0

@macio_944 nie ma szans. Było info że Flick widzi Ferrana na ,,9" a nikt nie da jego kwoty amortyzacji więc nie ma szans, najwyżej za rok.
Gundo nie odejdzie, niby po co ma iść do Arabii już teraz? Flick też napewno nie będzie chciał jego odejścia bo będzie bardzo ważną częścią zespołu

1

@patrykzmc2000 Frimpong jest do wyjęcia za dobrą cenę i jego profil by nam się dużo bardziej przydał

0

@kondziu88 dużo lepsza opcja od Nico ale już PSG go prawie zaklepało

1

@blakkudium Olmo xd

1

@Nazio_87 chodzi o to że nie ma pewności że da radę zarejestrować kontrakt Roberto a co dopiero Nico

0

@Nazio_87 Oriol jest przecież zarejestrowany. Na ten moment nie możemy dać gwarancji rejestracji Roberto

0

@BoRoWieC
@patrykzmc2000
Nie stać nas na zmieszczenie kontraktu Nico bo nikt nie chce odejść więc na ten moment to prawda

11

@David_Martin nie no gdzie, jeśli chodzi o czysto talent to Pedri bezwątpliwie wygrywa w tej trójce. Poza Yamalem od Messiego nie było tutaj takiego talentu jak Pedri ale to jak nim zarządzano kompletnie zahamowało jego rozwój

0

@KibicBarcy84 Lewy to nasz zawodnik a Felix nie. Gość ma kompletnie wywalone, wogóle nie widać zaangażowania. Twoje porówanie nie ma nawet sensu bo Felix to wogóle inna pozycja

0

@kanver_ bez sensu porównanie, Barca Femeni dominuje wszystkich i to liga kobieca

0

@FloroFloro ty najpierw zobacz jak gra w klubie i jakie liczby notuje

6

@umtiti nie ma podjazdu do Raphinhi

0

0

@MesQueUnClub_87 Araujo się nie nadaje na kapitana

2

@BARCELONISTAnr1 proszę bardzo:
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości
- słabe liczby

1

I bardzo dobrze, jak najdalej z tym gościem od nas

0

@JohnnySilverhand w miejsce Olmo/Nico można za tą cenę mieć Frimponga i Baene jeśli się dobrze wynegocjuje

1

@Midast a ty się zastanów co ty piszesz bo widzę że wiesz lepiej od Ferrana czy potrzebuje odpocząć

0

@Lionel_Messi10 przecież to masz w funtach, czyli i tak wychodzi 70mln+20mln euro

0

@Lionel_Messi10 źródło?

0

@Lionel_Messi10 tyle za niego chcą

0

@Lionel_Messi10 70mln+20mln zmiennych to nie 60mln

0

@Eto'o9 R10 spokojnie nie chodzi mi żeby grał na PO, o niego bardzo zabiegał Flick bo dużo wskazuje na to że chce grać na wahadła

0

@lucca87 Frimpong który jest jednym z najważniejszych elementów maszyny Xabiego Alonso.
14 goli i 10 asyst w poprzednim sezonie jako wahadłowy.
To że nie gra w Holandii nic nie znaczy, poprostu Koeman woli profil Dumpriesa

0

@FloroFloro co ty za głupoty piszesz ciągle?

1

Nie chciałem transferu Nico więc się nie przejmuje że raczej nie przyjdzie ale ludzie kto jest taki głupi żeby wywalić kasę na Olmo? Oczywiście Laporta. W cenie Olmo można kupić Merino+Frimpong co rozwiązałoby dużo problemów kadrowych a zakup Olmo nie daje nic

0

@JarekS Nico też mógł być podpisany za darmo

0

@JarekS dla mnie bardzo dziwne że nie chcą Simonsa, dużo lepszy od Olmo, ta sama pozycja i wychowanek który odszedł.
Można by było mieć wątpliwości że coś musiało się stać gdy odchodził ale przecież Olmo zrobił to samo a Laporta bardzo o niego zabiega

0

@JarekS wiem że Guiu jest lepszy od Roque, gdyby nie transfer Brazylijczyka to może by nie odszedł..... trudno trzeba liczyć na Oscara Gistau albo spróbować za rok zakontraktować Davida za darmo.
Też może Torres odżyje jeśli w końcu będzie grał na ,,9"

0

@homeins bo jest za drogi, przereklamowany i nie chce u nas grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?