BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PIOTR76BARCA odpaliło się dużo ludzi bo Laporta niszczy ten klub a temat Olmo jest już dawno grzany
0
@ikar34 jakieś poważne info że wraca do Girony? Nic takiego nikt nie pisał. Doświadczonych graczy mamy
0
@ikar34 to nie zmienia faktu że Torre miał bardzo dobry mecz
1
@ferdas_rawa jego pozycja to ofensywny pomocnik/,,10" i mamy tam bardzo dużo graczy
0
@ikar34 Christensen, Inigo, Cubarsi, Garcia, Faye, Dominquez
0
@PIOTR76BARCA to nie jest przesadzanie tylko racjonalne myślenie, ten gość to będzie niewypał bo wywalenie na niego tyle kasy to sabotaż.
Gość ma 26lat, to nie jest młody talent. Miał tylko miesiąc życia na Euro i zaraz wróci na swój poziom
0
@ikar34 nieprawda, mamy kim grać na ŚO
0
@PIOTR76BARCA twój argument trafia do kosza bo Lipska ma mocnego trenera pod względem wyciągania maksa z zawodników i większość z nich po transferze traci forme, Olmo nie gra dobrze w Lipsku i nawet tego słabego poziomu nam nie zagwarantuje
0
@PIOTR76BARCA żaden plus, nie podniesie wogóle poziomu zespołu
0
@TR3YWAY
- Roque wątpię że odejdzie chyba że zgodzi się na Arabię
- Victor po tym jak się pokazał nigdzie nie odejdzie
- Ferran nie nadaje się do gry na bokach, były już informacje że najpewniej będzie grał u Flicka na ,,9"
Za rok jest Jonathan David za darmo
1
@PIOTR76BARCA
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości
- słabe liczby
Nie ma żadnego argumentu żeby obronić ten transfer
0
@TR3YWAY mamy Lewego, Ferrana, Roque, Victora i jeszcze Gistau dojdzie niedługo, po co nam kolejny napastnik. Flick to nie Xavi, Lewy nie będzie grał cały czas
0
@normasubiektywna mieli dobre poprzednie sezony. Mamy dobrze obsadzone boki obrony i nie ma sensu nikogo kupować
0
@TR3YWAY nie ma sensu teraz iść po Alvareza. Zakup napastnika będzie maksymalnie za rok
2
@PIOTR76BARCA bo zakup Olmo to działanie na szkodę klubu
0
@matirix20 najlepszy dziennikarz sportowy obecnie więc nie ma co się dziwić
0
@ikar34 Olmo jest nam kompletnie niepotrzebny. Mamy na jego miejsce dużo graczy i jego zakup nie podniesie poziomu zespołu, to działanie na szkodę klubu. Nawet Torre może sobie wywalczyć miejsce w składzie bo zagrał świetny mecz
1
@626 po co nam Felix?! Będziemy i tak musieli sporo dopłacić
2
Nie dość że prawdopodobnie przewalimy kasę na Olmo to jeszcze chcą Cancelo, ten zarząd to mem. Valle zaliczył świetny występ na prawym wahadle, do tego jeszcze Fort i J.Araujo więc po co ten Cancelo?! Nawet na lewej nie jest potrzebny bo jest Balde, Valle, Faye i Martin
3
Oby to był fejk bo to działania na szkodę klubu. Mamy bardzo dużo graczy na tą pozycję i Olmo wogóle nie podniesie poziomu zespółu... nawet Torre może sobie wywalczyć miejsce w składzie bo był dzisiaj jednym z najlepszych na boisku
0
@Barcasub to nie jest jednorazowy sezon tylko tak będzie do końca kontraktu a jeśli go przedłużymy to będzie tak jeszcze kolejne lata bo kasa jaką mu wisimy jest duża
0
@Barcasub ale my mówimy o tym co teraz musimy mu płacić i ile zajmuje w FFP, co nas obchodzi ile zarabiał wcześniej?
0
@Barcasub https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
De Jong ma ogromną pensje
0
@jeronimofrancisco nie mamy kadry żeby skopiować Bayern Flicka
9
Albo kolejny farmazon albo zaczyna się gra żeby go za jakieś pieniądze sprzedać
0
@borys1990 stwierdzam fakty a nie swoją opinię w tym temacie
0
@KibicBarcy84 hahhahaha xd
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
Według liczb Lewy jest najlepszy pod względem udziału przy bramkach. Felix nie ma podjazdu
0
@malicinho powołania na presezon, cele transferowe, ustawienie na Olot..... prawie wszystko wskazuje że Flick nie chce grać na skrzydła ale kibice wiedzą lepiej od trenera jak widać
0
@Rewolucja123 Olmo to żadna konkurencja dla Gundo
0
@macio_944 nie ma szans. Było info że Flick widzi Ferrana na ,,9" a nikt nie da jego kwoty amortyzacji więc nie ma szans, najwyżej za rok.
Gundo nie odejdzie, niby po co ma iść do Arabii już teraz? Flick też napewno nie będzie chciał jego odejścia bo będzie bardzo ważną częścią zespołu