0

@CPuyol Yamal to w La Massi głównie grał jako ,,10", ofensywny pomocnik i fałszywa ,,9" więc tu problemu nie ma.
Rozumiem że Nico to już nasz zawodnik?
Sam gadasz głupoty i jak widać bolą Cie fakty

0

@Rupert_Haubica a może po sezonie? Mieli ok. tydzień przerwy między Euro i końcem sezonu klubowego. Ma 35lat i musi mieć czas na odpoczynek i regenerację między sezonami

0

@CPuyol a kto powiedział że mamy grać na skrzydła?

1

@AlexDark00 z tobą to nawet nie będę na ten temat dyskutował

1

@Czarny_ck co xd?
Raphinha ma owiele większy wpływ na grę niż Olmo. Zakup Olmo miałby tylko sens gdybyśmy mieli zdrowe finanse i mogli kupić takiego gracza do szerokiego składu a Olmo to nie jest zawodnik na pierwszy skład no chyba że przy kilku kontuzjach.
Olmo mało nie zarabia i kosztuje 60mln tylko przypomnę i ma 26lat więc młody talent to to nie jest

0

@Litman to od nas chcieli Faye za 5mln xd

2

@Ramek nie kompromituj się

2

@Faro u Ansu nie ma żadnego problemu fizycznego, problem jest w głowie

1

@Faro to ty chyba nie widziałeś komentarzy ,,kibiców" na temat Lewego

1

@fart a w życiu, Bilbao nie ma zamiaru nic negocjować i odsyłają do klauzuli którą trzeba wpłacić odrazu

13

Jako jeden z asystentów to dobra opcja, pracował z najlepszymi trenerami, zna klub i zna zarówno język hiszpański i niemiecki

0

@fart kogo? Jeśli chcemy Nico to musi odejść ktoś mocny

8

Sprzedaż teraz to głupota. Nawet jeśli już napewno ktoś zdecyduje w zarządzie że idzie na sprzedaż to wystarczy go przetestować w presezonie i dać szansę na początku sezonu i cena leci w górę, można go nawet wypożyczyć i potem sprzedać za większe pieniądze bo chłopak się nieustannie rozwija.
Takich talentów się według mnie nie sprzedaje, miejsce będzie spokojnie jeśli Flick będzie chciał grać na 3ŚO, Inigo powinien odejść (zostawianie 33latka który ma duże problemy z kontuzjami z wysoką pensją kosztem mocno perspektywicznego 19latka to głupota), Christensen może grać na DM (patrząc jakie braki będą na początku sezonu to chyba napewno tam zagra)

0

@VeB_Maciek_12 hahhaha xd.
Nie znasz się na piłce jeśli uważasz że Raphinha jest słaby i byś go na Olmo zamienił.

1

@Ramek żeby zamienić Raphinhe na Olmo trzeba się wogóle nie znać na piłce

0

@Rupert_Haubica zawodnicy po powrocie z Euro dostają 3tyg urlopu na odpoczynek jak się nie mylę

1

@fart tak tylko na ten moment nie ma szans go zarejestrować a o wpłaceniu klauzuli nie wspomnę

0

@Gall to moja sugestia

0

@Arekvip xd, wy chociaż oglądacie mecze? Raphinha to jeden z najważniejszych graczy i to styl Xaviego go ograniczał. Jeśli grałby w takim Arsenalu albo City to byłby jednym z najlepszych graczy

0

@wojopancer a co ma Lewy do reprezentacji Hiszpanii?

0

@danijacek chcesz wymienić Raphinhe na Olmo xd? Gratuluję pomysłu xd

0

@Arekvip Raphinha jest zbyt ważny więc nie odejdzie. Sam Raphinha nie chce odejść i nie ma agenta

2

Czyli będziemy niby kupować graczy bez możliwości rejestracji?
Żeby kogoś kupić musimy sprzedawać.
Chyba nikt nie będzie czekał też z pozbyciem się np. Lengleta?

0

To zależy kto przyjdzie ale z obecnych graczy to bym widział tak:
2 - Fort
5 - Faye
10 - Yamal/Gundogan
12 - Valle
17 - Fati
20 - Casado
24 - Eric
Ansu powinna być odebrana ,,dziesiątka" według mnie, nie opłaca się marketingowo i zdjęcie trochę presji się przyda

0

@Arekvip 11 należy do Raphinhi a Balde już wybrał sobie ,,trójkę" na stałe

0

@barteq nie da się być gorszym.
Laporta też nie ma takich możliwości ale jasne gorszy nie jest ale sytuacji wogóle nie poprawia, wręcz pogarsza

0

@speed1 Laporta wyprzedaje wszystko co może i nie patrzy na to co będzie później

1

@korn234 Lewego wina że Fati zapomniał jak się gra po kontuzji? Hejterzy Lewego naprawdę są żałośni

0

@barteq bo Laporta nie poprawia sytuacji

0

@szymekdymek Grimaldo to bardzo ofensywne wahadło i nie nadaje się na bocznego obrońcę w takim meczu i wogóle nie gra na prawej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?