Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 i jeszcze pewnie to było niewiniątko. Uciekał? On po prostu wpadł na pomysł żeby sobie pobiegać akurat w tym momencie! A zły policjant do niego strzela!
0
@DaPi Zbliza się okienko więc cyrk zjeżdża do miasta
0
@Sajonara tylko jeden produkt Goplany jest dobry - ale za to najlepszy na świecie:
https://www.auchandirect.pl/images/hb7/ha2/10002071027742.jpg
7
@Rewolucja123 Na potwór do szkoły bym się nie skusił ale z takich lekcji z pewnością bym się nie zrywał :)
0
@Rewolucja123 Mój mały mózg jakoś nie potrafi zaakceptować tak prostego faktu chyba :)
11
@kuz Ja ostatnio jadłem sobie rosół i ułożenie klusek wyraźnie sugerowało, że Valverde jest beznadziejny. Świat chce jego odejścia a skubany się trzyma stołka!!
0
@Rewolucja123 Ale co to za uraz?
0
Co dokładnie mu dolega?
0
@IronSanHybrid Wysil się na coś lepszego proszę :)
0
Komentarz usunięty
0
@IronSanHybrid co mnie ma boleć? Że kolejny noname z internertu napisał że studiuje prawo więc wie lepiej. Albo że nie potrafi udowodnić swoich racji, bo " bo ona sama się broni"? Przecież to jest tak płytkie że ja mam z Ciebie ubaw a nie ból tyłka kolego :D
Takie teksy można rzucić w dosłownie każdej dyskusji. Ja wiem lepiej i już. Bo jestem ekspertę! O!
0
@IronSanHybrid dam Ci darmową radę (do której oczywiście się nie zastosujesz ale to inna kwestia). Zapisz sobie tą dyskusję i jak następnym razem będziesz serwował jakieś brednie to sobie przeczytaj :)
0
@IronSanHybrid nie musisz nic robić. To Twoja wola i Twoja sprawa. Na tą chwilę napisałeś dziecinny tekst, którego w żaden sposób nie udowodniłeś. To Twoja kwestia czy chcesz zostać z opinią dziecka-ignoranta dla jakiegoś noname czy potrafisz jednak udowodnić swoje racje.
Od razu Ci powiem że wiem, że nie potrafisz - bo ten temat nie jest dla mnie obcy ale ja nie udaje, że jestem "panem prawnikiem z doświadczeniem". Wiem też że takie teksty jak ten Twój powyżej ludzie poważni reagują śmiechem :)
To co teraz robisz to zwykła ucieczka od tematu. Nie potrafię udowodnić racji i wychodzę na idiotę - udaje Pana prawnika z doświadczeniem, który nic nie musi nikomu udowadniać. Ale super pomysł! Brawo zuchu! :)
0
@IronSanHybrid Dokładnie to samo powinienem napisać. Ale to Ty bronisz idiotycznej tezy więc skoro nie potrafisz przekonać mnie i rzucasz takie dziecinne hasełka to to świadczy o Tobie a nie o mnie :)
Ja jestem dla Ciebie tym jakimś noname ale to Ty budujesz sobie swoją własną opinię i dziecinne przekonania. I to publicznie na LR. Trochę żenadę nam serwujesz kolego :)
0
@IronSanHybrid każdy może sobie tak napisać. Najlepiej z dopiskiem że studiuje prawo...
Konkrety poproszę a nie "także mało widziałeś i mało wiesz w tym temacie" bo to dziecinne puste stwierdzenie a ja się w przedszkole nie bawię.
1
@Bykunn Ja już tak próbowałem - nie da się :P
19
@kokodzambo13 nie ma to jak się poskarżyć w internecie wśród obcych ludzi, których to nie interesuje na czasy w jakich przyszło nam żyć
1
@PuszkinFan Graty! :)
A już wiesz że mały a nie mała? ;)
0
@SHIBA aż dziw bierze że żadna się nie skusiła :P
1
@Odesseiron Tego też raczej nie ma ;)
0
@bolinho89 raczej nie ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid mylisz dwa pojęcia. Ginekolog umie przeprowadzić taki zabieg ale to ma być coś co ratuje życie/zdrowie pacjentki a nie jej wynika z jej "widzimisię". Nie słyszałem o lekarzy który odmówiłby takiego zabiegu zakładając że dalsza ciąża może zagrażać zdrowiu kobiety. A porównując jedno z drugim wychodzisz na ignoranta.
8
@IronSanHybrid Porównanie tak głupie że aż strach żeby kobieta szła do takiego "lekarza". Jak ktoś nie chce pracować przy kredytach to zajmuje się w tym banku czymkolwiek innym. To że idziesz do pracy do to banku nie znaczy że zajmujesz się kredytami. Tak samo jak chcesz być ginekologiem to nie musisz zabijać nienarodzonych dzieci.
2
@TheNekro94 pomyslcie towarzyszu. Podpowiedź w kolejnych zdaniach ;)
10
Oby Wague zagrał :)
3
@Kajtek77 w PL jest tak że jak rośnie podatek to rośnie też spożycie a spada popyt. Pytacie jak to możliwe? A jak to możliwe że ktoś dostaje 2.500 na rękę a co miesiąc wydaje 3.500 i nie ma pożyczek ani kredytów?
Polska to kraina czarów :)
1
@Persyfl szkoda że nie permanentnie. Z drugiej strony szkoda człowieka. Wymyśla se jakieś bzdury a jak ktoś ośmieli się z nim nie zgodzić to zaczyna wyzywać. Smutne musi mieć taki @FDJ życie...
0
@Maciegg to mecz charytatywny - wpłać tą kasę na pomoc dla poszkodowanych lepiej.
0
@pikass14 jesteś niepełnoletni czy z jakiegoś innego powodu szukasz takiej formy zarobkowej? (pytanie jest na serio)
W mojej opinii dużo lepiej zarobi się nawet na rozdawaniu ulotek albo pisaniu opinii i komentarzy na różnych stronach.