0

@ProMILs
Araujo - Bayern, United
Raphinha - Al-Hilal, Arsenal, Liverpool, City
Lewy - jakiś klub z Arabii ale nazwy nie pamiętam
De Jong - United, Bayern, PSG
Gundogan - Arabia i Turcja (jak się nie mylę Fenerbahe)

0

@ProMILs przecież oni nie chcą odejść, są zainteresowane kluby ale oni wszystko blokują

2

Laporta powinien ustąpić ze stanowiska bo niszczy ten klub

0

@Tarins skauting mamy bardzo dobry...... tylko mało z niego korzystamy.
Transfer Roque to tylko nieudolna odpowiedź na Endricka

0

@Kubsoleon to wykorzystuj nabyta wiedzę a nie piszesz głupoty (:

0

@Tarins ten zarząd sabotuje klub i tyle. Do czego to doszło żeby kibice mieli nadzieję żeby jakiś transfer nie doszedł do skutku

0

@negreanu tak się to kończy gdy piłkarze dostają nierynkowe kontrakty

0

@pacior95 czyli nie obchodzi Cię że klub może być niedługo w bardzo złej sytuacji?

1

@Arden nawet mi nie przypominaj o tym Olmo bo mnie krew zalewa

0

@cules100pro nikt nie chce odejść

1

@Arden mamy za dużo napastników, po co on? Są inne pozycje do wzmocnienia

0

@a1a akurat ten sezon powinien być lepszy od poprzedniego bo Xavi koncertowo marnował potencjał kadry a gdy drużyna gra lepiej to napastnik mocno korzysta

2

@Lisek Raphinha to przepalona kasa? Gość robi co sezon double-double mimo że był marnowany przez trenera

0

@Kubsoleon eh, nie dogadamy się. Zobaczysz w najbliższych latach że na skrzydle grał nie będzie..... albo nawet w tym sezonie

0

@Kubsoleon napisałeś że nie jest ofensywnym pomocnikiem, skłamałeś

4

@a1a mówisz o tym napastniku który ma największy udział przy bramkach w całej drużynie w zeszłym sezonie?
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html

1

@szkutnik91 i dobrze, może zrezygnujemy

0

@Kubsoleon żadnych podstaw xd, sam mi to piszesz (((((:

0

@Kinginiesta z roku na rok odchodzą od tego

0

@MesQueUnClub_87 będzie zmieniał pozycję i to jest pewne z biegiem czasu.

Obecnie drużyny się do tego przystosowują ale ok, na ten moment z pewnością City i kadra Niemiec.
I nie pisz mi o Grealishu albo Doku, oni są tylko wystawiani jako pojedyńcze skrzydło w miejscu wahadła tylko momentami.

0

@MesQueUnClub_87 De la Fuente gra skrzydłami więc co miał robić?
Yamal najprawdopodobniej w przyszłości będzie grał jako ofensywny pomocnik bliżej prawej strony.
Przecież to nie ma nic wspólnego, Merino pasuje do gry na 2DM a Nico to cel Laporty

0

@Kinginiesta w nowoczesnym futbolu skrzydła nie mają prawa bytu, z czasem będzie to wyglądało coraz gorzej. Trzeba się przystosować szybciej niż inne topowe kluby. Przypominam że piłka się zmienia z latami.
Teraz na pierwszy plan wchodzą ofensywni pomocnicy z wahadłami.
Już mi się nie chce dokładnie rozpisywać to masz linka https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
Kolega bardzo dobrze wyjaśnił

0

@MesQueUnClub_87
- Yamal w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9". Na skrzydle gra tylko dlatego że ta pozycja wybacza małe doświadczenie i młody wiek
- nie załamujecie mnie, od kiedy w Barcelonie to trener decyduje o transferach? U nas trener dostaje losowych graczy i ma coś z tego ulepić. Laporta musi kupić głośne nazwisko i fakt że kibice chcą bardzo Nico sprawia że on jest priorytetem bo Laporta chce wygrać następne wybory mimo bardzo złej kadencji..... ale beton z socios dużo nie potrzebuje że znowu wygrał

1

@Who_you_mam tak widzę ale trenerowi nie wypada mówić takich rzeczy

0

@MesQueUnClub_87 ja nie chce grać na skrzydła..... Flick też raczej nie chce.
Jeśli Flick będzie kontynuować taktykę z meczów z Olotem i City to zakup Frimponga jest obowiązkiem dyrekcji sportowej

1

@ACMaldini3 żaden

1

@MesQueUnClub_87 a ja mam nadzieję że nie przyjdzie ani Nico ani Olmo (:
Chciałbym tylko Frimponga a reszta kasy (jeśli ją wogóle mamy (: ) ma iść na stabilizację sytuacji finansowej

2

@Who_you_mam jeśli o złota piłkę walczy kilku graczy z tej samej drużyny to trener nie powinien się wypowiadać za kim jest

0

@partymaker podobno już tak grał z Olotem a z City grał świetnie więc co? Myślisz że trener potrzebuje całego presezonu żeby sprawdzić czy zawodnik się nadaje? Jak już się sprawdził na prawym wahadle to równie dobrze Flick może go chcieć testować gdzieś indziej

0

@pacior95 niedługo ci tak do śmiechu nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?