Azi

2

@FDJ "są ludzie myślący którzy wiedzą że dobrze pisze i mam rację w tej prostej sprawie."
Bujna wyobraźnia :)
Są też ludzie którzy przekładają owce nad dziewczęta. Nic tylko współczuć jednym i drugim.

Azi

2

@FDJ Naprawdę myślisz że ktokolwiek tutaj przejmie się Twoimi słowami? Jakiegoś no-name z internetu? Jak chcesz robić z siebie głupka - proszę bardzo - to Twoja sprawa. Ale nie mierz proszę innych swoją miarą.

Azi

1

@marcin-dylan piłka była wtedy taka piękna - te przestrzenie między formacjami. Ach.. To były czasy :)

Azi

1

@FDJ Zasadnym pytaniem jest czy cokolwiek zrozumiałeś. Raczej nie zważywszy na fakt, że zadajesz takie pytania.

@Odesseiron - nudzi mi się akurat :)

Azi

2

@Odesseiron na zdjęciu to akurat jest luneta i meduza ;)

Azi

3

@FDJ Proponuję żebyś skupił się bardziej na tym co do Ciebie piszą zamiast na wymyślaniu sobie własnych interpretacji.

Azi

2

@FDJ Jeżeli przytaczasz już "argumenty" (choć akurat tutaj polecam sprawdzić definicję tego słowa w SJP) a rozmówcy nadal się z Tobą nie zgadzają, to w takim wypadku należałoby się raczej zastanowić co jest z Tobą nie tak a nie z wszystkimi pozostałymi.

Azi

2

@jacob345 Na stadion 10-lecia wchodziło ponad 100k ale narodowy nie ma nawet 60 tys. pojemności. LM odpada. Pozstaje LE lub ten nowy puchar co to nie pamiętam jak się nazywa (ale da kolejną możliwość kompromitowania się ekipom z ekstraklasy).

Azi

3

@Odesseiron Dodajmy że próbowaliśmy ściągnąć chyba wszystkich, którzy mogliby choć częściowo zastąpić Xaviego. Choćby Verratti. Tyle że Xavi był (w zasadzie nadal jest) niezastąpiony. Podobnie jak Puyol czy Iniesta. I jak niedługo będzie Leo. Szukanie zamiennika 1:1 nie ma żadnego sensu, bo może być tylko gorzej niż było.

Azi

2

@FDJ Dawno nie było tutaj takiego bólu tyłka :D

Azi

0

@FDJ Nikt z Ciebie idioty nie robi, więc nie strój fochów. Jeżeli takim się czujesz to miej na uwadze że sam sobie to zorganizowałeś - bez udziału osób trzecich.

Azi

2

@Tomek54321 Kolega @FDJ nie ogarnął jeszcze, że od czasów Pepa sporo się w piłce zmieniło. Przede wszystkim rywale, którzy nauczyli się dużo skuteczniej blokować nasz styl gry. Dla niego świat jest prosty - znajdź kogoś takiego jak Xavi (pomijam fakt, że to niemożliwe) a wszystko będzie po staremu. Tyle że nie będzie...

Azi

0

@BarcaInfo Zapewne skład będzie dziś inny - zakładam że wyjdą dwie różne 11 (może z wyjątkiem Neto) a zawodnicy pierwszego zespołu będą podzieleni między oba składy. Na pewno chciałbym zobaczyć Alena i Puiga w tym samym składzie. Może być z S. Roberto, choć nie wiem czy dobrze jest wystawiać go na pozycji Busiego.

"Lekarze klubowi twierdzą, że okres przygotowawczy przed sezonem jest przyczyną wielu urazów w zespole."
Nie tylko urazów. Dobrze że głośno o tym mówią, bo socios muszą sobie zdać sprawę, że z tym zarządem ciężko myśleć o sukcesach sportowych.

Azi

1

@Suzu Jeżeli zarząd przestanie się... wtrącać do szatni to zapewne dość sprawnie.

Azi

2

@Rewolucja123 w La Masi grał na 9.

Azi

5

Trofeum bez wartości i w dodatku powinniśmy grą z Valencią. Co tam robi Real i Atletico? Dostają możliwość gry jako nagrodę pocieszenia za słaby poprzedni sezon?

Taka propozycja: wystawiamy rezerwy na Atletico a potem mamy 1,5 tygodnia na przygotowania kondycyjne na luty-maj. Komu jest potrzebny taki superpuchar?

Azi

1

Van Beijnen? To żart?

Azi

0

@Rewolucja123 Szkoda :/
A. Roberto gotowy do gry? Ja przez parę dni po narodzinach syna nie miałem głowy do niczego innego.

Azi

0

Wague na ławce czy na trybunach?

Azi

0

Kto z powołanych na trybunach?

Azi

2

@KamQiX Jedna: jak nachodzi mnie chętka żeby postawić kasę to przypominam sobie, że sam podatek zabiera 12% wkładu i że ktoś zawsze Ci ten kupon uwali. Wtedy ze spokojnym sumieniem kupuje sobie za tą samą kasę słodycze (alkoholu nie piję;) i jestem szczęśliwy.

Azi

0

@kkbarca "w praktyce" 3 razy w jednym zdaniu. W praktyce wynik nie do pobicia :D

Azi

2

@4drian0 premium mosze. Wersja silver do 5 a gold do 12. Platinium nie ma ograniczeń

Azi

1

Idę o zakład że odstawiania Rakitica od składu to efekt nacisków Bartomeu a nie wybór Valverde. Podobnie jak stawianie na siłę na Semedo.

Azi

1

Jeżeli to ma być w środę to ok bo pracuje z domu ;D

Azi

2

@macio_944 A jeżeli będzie gorzej niż jest? Zmiana dla samej zmiany podobnie jak skakanie do wody na główkę bez sprawdzenia głębokości to nie są przejawy mądrości życiowej. Powiedziałbym że wręcz przeciwnie.

Czemu nikt nie pyta zawodników czy są zadowoleni ze współpracy z trenerem? To oni biegają po boisku i to oni w głównej mierze się kompromitują w takich spotkaniach. Raczej nie spływa to po nich jak po kaczce. I nie sądzę aby te porażki były rekompensowane przez wysokie zarobki.

A z jakiegoś powodu szatnia nie skarży się na Valverde. I chociaż gra jest toporna a po słabszych meczach niemal chórem zawodnicy krzyczą o konieczności poprawy, to nikt nawet nie sugeruje, że to wina szkoleniowca. Warto to mieć na uwadze.

Mimo wszystko wolałbym żeby Valverde odszedł. Choćby po to, żeby zobaczyć czy mam rację.

Azi

4

@macio_944 Może ale dlaczego miałoby się tak stać? Bo wymienimy szkoleniowca? Ilu było trenerów ManUtd od czasu odejścia Fergusona? Jak dziś wygląda Milan? Jeżeli w klubie źle się dzieje na samym szczycie to kolejne zmiany na ławce niewiele wniosą. A u nas źle się dzieje od przynajmniej 2014. Wprawdzie w 2015 wygraliśmy tryplet ale to był ostatni przejaw jakości. Potem co sezon była wtopa w LM (Atletico, PSG, Juve, Roma i wreszcie Liveprool). Z pierwszymi EV nie ma nic wspólnego.

Możecie wierzyć w cud i próbować leczyć raka tabletkami na ból głowy ale świat tak nie funkcjonuje, więc nie oczekuje cudów z powodu "widzi-mi-się" rozkapryszonych kibiców (nie mówię że gra mi się podoba).

Azi

3

@Barca_Big_Moment Niech już będzie ta zmiana. Facet odżyje a w Barcelonie i tak nic się nie zmieni raczej.

Azi

1

Oscar i Sonny Anderson byli moimi ulubionymi piłkarzami w CM 2 :D
Od tego zaczęła się moja przygoda z Barceloną.

Azi

0

@ToWinaSedziego Przejrzyj ilu różnych zawodników grało u Pepa i jakie kariery zrobili. I gdzie dziś grają (o ile jeszcze grają). Nie spiesz się z wnioskami. U EV grają Ci którzy zasługują na szansę. Jest Ansu i Perez. Wague też pewnie z czasem dostanie okazję. A Alena szału nie robi - szczególnie kiedy dostaje zadania defensywne. To bardziej ofensywny pomocnik albo wręcz 10ka. A Leo ze składu nie wygryzie. a nawet jak Leo nie ma to szukamy innych rozwiązań a nie zastępcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?