Azi

1

@MesQueUnClub_87 i jeszcze pewnie to było niewiniątko. Uciekał? On po prostu wpadł na pomysł żeby sobie pobiegać akurat w tym momencie! A zły policjant do niego strzela!

Azi

0

@DaPi Zbliza się okienko więc cyrk zjeżdża do miasta

Azi

0

@Sajonara tylko jeden produkt Goplany jest dobry - ale za to najlepszy na świecie:
https://www.auchandirect.pl/images/hb7/ha2/10002071027742.jpg

Azi

7

@Rewolucja123 Na potwór do szkoły bym się nie skusił ale z takich lekcji z pewnością bym się nie zrywał :)

Azi

0

@Rewolucja123 Mój mały mózg jakoś nie potrafi zaakceptować tak prostego faktu chyba :)

Azi

11

@kuz Ja ostatnio jadłem sobie rosół i ułożenie klusek wyraźnie sugerowało, że Valverde jest beznadziejny. Świat chce jego odejścia a skubany się trzyma stołka!!

Azi

0

@Rewolucja123 Ale co to za uraz?

Azi

0

Co dokładnie mu dolega?

Azi

0

@IronSanHybrid Wysil się na coś lepszego proszę :)

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

0

@IronSanHybrid co mnie ma boleć? Że kolejny noname z internertu napisał że studiuje prawo więc wie lepiej. Albo że nie potrafi udowodnić swoich racji, bo " bo ona sama się broni"? Przecież to jest tak płytkie że ja mam z Ciebie ubaw a nie ból tyłka kolego :D

Takie teksy można rzucić w dosłownie każdej dyskusji. Ja wiem lepiej i już. Bo jestem ekspertę! O!

Azi

0

@IronSanHybrid dam Ci darmową radę (do której oczywiście się nie zastosujesz ale to inna kwestia). Zapisz sobie tą dyskusję i jak następnym razem będziesz serwował jakieś brednie to sobie przeczytaj :)

Azi

0

@IronSanHybrid nie musisz nic robić. To Twoja wola i Twoja sprawa. Na tą chwilę napisałeś dziecinny tekst, którego w żaden sposób nie udowodniłeś. To Twoja kwestia czy chcesz zostać z opinią dziecka-ignoranta dla jakiegoś noname czy potrafisz jednak udowodnić swoje racje.

Od razu Ci powiem że wiem, że nie potrafisz - bo ten temat nie jest dla mnie obcy ale ja nie udaje, że jestem "panem prawnikiem z doświadczeniem". Wiem też że takie teksty jak ten Twój powyżej ludzie poważni reagują śmiechem :)

To co teraz robisz to zwykła ucieczka od tematu. Nie potrafię udowodnić racji i wychodzę na idiotę - udaje Pana prawnika z doświadczeniem, który nic nie musi nikomu udowadniać. Ale super pomysł! Brawo zuchu! :)

Azi

0

@IronSanHybrid Dokładnie to samo powinienem napisać. Ale to Ty bronisz idiotycznej tezy więc skoro nie potrafisz przekonać mnie i rzucasz takie dziecinne hasełka to to świadczy o Tobie a nie o mnie :)

Ja jestem dla Ciebie tym jakimś noname ale to Ty budujesz sobie swoją własną opinię i dziecinne przekonania. I to publicznie na LR. Trochę żenadę nam serwujesz kolego :)

Azi

0

@IronSanHybrid każdy może sobie tak napisać. Najlepiej z dopiskiem że studiuje prawo...

Konkrety poproszę a nie "także mało widziałeś i mało wiesz w tym temacie" bo to dziecinne puste stwierdzenie a ja się w przedszkole nie bawię.

Azi

1

@Bykunn Ja już tak próbowałem - nie da się :P

Azi

19

@kokodzambo13 nie ma to jak się poskarżyć w internecie wśród obcych ludzi, których to nie interesuje na czasy w jakich przyszło nam żyć

Azi

1

@PuszkinFan Graty! :)
A już wiesz że mały a nie mała? ;)

Azi

0

@SHIBA aż dziw bierze że żadna się nie skusiła :P

Azi

1

@Odesseiron Tego też raczej nie ma ;)

Azi

0

@bolinho89 raczej nie ma

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@IronSanHybrid mylisz dwa pojęcia. Ginekolog umie przeprowadzić taki zabieg ale to ma być coś co ratuje życie/zdrowie pacjentki a nie jej wynika z jej "widzimisię". Nie słyszałem o lekarzy który odmówiłby takiego zabiegu zakładając że dalsza ciąża może zagrażać zdrowiu kobiety. A porównując jedno z drugim wychodzisz na ignoranta.

Azi

8

@IronSanHybrid Porównanie tak głupie że aż strach żeby kobieta szła do takiego "lekarza". Jak ktoś nie chce pracować przy kredytach to zajmuje się w tym banku czymkolwiek innym. To że idziesz do pracy do to banku nie znaczy że zajmujesz się kredytami. Tak samo jak chcesz być ginekologiem to nie musisz zabijać nienarodzonych dzieci.

Azi

2

@TheNekro94 pomyslcie towarzyszu. Podpowiedź w kolejnych zdaniach ;)

Azi

10

Oby Wague zagrał :)

Azi

3

@Kajtek77 w PL jest tak że jak rośnie podatek to rośnie też spożycie a spada popyt. Pytacie jak to możliwe? A jak to możliwe że ktoś dostaje 2.500 na rękę a co miesiąc wydaje 3.500 i nie ma pożyczek ani kredytów?
Polska to kraina czarów :)

Azi

1

@Persyfl szkoda że nie permanentnie. Z drugiej strony szkoda człowieka. Wymyśla se jakieś bzdury a jak ktoś ośmieli się z nim nie zgodzić to zaczyna wyzywać. Smutne musi mieć taki @FDJ życie...

Azi

0

@Maciegg to mecz charytatywny - wpłać tą kasę na pomoc dla poszkodowanych lepiej.

Azi

0

@pikass14 jesteś niepełnoletni czy z jakiegoś innego powodu szukasz takiej formy zarobkowej? (pytanie jest na serio)
W mojej opinii dużo lepiej zarobi się nawet na rozdawaniu ulotek albo pisaniu opinii i komentarzy na różnych stronach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?