Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Prawie 15,5 km różnicy O.O
2
@macio_944 zapewne 21. Raczej nie widzę innej opcji.
1
@IronSanHybrid nie miałem problemu z gps-em a czasem używam nawigacji google
1
@IronSanHybrid przeskoczyłem z 4 na 7. Jestem zadowolony. Żona ma Samsunga S8 i telefony są bardzo porównywalne w normalnym użytkowaniu. Tylko mój był 4x tańszy.
1
Nie lubię politycznych gierek a fakt przełożenia meczu bezsprzecznie jest powiązany z polityką.
23
@CalcioFan gdyby zarząd Bayernu promował go z taką mocą jak bronił Neuera to być może uplasowałby się wysoko. Ale skoro Lewy nie jest Niemcem to nie ma co liczyć na takie poparcie.
3
@luki123 Prędzej w rewanżu niż dziś
0
@KapiFCB Korwin się ujawnił :)
0
@Erik0 pod warunkiem że Junior jest gotowy do gry. Ale na rewanż może Wague wyjdzie w 11.
0
@Witekk10 Ja tam bym chętnie sprawdził :D
2
@Barca25 Tak naprawdę to zarząd i sztab boją się że Pique zaciągnie zawodników na demonstracje. I użyje ich jako sztandary rewolucji ;)
0
@NeroTFP No i super. Teraz wszyscy się dowiedzą o sprawie :D
2
@BarcaInfo Suarez na śniadanie jadł jajecznicę z szynką na maśle. [AS]
0
@FDJ A jak nie zagłosujesz to Ci nie dadzą?
0
@Lark ło panie to kosmyty!!
2
@ArdoFCB Nie 1515151515
9
Lubię tego gościa. Nie kręci tylko mówi od serca. Nie robi scen, żelazne płuca. Szkoda mi będzie jeżeli odpuści klub ale nie wyobrażam sobie aby mógł wygrać rywalizację ani z Arthurem ani z de Jongiem.
7
@BarcaInfo Zapraszamy do PL. Przejrzysty system podatkowy, poważna liga, walka o tytuły.
21
@LioMessi10 To indywidualna decyzja każdego zawodnika czy śpiewa czy nie. Jedni śpiewają, inni nie lubią - ich sprawa i nic nikomu do tego.
0
@Pyziol mnie bawi coś innego: mianowicie ktoś wrzuca jakąś informację ale dyskusja zaczyna się od czepiania się formy a nie treści. W innym miejscu gruby strzela bramkę przewrotką ale wszyscy piszą tylko o Lahozie, który przy wyniku 4:0 oślepł i zgłupiał totalnie. Ciekawe że ma w uch słuchawkę i ktoś mądrzejszy z varu mu nie podpowie "Mati. Co ty... kurka robisz?"
5
@VamosRakieta Fajne te przepisy. Takie nie za mądre.
Ale w sumie co tutaj się dziwić? Skoro mecz może sędziować głupek to dlaczego przepisy miałby być sensowne?
38
Lahoz rozumie po hiszpańsku mniej niż Dembele
2
@SHIBA Mózg wyraźnie nie funkcjonował jeszcze przed pierwszym uderzeniem. Nie ma obaw.
8
@EmilZatopek Jemu się lizak należy a nie kara. Powiedział samą prawdę i nawet go nie zwyzywał.
Karać to trzeba idiotę, który mając var robi z siebie błazna.
0
@krzychu1526 Busi chciał mu kartki zwinąć żeby się ML nie zbłaźnił. Ale było po ptokach.
1
@Odesseiron https://media.giphy.com/media/OBivgZIKi4kVy/giphy.gif
1
@Odesseiron Smutne :(
To i karanie za niewinność milionów innych ludzi.
1
@SinMistico Lahoz: mission accomplished!!
0
@Rewolucja123 MatS ma tylko jeden minus - jest Niemcem :P
0
@Yoshi94 Ta jasne. W takim wypadku S. Roberto olewa swoje zadania jak gra na PO...
Po co wymyślacie takie niewiarygodne teorie? I czemu nie zastanowicie się czy to ma aby sens?