BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Villa19 mamy mocną kadrę i dużo młodych, według mnie transfery nie są konieczne.
Wonderkidy to nie zawsze takie nazwiska jak Guler czy Endrick, zobacz że udało nam się zaklepać duży talent Diarre który dołączy zimą do Barcy B, i to tylko jeden przykład. W szkółce też są mega perełki jak młodszy brat Moriby.
0
@ACMaldini3 nie. Żaden nie pasuje do szybkich ataków.
De Jong - nie umie bronić, spowalnia grę i nie pracuje w pressingu
Felix - ten leń wogóle się nie nadaje
Fati - kolejny leń, nawet się nie stara
0
@BARCELONISTAnr1 co?
0
@Reviven tak wiem, nie mówię że to zły transfer bo też bym go chciał ale chodzi mi ogólnie o transfery. Wolę ustabilizować naszą sytuacje
1
@BARCELONISTAnr1
LO: Balde, Valle
PO: Kounde, J.Araujo
I jeszcze Fort który może grać po obu stronach, Faye oprócz na ŚO gra też na LO. Nawet nie wiemy jaką formację będziemy grać
0
@ACMaldini3 tylko że żaden nie pasuje do jego stylu gry
1
Wolałbym odpuścić transfery żeby odbudować chociaż w części naszą sytuacje, najwyżej kupić jakiś tanich wonderkidów albo korzystać z La Massi. Nie stać nas na wpłacenie klauzuli a kolejny transfer w ratach nie jest dobrą opcją.
Taka moja opinia
0
Moim zdaniem trzeba go odpuścić. Są inne pozycje do wzmocnienia a na bokach obrony mamy dość graczy. City go nie puści znowu na darmowe wypożyczenie
1
@Pawlak1992 oczywiście że tak. Mam słuszne wątpliwości ale będę się bardzo cieszył jeśli Flickowi się uda
0
@Coutinho007 Felix to nie jest skrzydłowy tylko taki cofnięty napastnik albo ofensywny pomocnik.
Fermin to ofensywny pomocnik i lewo skrzydłowy i Felix zabierał mu minuty
2
Komentarz usunięty
0
@Greenalley jak to czemu nie? Mamy dużo więcej profili pod grę na wahadła niż na skrzydła. Przyjście Frimponga tylko by to potwierdziło
0
@Emhyr ale może problem w jego niedawnej wypowiedzi. To już nie pierwsza taka sytuacja
0
@krol211 przy zmianie formacji już tak
0
Według mnie to kolejna sytuacja opłacania mediów przez Laporte tym razem żeby wywrzeć presję na Fatim żeby odszedł.
Ale jeśli to byłaby prawda to już można się spodziewać mocnej zmiany formacji bo Frimpong to mega ofensywny wahadłowy i napewno nie grałby na PO.
Wtedy byśmy musieli przejść na 3ŚO i wahadła co miałoby sens bo jedynym skrzydłowym w kadrze jest Yamal.
Ale wątpię żeby coś z tego wyszło
0
@DonAndrzejos możliwa zmiana formacji, wtedy Balde i Frimpong na bokach a Yamal wskakuje na ,,10"
4
@DonAndrzejos wahadło
0
@626 nie stać nas na skrzydłowego
0
@626 przyjście Frimponga to byłoby przejście na wahadła i 3x ŚO
1
@Arczi87 Flick już był dyrektorem sportowym (:
0
@JarekS no fajnie się chłopaki zapowiadają, szkoda tylko Nataliego.
Tylko jestem praktycznie pewny że Cancelo i Felix zostaną a to jest problem bo tracimy na nich kasę i blokujemy awanse młodych.
0
@JarekS jakoś nie wierzę w transfery patrząc na naszą sytuacje, nie pomaga też fakt że praktycznie nikt nie chce odejść. Obecnie nas nie stać na Roberto i Guido. Skończy się pewnie na opcjach budżetowych (np. Ndidi) i korzystaniu z La Masii
0
@JarekS mnie ciekawi jaką formację zastosuje Flick. Trzeba poczekać do presezonu. Ja bym liczył na 3-2-1-3-1 z ofensywnymi pomocnikami ale zobaczymy co zrobi Flick bo raczej napewno nie to co w Bayernie bo nie mamy pod to profili, zwłaszcza na skrzydłach
0
@MOLESTA przykłady Pepa i Marqueza są inne. O Marquezie pisałem wyżej.
Pep albo wypożyczał Palmera albo nie dawał mu grać tyle ile chce bo nie widział go w kadrze a jak odszedł Mahrez to powiedział że da mu szansę ale Palmer chciał grać więcej i chciał odejść a Pep tego nie blokował
1
@MOLESTA to co napisałem. Trener rezerw nie ma dużo do powiedzenia przy planowaniu kadry, nie można powiedzieć że nie daje grać młodym bo pod tym względem jest najlepszym trenerem rezerw od lat. Wypożyczenie Fermina to była bardzo dobra decyzja jak napisałem wyżej
5
@MOLESTA co miał Marquez do Fermina? Przychodził w tym momencie kiedy zdecydowano się na jego wypożyczenie.
Marquez musiał odwzorowywać styl Xaviego z tamtego okresu i Fermin by się marnował, wypożyczenie do Liranes było mega dobra decyzja bo pasował mu styl i mógł się w spokoju rozwijać
0
@Faro a nie 20mln?
0
@stone80 kończą się pomysły to do nicku się próbujesz przyczepić? (: xd
Jakby patrzeć na same oceny to każdy jest na podobnym poziomie (:
Jeszcze raz napisze, kolega wyżej ci przedstawił jak to wygląda ze statystyk co pokazuje że te oceny są nie na miejscu.
Argumenty:
- spowalnia grę przez brak bardziej progresywnych zagrań lub prostopadłych piłek, woli cofnąć do obrony/bramkarza
- nie umie bronić
- nie ma liczb
- nie pracuje w pressingu i wolno wraca do obrony
To tak zgrubsza, teraz czekam na Twoje argumenty a jak ich nie masz i nadal będziesz płakał o oceny meczowe to nie marnuj mojego czasu
0
@stone80 no tak wyróżniał się, nikt nie zrobi takiego kółeczka na swojej połowie i cofnie do bramkarza (:
Nadal czekam na argument
0
@stone80 kolega wyżej ci przedstawił jak to wygląda w statystykach.
Możesz przedstawić jakiś argument a nie puste oceny?
Rzeczywistość jest taka że powinien polecieć jak najszybciej