Lepiej pozbyć się Inigo, który często łapie kontuzje i młody nie jest a nie sprzedawać jeden z największych talentów ze szkółki
0
Jeśli dobrze się zaprezentuje i Flick będzie go chciał w kadrze to może zaczniemy grać bardziej nowocześnie. Mamy profile żeby zagrać trójką ofensywnych pomocników, bardzo fajnie to pokazał Nagelsmann w repce w ustawieniu Wirtz-Gundo-Musiala.
U nas mogłoby to wyglądać tak:
Fermin-Gundo-Yamal i Darvich do rotacji
0
@QuQ to jest pewne po tym jak Laporta za każdym razem mówi że chce ich zatrzymać.
Jeśli przejdziemy na 3ŚO to napewno będzie grał. Inigo nawet nie jest zarejestrowany na następny sezon a Garcia może grać w dwójce DM.
Patrząc na to jak grał Flick w Bayernie i w reprezentacji to Faye oprócz Araujo najbardziej pasuje profilem do jego stylu, w presezonie napewno musi być testowany i mam nadzieję że Flick będzie go chciał
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 ale Guiu bardziej przydałoby by się wypożyczenie
3
@Patry10 przecież mu kontrakt wygasa
0
@QuQ przy odejściu Roberto, Alonso i Inigo oraz przesunięciu Christensena na DM napewno będzie grał bo bardzo dobrze pasuje do stylu Flicka, nawet zaryzykuje stwierdzeniem że w dłuższej perspektywie Flick będzie wolał jego niż Cubarsiego.
Ale ty wiesz że jak go sprzedamy to ta kasa pójdzie na opłacenie rocznego pobytu Joaos?
0
@ViscaBarca123 nie. Pozbyć się Inigo a Christensena przerzucić na DM i jest miejsce a Faye może grać też na LO.
Sprzedanie takiego talentu za taką cenę to żart.
Jak go sprzedamy to już nie wróci a w Porto tylko zwiększy się jego cena.
Nawet jakbyśmy musieli go sprzedać to wystarczy wysłać go na presezon i dać na początku sezonu zagrać z dwa mecze w seniorach i cena podskakuje na 25mln a nie 15mln
0
@QuQ czyli wywalamy kasę na graczy typu Felix i sprzedajemy nasze talenty za grosze bo kasy mało?
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 miał się uczyć od Lewego.
Jakbym miał wybierać z Roque/Guiu kogo wypożyczyć to byłby to Guiu
0
@Hadim nadal czekam na argument
0
@LatajacyHolender to my chyba inne mecze oglądaliśmy.
Na ,,9" robił największy proges u Guardioli a u nas prawie wszystkie gole strzela z tej pozycji, takie są fakty.
0
@Hadim fanboy xd. Nie masz żadnych argumentów, tylko się ośmieszasz
0
@Hadim biorąc pod uwagę pozycję na boisku to Ferran powinien mieć więcej niż jedną bramkę przewagi.
Nie kompromituj się, nie masz argumentów to nieudolnie go porównujesz z innymi graczami