BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MatiSh Nico nie ma podjazdu do Mbappe
1
@YoungMan Nico odkąd jest łączony z Barcelona jest hajpowany na potęgę i nawet tutaj ludzie pisali że jest lepszy niż Mbappe (:
Oczywiście Nico ma talent i nie ujmuje mu umiejętności ale to co jest o nim pisane to przesada, są większe talenty i u Nico widać naturalne ograniczania i sufit
1
@Arden dla nas to bardzo dobra informacja
0
@TR3YWAY nie sprzedaje się najlepszego obrońcy! W lepszym klubie byłby topem.
Tym sposobem napewno nie wrócimy na szczyt
0
@Criss18Barca Pedri jest lepszy to po pierwsze.
Po drugie transfer Olmo to głupota i marnowanie kasy
0
@TR3YWAY widzę że ludzie mają krótką pamięć i zapominają ile razy nas ratował. To nasz najlepszy ŚO i musi zostać.
2
Pep nas ratuje xd
2
Nie ma szans, jedynie jeśliby przyszedł jako wolny agent za rok
0
Bardzo liczę na Valle i jak najszybciej powinniśmy przedłużyć ten kontrakt.
Przecież i tak by mało zarabiał a koszty kupienia innego LO sporo to przerosną
0
@Mavcin1980 ja to wiem ale Laporta dalej to robi
1
@JarekS jakoś jestem sceptycznie nastawiony do wypożyczenia ale nie ma tematu bo Curry już mówił że nie ma takiej opcji a tutaj jeszcze mowa o nieobowiązkowym wykupie za kwotę która nie pokryje amortyzacji.
4
Pozbycie się go to idiotyzm. Jeśli już ktoś wpadł na pomysł żeby wydać tyle kasy na bezsensowny transfer to powinien chociaż dostać czas na adaptacje i minuty na boisku. Vini w Realu 3 lata odpalał, niemal każdy gracz z ligi brazylijskiej długo się adaptuje.
Odszedł Guiu to Roque musi zostać żeby mieć zmiennika Lewego. A nad tą śmieszna oferta nawet nie ma sensu się zastanawiać bo nie pokryje to amortyzacji transferu, Roque i Curry nie akceptują też wypożyczenia
0
@kanver_ trzeba wymienić sztab medyczny
0
@Hindus teraz się zgadzam
0
@krol211 leczenia a nie powrót do normalnego grania
0
@krol211 6-8 tygodni
0
@krol211 Araujo wypada tylko na początek. Wszystko zależy jak będzie chciał grać Flick
0
@Criss18Barca jeśli dla kogoś De Jong jest nietykalny to niech zacznie mecze oglądać, jest pierwszy do sprzedaży tylko on odejść nie chce
0
@Szklaner mało mnie to obchodzi, wtedy płacimy więcej za gorszej jakości piłkarza
0
@Hindus Porto chce dać 5-8mln. Za 15mln też bym nie sprzedał
0
@Szklaner Olmo też ma klauzulę i to wyższą a Diaz kosztuje dużo więcej
7
Jaki jest sens zatrzymywania go?
Oczywiście mocny solidny obrońca ale gość ma 33lata, 9mln brutto pensji i co chwilę ma kontuzje. Jego pozostanie może oznaczać sprzedaż Faye za grosze bo może zabraknąć miejsca
1
@Sonda25 Gavi w dwójce DM to dla niego najlepsza pozycja
5
Od kiedy plan B jest droższy od planu A?
0
@kanver_ nie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kanver_ wszystko wymuszone kontuzjami.
No tak lepiej Inigo który pogra z rok niż Faye na lata
0
@Lokusekpl jeśli Inigo zostanie to Faye pewnie sprzedadzą za grosze.
Przy ustawieniu na 3ŚO spokojnie by grał, nie ma szans że będzie tak jak u Xaviego że taki sam skład cały sezon. Może też grać na LO, według jego byłego trenera bardzo dobrze tam się sprawdza.
Inigo zagra pewnie jeszcze tylko rok a Faye to gracz na kolejną dekadę, trzeba myśleć długoterminowo
0
@Lokusekpl wystarczy się przyjrzeć to można zauważyć że cały czas się rozwija i ma bardzo duży talent. Inigo dużo zarabia, często ma kontuzje i ma 33lata
0
@kanver_ Inigo który zarabia 9mln brutto, co chwilę łapie kontuzje i ma 33lata? Świetny pomysł
0
Nie wiem jaki jest sens zatrzymywania go kosztem Faye