0

@PaPo porównujesz tego placka z Lewym?!

0

@tbas nie stać nas

0

Christensena bym sprzedał przy dobrej ofercie. W obronie nie ma miejsca a w to miejsce może by się udało kupić kogoś na DM.
Tylko że powiedział że zostaje więc nic z tego nie będzie

0

@kigani zredukowaliśmy pensje bo odeszła prawie cała ekipa od Bartomeu z kosmicznymi kontraktami.
Przypominam że mamy niższy limit niż przykładowo Real.

0

@kigani wszyscy których wymieniłeś powiedzieli że zostają a Araujo przedłuża kontakt.
To co teraz zarabiamy pójdzie na zarejestrowanie obecnej kadry a nie na transfery

0

@kigani jeszcze raz napiszę, żadna ,,dźwignia" nie da nam możliwość transferów bez sprzedaży bo nie ma jak zarejestrować graczy

1

@kigani po pierwsze jak nas na niego nie stać to jaką klęska jest brak jego sprowadzenia?
Po drugie można inaczej ułożyć skład i brak jego transferu wcale nas nie dyskwalifikuje z walki o tytuły

0

@JarekS nie no raczej zbyt młody, minuty dostanie ale wątpię żeby jakoś namieszał ale zobaczymy.
Mam nadzieję że Casado i Unai Hernandez wejdą na stałe do pierwszego zespołu ale sytuacja tego drugiego zależy od tego czy Felix zostanie

2

@Amidamaru każdy z tej trójki to inny profil zawodnika i od każdego oczekuje się czegoś innego. Pod względem talentu to najlepszy jest Pedri ale kontuzje i złe wykorzystywanie przez trenera sprawia że nie gra na miarę swojego talentu

0

@JarekS przez rok sytuacja może się mocno zmienić. Nie można nawet wykluczać że Dani Rodriguez wypali (:

0

@JarekS jeśli Flick nie dostanie Nico to może się na to zdecyduje

0

@AlphaNumeric to zależy jaki stosunek do młodych będzie miał Flick. W swojej krótkiej karierze trenerskiej mało miał okazji żeby pokazać że umie rozwijać młodych.

1

@Edoss Lewy powiedział że zostaje a Ferran nie odejdzie bo nikt nie wyłoży jego kwoty amortyzacji

1

To powinno być raczej naturalne że pojedzie na presezon ale jeśli zagra dużo możemy się spodziewać zmiany formacji na bardziej nowoczesną. Darvich to duży talent i jest profilem bardzo podobnym do Fermina, czyli nowoczesny ofensywny pomocnik.
I proszę się tutaj nie sugerować że gra mało w rezerwach bo Marquez musi odwzorowywać styl Xaviego który mocno ograniczał takie profile ale ważne że się rozwija.
Zobaczymy co wymyśli Flick, ja liczę na ustawienie 3-2-1-3-1.

1

Czyli albo media piszą farmazony o transferach albo Flick nie został wogóle poinformowany o naszej sytuacji (:
Nie ma szans na 3 takie transfery, nawet na jeden nas nie stać.
Na bokach obrony mamy dość graczy i nawet nie wiemy jak będziemy grać ale media już oczywiście wszystko wiedzą.
Laporta wprost powiedział że nie potrzebujemy nikogo kupować ani sprzedawać i nawet wymienił wtedy nazwisko Kimmicha a media dalej swoje.
Na Nico nas nie stać bo Bilbao nie chce negocjacjować czyli zostaje wpłacenie całości klauzuli odrazu co niemal napewno się nie stanie bo każdy transfer bierzemy w ratach.

2

Jaki jest sens takich transferów?
Już jak chcemy kupować byle kogo na LS to lepiej dać szansę Daniemu Rodriquezowi z Barcy B

0

@ACMaldini3 prawie napewno będziemy grać na napastnika, Lewy ma narazie pewną pozycję

0

@Litman De Jong będzie siedział do końca kontraktu i odejdzie za darmo, nie da rady się go pozbyć.
Fati chce zostać a kolejne wypożyczenie jest bez sensu bo i tak płacimy prawie całą pensje a nikt za niego nie chce płacić

0

@ACMaldini3 a ten swoje.
Raphinha w takim City byłby czołowym piłkarzem, Xavi go bardzo ograniczał

0

@ViscaelBarca2007 problem w tym że każdy deklaruje że chce zostać tak samo jak wspomniani przez ciebie Christensen i Garcia.
Boję się że sprzedamy Faye i Araujo ale trochę mogą dać do myślenia słowa Laporty że nie potrzebujemy nikogo sprzedawać ani kupować więc nie zdziwię się jak ostatecznie nikt tu nie przyjdzie

2

@LucasW123 pozbycie się tych graczy co wymieniłeś nie pozwoli nam na większe transfery. Dałoby się może coś wykombinować jakby udało się sprzedać Ansu. Trzeba brać pod uwagę wzrost pensji z nowych kontraktów, powrót graczy z wypożyczeń i to że wzrastają kontakty np. Lewego i De Jonga

1

Najpierw to trzeba kogoś sprzedać.
Biorąc pod uwagę że trzeba przedłużyć kilka kontraktów (pensje wzrosną) to na ten moment nie ma szans na transfery bo nikogo nie zarejestrujemy, nawet nie ma miejsca na obecną kadrę

0

@Messibestplayerintheworld tylko żeby zrobić transfery są potrzebne sprzedaże

0

@Eto'o9 R10 pomarzyć można (:

0

@Explode nie. Żeby go kupić trzeba kogoś sprzedać

6

@GABVI36 nie każdy wielki piłkarz to wielki trener.
O Gundo już od dawna się mówi że będzie z niego trener bo ma cechy na mocnego trenera

3

@Greenalley wy naprawdę nie macie szacunku.
Gdy do nas przyszedł miał lepsze oferty z Arsenalu i Chelsea.
Było zainteresowanie City i Liverpoolu a on nadal mówi że chce zostać.

0

@PatrykBarca Raphinha nie chce odejść więc nie ma tematu

2

@ACMaldini3 weż chłopie.
Po pierwsze zarabia około 6mln netto.
Po drugie zainteresowane nim było City, Arsenal, Chealsea i Liverpool więc miał lepsze oferty sportowo i finansowo.
Po trzecie Raphinhi bardzo zależy na klubie i chce tu odnieść sukces i zablokował wszystkie oferty i sam jest dla siebie agentem

1

@Arden bez sprzedaży nie ma co marzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?