BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MalanFCB a według mnie będzie jednym z najlepszych i wciągnie Nico nosem bo skala talentu dużo wyższa
0
@JarekS ma 22lata i według mnie powinien się ogrywać na wyższym poziomie niż 3liga
3
I oby żadnej oferty nie przyjęli. Dość marnowania kasy
0
@xavi890 przecież to inna pozycja
0
@tomasthc Torres, Roque, Victor
1
@Sonda25 zawodnik Rennes o którego walczą Bayern i PSG. Ogromny talent bardzo przypominający Neymara i Ronaldinho. Talentem mocno przewyższa Nico i jest stworzony do nowoczesnego futbolu
Tu masz trochę skrótów
0
@JarekS był news jakiś że Flick chce żeby Torres grał na ,,9" (co jest dobra informacja bo będzie grał w końcu na swojej pozycji i Flick pokazuje że coś się zna) i wtedy mamy trzech zawodników w pierwszym zespole na pozycji ,,9" więc jeśli nie odejdzie Roque (mało prawdopodobne) to chyba lepiej wypożyczyć Victora bo według mnie biorąc pod uwagę jego wiek i umiejętności nie ma sensu już grać w rezerwach
1
@JarekS ciekawe czy go wykupują żeby sprzedać z zyskiem czy będzie wzmocnieniem pierwszego zespołu
0
@Wizz777 na licencji z rezerw mógłby grać
0
Super że go zatrzymaliśmy ale szkoda że nie wykorzystaliśmy opcji wykupu bo ten wysoki procent od sprzedaży zmniejszy zyski z potencjalnej przyszłej sprzedaży
0
@Hindus nie ma na to raczej szans ale zobaczymy
8
@lambard jego to bym nawet w miejsce Nico wziął, mega talent ale nasz zarząd nawet nie pomyśli żeby go sprowadzić
1
Mam nadzieję że nie uda się go zatrzymać, w tej cenie można kupić Merino
1
@Kamil689 Deco wykonuje tylko polecenia Laporty, to on musi odejść bo nic się nie zmieni
4
Mam nadzieję że szybko go ktoś kupi bo Laporta i Deco sabotują ten klub
0
@Hindus też nie za bardzo chce Raphinhe na wahadle ale napewno lepsze to niż gra na skrzydle albo prawej obronie w jego wykonaniu. U Flicka najpewniej będzie grał jako ofensywny pomocnik.
Yamal napewno nie będzie wahadłowym..... nie jest też pewne że będzie skrzydłowym, ma większe predyspozycje żeby w przyszłości być ofensywnym pomocnikiem albo ,,10" i napewno wraz z rozwojem zmieni pozycję.
Nie sugeruje się wiadomościom z mediów bo sami sobie przeczą. Na początku jego pracy było pewne że wymaga ściągnięcia wahadła (Frimponga) i teraz w oficjalnym wywiadzie apeluje żeby dostał chodź jednego DM który umie bronić ale klub ma to gdziesz i idzie po Nico i Olmo (przynajmniej według mediów)
14
Super wiadomość, chyba najbardziej utalentowany DM w La Massi. Teraz jeszcze dogadać profesjonalny kontakt żeby był gotowy jak ukończy 18lat
0
@Rewolucja123 tak jest bo zarząd sam sobie ustala projekt sportowy i dobiera profile piłkarzu jakich chce a potem to zdziwnie że żaden trener nie wytrzyma dłużej niż 2/3 sezony
0
@Rewolucja123 chodzi mi bardziej o to jak zbudował sobie kadrę, u nas większość graczy jest do gruntowanej obudowy. Na ten moment nawet Flick nie dostanie transferów jakich chce, w wywiadzie musiał apelować że chce chociaż jednego DM który umie bronić. Najpewniej trzeba szukać uzupełnienia w La Massi
0
@Rewolucja123 nie zawsze, Ancellotti np. zostawi po sobie gotowa kadrę a Xavi praktycznie zostawił wszystko do poprawy. Nie jestem fanem Flicka ale liczę że zbuduje coś dobrego ale nie oczekuje w tym sezonie dużo
0
@tristan87 powiem tak, przepłaciliśmy ostro bo był mocno przehajpowany. Oczywiście nie można go skreślać ale jakiejś gwiazdy w nim nie widzę.
Ale jeśli okaże się że już drugi trener skreśla go na starcie to ktoś powinien za to polecieć
0
@Rewolucja123 dokładnie, na ten moment się zapowiada że Flick będzie od nowa budował cały projekt i nie można oczekiwać niewiadomo czego.
Pewnie jedno z puchar króla/superpuchar, 2 miejsce w La Lidze i jak najdalej w LM
0
@Kidd presezon jest od tego żeby testować graczy którzy nie mają pewnego miejsca w składzie. W szkółce jest dużo graczy którzy mogą zasilić pierwszy zespół
0
@tristan87 35mln+30mln zmiennych, jeszcze wzięliśmy na siebie podatki i premie oczywiście
1
@kanver_ jeśli Flick uznaje Torresa za ,,9" to dobry znak
0
@Borneo ty chyba sobie żartujesz.
Gavi - chłop ma wrócić dopiero zimą
Pedri - opuści pierwszy mecz sezonu najprawdopodobniej
De Jong - nawet nie wiadomo czy tam pojedzie bo każdy widział jak wygląda jego kostka
Balde i Christensen tylko będą dostępni
0
@Arden tak bo zauważ że do klubu trafił Raphinha czyli bardzo mocna konkurencja i Dembele musiał się ogarnąć żeby nie siedzieć na ławce. Oczywiście że Xavi miał w tym swój udział ale też łapał kontuzje
2
@Arden i nagle w PSG nic kompletnie nic? Poprostu trafił w ręce profesjonalistów
1
@Arden Dembele to pokazał xd, w przypadku Pedriego wina jest w sztabie sportowym i medycznym
2
To nie powinna być poważna kontuzja ale wielka szkoda. Podobno zaimponował Flickowi na treningach a teraz może go ominąć presezon