6

@MatiSh Nico nie ma podjazdu do Mbappe

1

@YoungMan Nico odkąd jest łączony z Barcelona jest hajpowany na potęgę i nawet tutaj ludzie pisali że jest lepszy niż Mbappe (:
Oczywiście Nico ma talent i nie ujmuje mu umiejętności ale to co jest o nim pisane to przesada, są większe talenty i u Nico widać naturalne ograniczania i sufit

1

@Arden dla nas to bardzo dobra informacja

0

@TR3YWAY nie sprzedaje się najlepszego obrońcy! W lepszym klubie byłby topem.
Tym sposobem napewno nie wrócimy na szczyt

0

@Criss18Barca Pedri jest lepszy to po pierwsze.
Po drugie transfer Olmo to głupota i marnowanie kasy

0

@TR3YWAY widzę że ludzie mają krótką pamięć i zapominają ile razy nas ratował. To nasz najlepszy ŚO i musi zostać.

2

Pep nas ratuje xd

2

Nie ma szans, jedynie jeśliby przyszedł jako wolny agent za rok

0

Bardzo liczę na Valle i jak najszybciej powinniśmy przedłużyć ten kontrakt.
Przecież i tak by mało zarabiał a koszty kupienia innego LO sporo to przerosną

0

@Mavcin1980 ja to wiem ale Laporta dalej to robi

1

@JarekS jakoś jestem sceptycznie nastawiony do wypożyczenia ale nie ma tematu bo Curry już mówił że nie ma takiej opcji a tutaj jeszcze mowa o nieobowiązkowym wykupie za kwotę która nie pokryje amortyzacji.

4

Pozbycie się go to idiotyzm. Jeśli już ktoś wpadł na pomysł żeby wydać tyle kasy na bezsensowny transfer to powinien chociaż dostać czas na adaptacje i minuty na boisku. Vini w Realu 3 lata odpalał, niemal każdy gracz z ligi brazylijskiej długo się adaptuje.
Odszedł Guiu to Roque musi zostać żeby mieć zmiennika Lewego. A nad tą śmieszna oferta nawet nie ma sensu się zastanawiać bo nie pokryje to amortyzacji transferu, Roque i Curry nie akceptują też wypożyczenia

0

@kanver_ trzeba wymienić sztab medyczny

0

@Hindus teraz się zgadzam

0

@krol211 leczenia a nie powrót do normalnego grania

0

@krol211 6-8 tygodni

0

@krol211 Araujo wypada tylko na początek. Wszystko zależy jak będzie chciał grać Flick

0

@Criss18Barca jeśli dla kogoś De Jong jest nietykalny to niech zacznie mecze oglądać, jest pierwszy do sprzedaży tylko on odejść nie chce

0

@Szklaner mało mnie to obchodzi, wtedy płacimy więcej za gorszej jakości piłkarza

0

@Hindus Porto chce dać 5-8mln. Za 15mln też bym nie sprzedał

0

@Szklaner Olmo też ma klauzulę i to wyższą a Diaz kosztuje dużo więcej

7

Jaki jest sens zatrzymywania go?
Oczywiście mocny solidny obrońca ale gość ma 33lata, 9mln brutto pensji i co chwilę ma kontuzje. Jego pozostanie może oznaczać sprzedaż Faye za grosze bo może zabraknąć miejsca

1

@Sonda25 Gavi w dwójce DM to dla niego najlepsza pozycja

5

Od kiedy plan B jest droższy od planu A?

0

@kanver_ nie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kanver_ wszystko wymuszone kontuzjami.
No tak lepiej Inigo który pogra z rok niż Faye na lata

0

@Lokusekpl jeśli Inigo zostanie to Faye pewnie sprzedadzą za grosze.
Przy ustawieniu na 3ŚO spokojnie by grał, nie ma szans że będzie tak jak u Xaviego że taki sam skład cały sezon. Może też grać na LO, według jego byłego trenera bardzo dobrze tam się sprawdza.
Inigo zagra pewnie jeszcze tylko rok a Faye to gracz na kolejną dekadę, trzeba myśleć długoterminowo

0

@Lokusekpl wystarczy się przyjrzeć to można zauważyć że cały czas się rozwija i ma bardzo duży talent. Inigo dużo zarabia, często ma kontuzje i ma 33lata

0

@kanver_ Inigo który zarabia 9mln brutto, co chwilę łapie kontuzje i ma 33lata? Świetny pomysł

0

Nie wiem jaki jest sens zatrzymywania go kosztem Faye

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?