Azi

1

Prawie 15,5 km różnicy O.O

Azi

2

@macio_944 zapewne 21. Raczej nie widzę innej opcji.

Azi

1

@IronSanHybrid nie miałem problemu z gps-em a czasem używam nawigacji google

Azi

1

@IronSanHybrid przeskoczyłem z 4 na 7. Jestem zadowolony. Żona ma Samsunga S8 i telefony są bardzo porównywalne w normalnym użytkowaniu. Tylko mój był 4x tańszy.

Azi

1

Nie lubię politycznych gierek a fakt przełożenia meczu bezsprzecznie jest powiązany z polityką.

Azi

23

@CalcioFan gdyby zarząd Bayernu promował go z taką mocą jak bronił Neuera to być może uplasowałby się wysoko. Ale skoro Lewy nie jest Niemcem to nie ma co liczyć na takie poparcie.

Azi

3

@luki123 Prędzej w rewanżu niż dziś

Azi

0

@KapiFCB Korwin się ujawnił :)

Azi

0

@Erik0 pod warunkiem że Junior jest gotowy do gry. Ale na rewanż może Wague wyjdzie w 11.

Azi

0

@Witekk10 Ja tam bym chętnie sprawdził :D

Azi

2

@Barca25 Tak naprawdę to zarząd i sztab boją się że Pique zaciągnie zawodników na demonstracje. I użyje ich jako sztandary rewolucji ;)

Azi

0

@NeroTFP No i super. Teraz wszyscy się dowiedzą o sprawie :D

Azi

2

@BarcaInfo Suarez na śniadanie jadł jajecznicę z szynką na maśle. [AS]

Azi

0

@FDJ A jak nie zagłosujesz to Ci nie dadzą?

Azi

0

@Lark ło panie to kosmyty!!

Azi

2

@ArdoFCB Nie 1515151515

Azi

9

Lubię tego gościa. Nie kręci tylko mówi od serca. Nie robi scen, żelazne płuca. Szkoda mi będzie jeżeli odpuści klub ale nie wyobrażam sobie aby mógł wygrać rywalizację ani z Arthurem ani z de Jongiem.

Azi

7

@BarcaInfo Zapraszamy do PL. Przejrzysty system podatkowy, poważna liga, walka o tytuły.

Azi

21

@LioMessi10 To indywidualna decyzja każdego zawodnika czy śpiewa czy nie. Jedni śpiewają, inni nie lubią - ich sprawa i nic nikomu do tego.

Azi

0

@Pyziol mnie bawi coś innego: mianowicie ktoś wrzuca jakąś informację ale dyskusja zaczyna się od czepiania się formy a nie treści. W innym miejscu gruby strzela bramkę przewrotką ale wszyscy piszą tylko o Lahozie, który przy wyniku 4:0 oślepł i zgłupiał totalnie. Ciekawe że ma w uch słuchawkę i ktoś mądrzejszy z varu mu nie podpowie "Mati. Co ty... kurka robisz?"

Azi

5

@VamosRakieta Fajne te przepisy. Takie nie za mądre.

Ale w sumie co tutaj się dziwić? Skoro mecz może sędziować głupek to dlaczego przepisy miałby być sensowne?

Azi

38

Lahoz rozumie po hiszpańsku mniej niż Dembele

Azi

2

@SHIBA Mózg wyraźnie nie funkcjonował jeszcze przed pierwszym uderzeniem. Nie ma obaw.

Azi

8

@EmilZatopek Jemu się lizak należy a nie kara. Powiedział samą prawdę i nawet go nie zwyzywał.
Karać to trzeba idiotę, który mając var robi z siebie błazna.

Azi

0

@krzychu1526 Busi chciał mu kartki zwinąć żeby się ML nie zbłaźnił. Ale było po ptokach.

Azi

1

@Odesseiron Smutne :(
To i karanie za niewinność milionów innych ludzi.

Azi

1

@SinMistico Lahoz: mission accomplished!!

Azi

0

@Rewolucja123 MatS ma tylko jeden minus - jest Niemcem :P

Azi

0

@Yoshi94 Ta jasne. W takim wypadku S. Roberto olewa swoje zadania jak gra na PO...

Po co wymyślacie takie niewiarygodne teorie? I czemu nie zastanowicie się czy to ma aby sens?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?