Azi

0

Proponuję dla fanu zgłosić kogoś totalnie animowego i niech zajmie miejsce w top 3

Choć z drugiej stronie nie zdziwiłbym się jak by wygrał @ValverdeOUT

Azi

0

@Bykunn Dobra - robię licytacje na allegro :P

Azi

2

@Rewolucja123 @Bykunn chcecie kupić nominację? :P

Azi

2

@Kuczek Lucho? Lucho powiedział że wraca a Moreno przekazał mu, że chce prowadzić kadrę na euro i dopiero po ME zostanie jego asystentem.

Azi

2

@Avada Kedavra Real ma już Jovica. Nie chce na niego naskakiwać ale ale bawiły mnie płacze na LR że on idzie do Realu a nie do nas :)

Azi

2

@messi564 Jeden z wymienionych przez Ciebie "obrońców" odpowiada za 2/3 dorobku strzeleckiego BVB w LM w tym sezonie. Ciężko go nazwać obrońcą.

Azi

2

@MarioVeB! Bo S. Roberto gra w ten sposób od takiego o dzieciaka a nasze nabytki są w klubach szkoleni na zasadzie: "wyjdź na pozycję kiedy tylko masz okazję". To widać świetnie nawet po Griezmannie - on oczekuje innych piłek niż my gramy. Wczoraj nie było z tym problemu bo BVB się nie bunkrowało i akcje były szybkie.

Azi

14

Azi

3

@AmigoBlancos 500+ herbów dla każdego kto na mnie zagłosuje!

Azi

0

@darek60 wolę to

Azi

4

Bardzo podobała mi się wczoraj gra naszych wahadłowych. Nie było idealnie (mimo wszystko przy atakach Griez za bardzo wchodził w paradę Juniora- za to w defensywie nieźle się asekurowali) ale różnica w grze była diametralna.

Junior bardzo odważne wejścia w pole karne - takiego zmiennika dla Alby oczekiwałem. W defensywie trochę gorzej - nie zablokował strzału przy bramce, ale tutaj bardziej miałbym pretensje do de Jonga, który stał kilka metrów za Sancho i się przyglądał a Junior został bez asekuracji.
S. Roberto hulał na prawej stronie. Nieźle wychodził na pozycję i wykazał się nawet wolą walki kiedy dostał podanie od Suareza i każdy by tą piłkę odpuścił a on poszedł do końca i wywalczył rzut wolny.

Zupełnie inną kwestią jest to, że BVB nie bunkrowało bramki, co w zwyczaju mają wszyscy nasi rywale. Nie próbowali nas też zepchnąć i zabiegać (dopiero w końcówce) więc mogliśmy grać co lubimy.

Do GD zostało 3 tygodnie - trzeba mocno poprawić motorykę, bo Real z pewnością nie będzie się bunkrował. Jeżeli chodzi o jakość piłkarską to nie mają do nas nawet porównania ale jeżeli uda im się nas stłamsić agresywnym pressingiem to będzie ciężko. Jest co poprawiać, więc do roboty :)

Azi

16

@masq To jest ten stan kiedy wygrywamy 3:1 po niezłym meczu (może z wyjątkiem końcówki za co należy się ostra nagana), awansujemy z 1 miejsca z najtrudniejszej grupy na kolejkę przed końcem fazy grypowej ale i tak specjalistę wiedzą lepiej niż trener kto powinien grać :)

Azi

1

@IAmLegend Gdybym wygrał kilka baniek w totka to bym Ci w ogóle nie odpisywał

Azi

0

Ale mi się spać chce! Dajcie link jak sędzia dostaje w ryja od Suareza to się trochę rozbudzę :)

Azi

7

Tak jest panowie: stoimy i gapimy się. A jak nas klepią to wzajemne pretensje.

Azi

6

Stoimy jakby czekając że sędzia skończy mecz 7 minut przed czasem

Azi

0

Inter gol. BVB na tą chwilę jedzie do LE

Azi

1

Ładna bramka ale FdJ powinien wrócić do asekuracji :/

Azi

2

@KSSniper jakiś uraz mięśnia

Azi

0

@MichalZZZ uraz mięśnia

Azi

1

@D10SLEO Kroszcziano płakał jak oglądał

Azi

0

@myscooter chociaż kto wie? ;)

Azi

1

@KamQiX nie dla sędziego. Mam nadzieję że Suarez jeszcze nie schodzi ze sceny :)

Azi

0

@Jarema2000 kwestionowanie decyzji sędziego!!

Azi

0

@halfnolife bo okazało sędziemu że nie ma karnego

Azi

0

Gruby jest dziś niemożliwy!! :)

Azi

0

@Nicko w skrócie? Powinniśmy stracić bramkę na samym początku. Potem Dembele się połamał :( Suarez strzelił bramkę ale byl spalony. Potem Leo stwierdził że jednak gramy w pilke, poklepał z Suarezem i zdobiło się 2:0. Potem mieliśmy jeszcze kilka okazji ale jakoś nikt nie chciał wykańczać akcji. Na koniec Suarez dał w mordę sędziemu po czym miał do niego pretensje że przerywa nam dobra akcje.

Azi

126

Suarez idealne 45 minut. :
Bramka
Asysta
Bramka nieuznana
Dał w mordę sędziemu

Nie mogę się doczekać co dalej :)

Azi

7

@lukas10 zastanowi się zanim znowu będzie gwizdał spalonego :D

Azi

4

Suarez dziś wygrał absolutnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?