Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proponuję dla fanu zgłosić kogoś totalnie animowego i niech zajmie miejsce w top 3
Choć z drugiej stronie nie zdziwiłbym się jak by wygrał @ValverdeOUT
0
@Bykunn Dobra - robię licytacje na allegro :P
2
@Rewolucja123 @Bykunn chcecie kupić nominację? :P
2
@Kuczek Lucho? Lucho powiedział że wraca a Moreno przekazał mu, że chce prowadzić kadrę na euro i dopiero po ME zostanie jego asystentem.
2
@Avada Kedavra Real ma już Jovica. Nie chce na niego naskakiwać ale ale bawiły mnie płacze na LR że on idzie do Realu a nie do nas :)
2
@messi564 Jeden z wymienionych przez Ciebie "obrońców" odpowiada za 2/3 dorobku strzeleckiego BVB w LM w tym sezonie. Ciężko go nazwać obrońcą.
2
@MarioVeB! Bo S. Roberto gra w ten sposób od takiego o dzieciaka a nasze nabytki są w klubach szkoleni na zasadzie: "wyjdź na pozycję kiedy tylko masz okazję". To widać świetnie nawet po Griezmannie - on oczekuje innych piłek niż my gramy. Wczoraj nie było z tym problemu bo BVB się nie bunkrowało i akcje były szybkie.
14
@TheNekro94 ja też :)
Ale to i tak pikuś
https://mistrzowie.org/745573/Namowic-na-pieska
3
@AmigoBlancos 500+ herbów dla każdego kto na mnie zagłosuje!
0
@darek60 wolę to
4
Bardzo podobała mi się wczoraj gra naszych wahadłowych. Nie było idealnie (mimo wszystko przy atakach Griez za bardzo wchodził w paradę Juniora- za to w defensywie nieźle się asekurowali) ale różnica w grze była diametralna.
Junior bardzo odważne wejścia w pole karne - takiego zmiennika dla Alby oczekiwałem. W defensywie trochę gorzej - nie zablokował strzału przy bramce, ale tutaj bardziej miałbym pretensje do de Jonga, który stał kilka metrów za Sancho i się przyglądał a Junior został bez asekuracji.
S. Roberto hulał na prawej stronie. Nieźle wychodził na pozycję i wykazał się nawet wolą walki kiedy dostał podanie od Suareza i każdy by tą piłkę odpuścił a on poszedł do końca i wywalczył rzut wolny.
Zupełnie inną kwestią jest to, że BVB nie bunkrowało bramki, co w zwyczaju mają wszyscy nasi rywale. Nie próbowali nas też zepchnąć i zabiegać (dopiero w końcówce) więc mogliśmy grać co lubimy.
Do GD zostało 3 tygodnie - trzeba mocno poprawić motorykę, bo Real z pewnością nie będzie się bunkrował. Jeżeli chodzi o jakość piłkarską to nie mają do nas nawet porównania ale jeżeli uda im się nas stłamsić agresywnym pressingiem to będzie ciężko. Jest co poprawiać, więc do roboty :)
16
@masq To jest ten stan kiedy wygrywamy 3:1 po niezłym meczu (może z wyjątkiem końcówki za co należy się ostra nagana), awansujemy z 1 miejsca z najtrudniejszej grupy na kolejkę przed końcem fazy grypowej ale i tak specjalistę wiedzą lepiej niż trener kto powinien grać :)
1
@IAmLegend Gdybym wygrał kilka baniek w totka to bym Ci w ogóle nie odpisywał
0
Ale mi się spać chce! Dajcie link jak sędzia dostaje w ryja od Suareza to się trochę rozbudzę :)
7
Tak jest panowie: stoimy i gapimy się. A jak nas klepią to wzajemne pretensje.
6
Stoimy jakby czekając że sędzia skończy mecz 7 minut przed czasem
0
Inter gol. BVB na tą chwilę jedzie do LE
1
Ładna bramka ale FdJ powinien wrócić do asekuracji :/
2
@KSSniper jakiś uraz mięśnia
0
@MichalZZZ uraz mięśnia
1
@D10SLEO Kroszcziano płakał jak oglądał
0
@myscooter chociaż kto wie? ;)
1
@KamQiX nie dla sędziego. Mam nadzieję że Suarez jeszcze nie schodzi ze sceny :)
0
@Jarema2000 kwestionowanie decyzji sędziego!!
0
@halfnolife bo okazało sędziemu że nie ma karnego
0
Gruby jest dziś niemożliwy!! :)
0
@Nicko w skrócie? Powinniśmy stracić bramkę na samym początku. Potem Dembele się połamał :( Suarez strzelił bramkę ale byl spalony. Potem Leo stwierdził że jednak gramy w pilke, poklepał z Suarezem i zdobiło się 2:0. Potem mieliśmy jeszcze kilka okazji ale jakoś nikt nie chciał wykańczać akcji. Na koniec Suarez dał w mordę sędziemu po czym miał do niego pretensje że przerywa nam dobra akcje.
126
Suarez idealne 45 minut. :
Bramka
Asysta
Bramka nieuznana
Dał w mordę sędziemu
Nie mogę się doczekać co dalej :)
7
@lukas10 zastanowi się zanim znowu będzie gwizdał spalonego :D
4
Suarez dziś wygrał absolutnie :D