Azi

1

Nie zdziwi mnie jak go wykupią. Żeby było ciekawiej to jeszcze na nim zarobimy o ile uda się dostać te 120 baniek :)

Azi

3

Chciałbym żeby zagrał Wague - serio

Azi

0

@matirix20 Jak widzisz takie rzeczy to pora odstawić używki :)

Azi

1

@tombard "Kybyce" Valverde i kolegi @Janiama

Azi

1

@jedrek7000 PSG we wrześniu strzeliło tylko raz więcej niż 1 bramkę. W dodatku jakimś amatorom co się zwą Real czy coś takiego. A tutaj wyjazd i jeszcze do całkiem silnej ekipy.

Azi

0

@Suzu z Belgradu

Azi

0

Co ten Bayern partaczy w obronie!! Ło Panie! Masakra.

Azi

0

@OliverQueen dajmy im czas. Alena nie ma lekko bo to nie jest klasyczny środkowy pomocnik. Prędzej 10 niż 8. I nie na tyle dobry aby zastąpić Leo. Wague musi udowodnić swoją wartość na treningach. Jeżeli nie da rady to w zimie pójdzie na wypożyczenie. Ale jakoś wydaje mi się że się w końcu przebije, bo my lubimy odważnych ofensywnych wahadłowych.

Azi

1

@Coutinho007 nie grywałem w żadną inną wersję po 3 więc nie będę oceniał. Ale H3 Hota nadal mam na dysku i czasem odpalam :)

Mnie najbardziej podobała się gra przez sieć - tak żeby nie można było zobaczyć ruchów przeciwnika

Azi

1

@Coutinho007 Tyż fakt. Szczególnie jak się doda HOTA i nie trzeba rozgrywać każdej walki ;)

Ale 2 też mi się bardzo podobała. To była gra!! Tyle że przejście z 2 na 3 nie było problemem. Ale wrócić do 2 jest już dużo trudniej.

Azi

0

@Chwytliwy sprawdzałeś jaskinię behemota?

Azi

0

@Miszu Obstawiam że Bayern wygra. I że po meczu na LR będzie pełno najazdów na Valverde że nie umiał Cou wykorzystać ;)

Azi

0

@OliverQueen To jaka jest różnica między tym zmiennikiem a bycie "nikim" bo już się pogubiłem. Jeżeli jesteś w kadrze klubu ale nie zagrałeś do tej pory spotkania to jesteś nikim: Umtiti, Neto i Wague. Ale jeżeli nie przyszedłeś z rezerw to jesteś "nie-nikim" bo możliwe że trener jednak Ciebie chce. A jeżeli zagrałeś cokolwiek albo zabrali Cię na ławkę przez litość to jesteś "zmienniko-nikim" bo i tak trener Cię nie lubi? Jakieś to zagmatwane i pokomplikowane.

Ja to widzę prosto: Valverde wybiera sobie do kadry meczowej tych, których potrzebuje do swojej koncepcji. Wague się nie łapie bo widać gorzej wygląda na treningach. Ale gdyby był zupełnie zbędny to raczej pojawiłyby się informacje o próbach wypożyczenia. A takowych nie widziałem (możliwe że przegapiłem). Ale skoro dostał swoje szanse grając w rezerwach to teraz też się doczeka - choć możliwe że dopiero w PK. Bo Valverde tak robi, że w pierwszej kolejności stawia na pierwszy skład. A dopiero potem uzupełnia go rezerwą. Chyba nic się w tym zakresie nie zmieniło.

Azi

1

@Chwytliwy "No a co pokazuje w tym sezonie?"
A co w tym sezonie pokazuje Messi na którego też się powołujesz? Sorry ale to nie jest dobre pytanie. Bo to wszystko zależy od okoliczności. Na dziś mamy takie, że lepiej wyglądają Arthur i de Jong - to jest proste i oczywiste. Ale czy na podstawie tych zaledwie kilku spotkań można założyć że tak będzie cały sezon? Moim zdaniem takie założenie to byłby przejaw głupoty. Głupoty którą zrobiliśmy w poprzednim sezonie nie zajmując sobie kogokolwiek, kto dałby radę zastąpić Busiego lub Rakitica. Dlatego w tym sezonie musimy zacząć wyciągać wnioski z własnych błędów (wreszcie!).

"A teraz się bronisz ze niczego nie jesteś pewien, no kurcze, a co napisałeś u góry?"
A gdzie ja tam napisałem że jestem pewien. Czy jak nie użyje stwierdzenia "Moim zdaniem" to nie domyślisz się że to moje zdanie? O.O

"to jest twoje zdanie aniżeli fakt"
A gdzie ja stwierdziłem że to fakt? :D
Ja nie rzucam tekstów w stylu ""Ja stwierdzam fakty" chyba że chcę ironicznie coś podkreślić jak np. w stwierdzeniu "Zakładam przez bardzo proste analogie. Oraz analizując to co naprawdę jest faktem"

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

2

@Chwytliwy "Ja stwierdzam fakty"

cytaty:
- "jak wchodzi to nic nie pokazuje"
- "uważam że prędzej Vidal i Sergi będą poddawani coraz częstszej rotacji niż Rakitić"
- "najwidoczniej dostaje baty za to że odmówił transkacji w której miał być włączony Neymar "
- "jestem na 100 procent przekonany że tutaj chodzi o karę wymierzoną dla niego za to że się postawił dla zarządu, a zarząd jest bezwzględny wobec niego."

Same fakty :D

Ale bardziej na poważnie:
"a ty po prostu jesteś pewien tego że on dostanie minuty"
Niczego nie jestem pewien. Może tego, że kiedyś z pewnością umrę. Zakładam przez bardzo proste analogie. Oraz analizując to co naprawdę jest faktem (np. Rakitic mówiący że zostaje a nie wyimaginowane doniesienia prasy; brak rotacji w poprzednim sezonie a skład w obecnym itp. itd.).
Nie przesłaniam sobie obrazu swoją oceną Rakitica. Bo ja nie jestem kibicem Rakitica. Nie jestem kibicem Messiego, MatSa, de Jonga czy Saureza. Jestem kibicem Barcelony. Jest mi szczerze obojętne kto gra na boisku - dla mnie ważny jest efekt (nie myl z wynikiem). Jest mi obojętne czy Rakitic zostanie czy odejdzie (podobnie każdy inny zawodnik z Leo włącznie a nawet z EV). Ja zastanawiam się czy on jest potrzebny i na podstawie tego wygłaszam SWOJE ZDANIE i nic więcej. W takiej a nie innej formie. Mogę się mylić ale akurat w tym wypadku jestem gotów postawić parę złotych że mam rację. Bo to jest logiczne.

Ty natomiast opierasz się na tym, że nie lubisz Rakitica - Twoje prawo. Ale to się przebija w Twoich wypowiedziach bardziej niż rdza w 20 letniej Mazdzie. Dlatego Twoich wypowiedzi w tym temacie nie mogę uznać za obiektywnych. Ja rozumiem że nie chcesz już Rakitica w Barcelonie ale szukasz porycia w "faktach" na siłę swoich teorii. I wyciągasz wnioski na podstawie tego kto gra a kto nie na cały sezon. Po miesiącu gry. Trochę za szybko.

Azi

1

@Chwytliwy Znam Twoją opinię o Rakiecie, więc nie mogę tego co napisałeś uznać w żadnym stopniu za obiektywne. Stwierdzenia typu "nic nie pokazuje" rzucasz od zawsze. O X czasu chcesz się go pozbyć a on nadal jest. I będzie. Dyskutowaliśmy już o tym nie raz.

Daruj mi teorie o włączaniu Rakitica w transfer Neymara. Nic nie wskazuje na to aby klub kiedykolwiek na poważnie się starał go sprowadzić (i dobrze!).

Na siłę szukasz (nie pierwszy raz) czegoś co zdeprecjonuje Rakitica. A on już sto razy mówił że zostaje. Jak powie że chce odejść - wtedy zacznę się martwić. A do tego czasu nie zajmuje się gdybaniem.

Azi

0

@Chwytliwy Skąd to wiem? Bo nie da się grać cały czas tym samym środkiem pola co dobitnie pokazał poprzedni sezon, gdzie nie było żadnej opcji do rotacji. Nie da się tak grać bez stopniowej utraty jakości. Nawet jeżeli ma grac Rakitic obdarzony ponadprzeciętną kondycją.

Mamy podstawową 3kę: Busi, de Jong i Arthur. Rakitic może spokojnie zastąpić każdego z nich. Alena/Vidal może wejść za FdJ lub Arthura. W dalszym kręgu pozostaje jeszcze S. Roberto i Alena/Vidal + Puig. Sytuacja dość luksusowa.

Pozbywając się Rakitica nie mamy nikogo kto mógłby zastąpić Busiego. Może tam zagrać FdJ ale to jest kopiowanie błędów z poprzedniego sezonu.

Mówiąc krótko: Rakitic nadal jest niezastąpiony. Tyle że zmieniła się jego rola (głównie dlatego że Frankie doskonale wkomponował się w drużynę). Ale to nie zmienia faktu że Rakitic prędzej czy później będzie pojawiał się na boisku w niemal każdym meczu. W ważniejszych jako rezerwowy a przy rotacji w jedenastce. O minuty martwić się więc nie musi.

A czemu teraz nie gra? Bo zespół się zgrywa. I nie ma jeszcze przemęczenia. W końcu ledwie wrzesień się skończył, więc to początek sezonu.

Azi

0

@Rewolucja123 Spoko loko - Rakieta dostanie swoje minuty. Dobrze wiedział że w tym sezonie będzie tłoczniej w środku pola. De Jong nie może grać co 3 dni po 90 minut bo padnie przed świętami. Arthur też tytanem wytrzymałości nie jest, choć zrobił postępy.

Moim zdaniem niepotrzebnie blokowali transfer Semedo. S. Roberto w środku pola mnie nie przekonuje a w dodatku wiadomo było, że tylko kwestią czasu jest ja będzie musiał wrócić na prawą obronę. Na dziś Vidal też jest mało potrzebny a tylko blokuje ławkę dla Alena i ewentualnie Puiga.

Azi

0

@sebasek99 jakie auto tak Ci się sypie zaraz po gwarancji?

Azi

3

@Transu96 Po co Ci Mustang jak siedzisz w robocie? ;)

Azi

0

@OliverQueen Tia. Ludzie - tworzycie sobie własne definicje - i po co? Neto też nie jest zmiennikiem? I Umtiti?

Azi

3

Ciekawe czy wyjdą na wysoki pressing czy raczej będą próbowali zamknąć się na własnej połowie i grać dzidę do Lukaku? Obstawiam że wybiorą drugą opcję bo my mając w składzie Busiego, de Jonga i Arhura wspieranych przez Juniora i S. Roberto nie powinniśmy mieć problemów z wyjściem z wysokiego pressingu. Getafe próbowało nas zdusić i nic nie osiągnęli. Zakładam że Inter będzie szukał innych rozwiązań.

Azi

0

@iamMVP no i tutaj jest problem. Mój dostawca neta nie ma LM w pakiecie tv. Niedługo kończy się umowa i zastanawiam się nad zmianą. Pozostaje tylko pytanie czy warto - do kiedy Polsat ma LM? Wydaje mi się że jeszcze kolejny sezon.

Azi

6

@dzagos Używanie formy 2k19 zamiast 2019 jest trochę głupiutkie...

Azi

0

@igimigi18 Wague to nie zmiennik? O.o

Azi

4

Ja bym głosował na Fonta. Wydaje się, że zapewni równowagę między budową drużyny a potęgi ekonomicznej. W drugiej kolejności głosowałbym na Prezydenta - ale niech pogra jeszcze w piłkę, bo jest nam potrzebny skoro nie pozwolił na transfer de Ligta :P

Azi

6

@Chwytliwy Okazja!!!

Azi

2

Azi

0

@Rewolucja123 a musi dostać? Jego kartki nie liczą się po prostu jako dwie żółte + pauzowanie w kolejnym meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?