Azi

1

@KamQiX z takim cyrkiem w presezonie? Może Dembele jest szklanką ale kretynizm zarządu na pewno w niczym mu nie pomaga

Azi

0

Obraził się czy kontuzja?

Azi

0

@myscooter nie z tym sędzia :p

Azi

1

@Zieliniak Nie moje klimaty

Azi

2

@dasouzar11 kto to jest Pezet?

Azi

1

Mnie się skład podoba. Szkoda że nie Arthur ale i tak nie jest źle

Azi

0

@skakun95 Niestety widziałem tylko pierwsze 45 minut.

Azi

2

@AmigoBlancos Spoko. Pogadamy w marcu. Obstawiam że nie będzie dla was weselszy niż tegoroczny ;)

A tak swoją drogą to nie nabijaj się z Valverde. To wasz najlepszy pomocnik na tą chwilę

Azi

7

@AmigoBlancos Zawsze to klasa wyżej niż Kroos i Casemiro :D

Azi

0

@kuz Jeżeli Inter szybko wpakuje bramkę Slavii to nie zdziwi mnie jak padnie 5 lub więcej bramek w naszym meczu.

Azi

0

@Wichurek nie ma problemu. Rób screeny bo ja za miesiąc nie będę pamiętał :)

Azi

0

@Wichurek challenge accepted :)

Azi

0

@ViscaBarca123 o i taka dyskusje to ja rozumiem. Nie dało się tak od razu?

Odszczekuje swoje słowa i przyznaje że to ja się nie znam. Oczywiście zakładam że to co napisałeś jest prawdą - ale nie mam powodu żeby Ci nie wierzyć.

Azi

0

@ViscaBarca123 czyli tak. Ja Ci daje argument a Ty jedyne czym mnie raczysz to teksty w stylu "cóż...Nie masz pojęcia o czym piszesz."
Zgaś mnie. Daj mi tabele ligowe gdzie jasno widać jak niszczymy konkurencję. Ja nie jestem dzieckiem - nie obaze się na argumenty

Azi

0

@ViscaBarca123 coz. Zważywszy że tylko w ostatnich dniach Espanyol dokopał naszej młodzieży 4:1 to takie sformułowanie nie jest nadużyciem

Azi

0

@ViscaBarca123 Dobrze obstawiłeś. Talon na balon jest Twój. Tylko co w związku z tym?

Znam Twoje opinie o naszej młodzieży. Tyle że mnie opinie nie interesują. Mnie interesują efekty pracy. I to ilu z tych dzieciaków przebije się do poważnej piłki. W ostatnich latach efekt prac jest znikomy, żeby nie napisać zerowy. Niestety nic nie wskazuje na to, żeby kolejne lata miały przynieść poprawę. Tegoroczna edycja młodzieżowej LM tylko pogarsza sprawę.

Drużyn młodzieżowych nie oglądam bo zwyczajnie nie mam takiej możliwości. Ani czasu żeby choćby spróbować. Kiedy tylko mogę oglądam rezerwy (dobre i to) ale tam też szału nie ma. Nie mówię że to są źli zawodnicy ale to nie są talenty, które zrobiłyby różnicę w pierwszym zespole. Nawet Puig nie jest aż tak wybitny.

Napisanie kilku-kilkunastu postów w temacie a nawet artykułów nie zmieni prawdy.

Azi

2

@Chwytliwy To fakt. Nasza młodzież nie deklasuje rywali nawet na rodzimym podwórku. Zmiany jakie zaszły w naszej akademii wychodzą nam bokiem :'(

Azi

1

Drużyna U19 przegrywa od 5 minut z BVB 1:2. Jeżeli nie strzelimy 2 bramek żegnamy się z turniejem.

Niestety młodsze roczniki nie są aż tak dobre jak się je promuje :/

Azi

1

@Rewolucja123 Nie sądzę. Zespół musi się skupić na wypracowaniu niezbędnej motoryki, tak aby pociągnąć do końca sezonu. Do tego trzeba zaadaptować Grieza do zespołu. Ciężko w takich warunkach oczekiwać wyraźnych skoków jakości gry.

Oglądałem wczoraj pierwszą połowę Real - PSG i nie robią oni jakiegoś mega Łał! Hazard i Marcelo robią to co Alba i Neymar - wchodzą sobie w drogę. Real zostawia bardzo dużo luzu za drugą linią, która też jakaś wybitna nie jest. Do tego babole w obronie wcale nie mniejsze niż u nas. O wynik GD się nie martwię.

Azi

7

@msmsms Ja bym powiedział inaczej: warto zauważyć że pomimo tego, że presezon przypominał objazdowy cyrk lub zamtuz to drużyna punktuje i w lidze i w LM. I to pomimo tego, że każdy kolejny rywal wygląda kondycyjnie dużo lepiej niż my.

Azi

5

@SelloutCrowd mecz typowo pod polskiego widza - zwycięzca LM i "Polskie" Napoli.
Przeciętny polski widz zapewne woli oglądać mecz z polakiem-rodakiem niż najciekawsze spotkanie danego dnia.

Azi

0

@qbuteq Będzie ciężko. Zespół jest totalnie nieprzygotowany kondycyjnie - wszyscy wiemy kto ponosi winę za taki a nie inny wygląd presezonu - i nie ma kiedy tego nadrobić. Do tego masa kontuzji. Dodajmy konieczność wprowadzenia Grieza do drużyny i mamy obraz jak jest źle.

Azi

1

@Chwytliwy nie będzie dziś? Kurde. Idę spać :(

Azi

0

Skończcie biadolić i dajcie skróty!!

Azi

3

@kuz Szpaka udaje. Nie zabrzmiało to lepiej

Azi

3

Dietmar Hamann: Coutinho nie pokazał jeszcze tego, czego można by spodziewać się po zawodniku za 100 milionów euro. Na razie nie jest wart nawet połowy tej kwoty. [Sport]
Dlatego zapłaciliście 8 a nie 100...

Azi

13

@Dominx Ho ho. Wreszcie oryginalny żarcik! :)

Azi

0

@ForcaMilosz Chodzi mi o to co napisał @MarioVeB! - nie sąd a prokurator. Jeżeli zakładamy że to sąd kogoś oskarża to trudno jest oczekiwać, że ten sam sąd tą osobę uniewinni.

Azi

1

@Veb1233 sąd chciał go skazać a jednak został uniewinniony? Toż to precedens na skalę światową

Azi

3

@Bykunn ktoś ma w tej kwestii jakieś wątpliwości? :D

Przepisy podatkowe są tak zawiłe a często wręcz sprzeczne ze jak będą chcieli Ci dowalić to i tak to zrobią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?