Azi

1

@kerouac Ja naprawdę nie mogę wyjść ze zdziwienia że najlepszy piłkarz w historii jest tak bardzo decydujący ;)

Azi

0

@macio_944 oczy mu się świeciły jak zobaczył reklamę plus500 na stadionie ;)
A potem już standardowo:
- Którzy to nasi?
- Czemu im nie dacie drugiej piłki?
- Muszę zadzwonić do prezesa zapytać co mam odpowiedzieć.

Azi

1

@Mathew86 Kwalifikowało się z całą pewnością. Problem w tym, że wejście Pique parę minut wcześniej też mogło skończyć się drugą żółtą, więc Lahoz wiedział, że jeżeli da z miejsca drugą żółtą to będzie gorąco.

Azi

0

@NeymarSeniorII a dziękuję bardzo :)

Azi

0

@Nicko Zdaje się że to ma coś wspólnego z cyrkulacją powietrza ale nie jestem specjalistą w tym zakresie - ot kilka/kilkanaście lat temu czytałem jakiś artykuł o tym czemu nie gra się przy zamkniętym zadaszeniu.

Azi

0

@zadafcb u mnie nie pada ;)

Azi

0

@NeymarSeniorII Fajny nick :)

Azi

0

@kulek22 faktycznie!

Azi

1

@Chwytliwy Przypuszczam że nawet jeżeli tak to przepisy ligowe zabraniają gry przy zamkniętym

Azi

2

@BarcaInfo proponuję przełożyć mecz na 18-stego. Real i tal dostanie łomot więc po co marnować termin? :D

Azi

0

@messi564 Moim zdaniem jest zdecydowanie za dużo przestrzeni w naszej drugiej linii co uwidacznia (użyłbym nawet słowa wybałusza) wszelkie minusy Busiego.

Azi

0

@Mathew86 Coś chyba nie doczytałeś pierwszego słowa.

Azi

6

@Mathew86 Jest. Ale to trochę inny przypadek. W tym wypadku nie mówimy o przejściu zawodnika do największego rywala.

Azi

2

@messi564 Nie zdziwi mnie jeżeli na pozycji Busiego zagra de Jong a nie Rakitic. Swoją drogą dziś S. Roberto przydałby się w drugiej linii - nie zdziwiłoby mnie nawet gdyby w pierwszej 11 wyszedł Wague ale widać EV wybrał wariant bezpieczniejszy.

Azi

14

@BarcaInfo Kretyni a nie kibice

Azi

17

Bez niespodzianek

Azi

1

"Nie można zrozumieć, dlaczego wcześniej nie wychodził w podstawowym składzie Barçy."
Odpowiedz to osoba, która podejmuje głupie decyzje. Siedzi na najwyższym stołku i niedługo (na szczęście) kończy mu się kadencja. I część osób odruchowo pomyśli że chodzi o Valverde. Tyle że trener jest tylko pionkiem :/

Azi

0

@barteq Oby. Byle nie Vidal

Azi

6

@jacobFCB Patrząc po bezpośrednich starciach w ostatnich latach to wcale mnie nie dziwi że czują się zagrożeni. Obawiam się że na ulicach Barcelony dostaną zdecydowanie lżejszy łomot niż na stadionie :D

Azi

0

@Mathew86 Przełożony kazał to wykonał rozkaz. Piszecie tak jakbyście nigdy w pracy nie byli.

Azi

0

@PeteR10 Dzięki. Akurat tą stronę śledzę na bieżąco :)

Azi

0

Nie widzieliście gdzieś zniżki na procesor Ryzen 7 3700x (poniżej 1400 zł) lub Ryzen 7 3800x (poniżej 1500 zł) ? :)

Azi

6

@BarcaInfo Mecze w których CR miał +3 udane dryblingi:


Azi

0

Suarez miał genialne pierwsze 45 minut - w tym czasie zasłużył na 10. W drugiej nie było tak ekstra. Ocena byłaby sprawiedliwa gdyby nie fakt, że przepięknie przylutował sędziemu piłką w buźkę. Po czym doskoczył do niego z pretensją, że przerywa akcje. Zdecydowanie należy mu się +1 :)

Azi

1

@msmsms mam pewne obawy, że takie "recenzje" nie są przypadkowe

Azi

1

@Barca_Big_Moment Ja przeczytałem ten opis i z miejsca przypomniało mi się jak jeszcze parę lat temu były krzyki, że w sytuacji zagrożenia nasi obrońcy nie potrafią wy... yyy... wybić!! piłki. Dziś jest pretensja w drugą stronę :D

Ale i tak najlepszy jest opis S. Roberto:
"Klasyczny występ Sergiego. Poprawność w defensywie i duża uważność przy konstruowaniu akcji. Nie popełnił żadnego poważnego błędu. W ataku jedno kluczowe podanie i częste bycie pod grą. Tylko Messi miał więcej kontaktów z futbolówką."
Pyk 6/10

Z opisu wynika, że nasz wahadłowy był bardzo aktywny, nie popełnił żadnego większego błędu a jednocześnie dużo się udzielał w ofensywie co skutkowało jednym kluczowym podaniem. A i nikt w zespole nie dostał niższej oceny... :D

Żeby nie było - ocenianie polega na subiektywnej... ocenie! Nawet nie będę się bawił w argumentowanie że S. Roberto powinien dostać wyższą ocenę. Nie w tym rzecz. Po prostu czasem mam wrażenie że ktoś nie przeczytał tych opisów przed wypuszczeniem ich "do druku".

Azi

4

@AmigoBlancos Jestem jak najbardziej za. Brzmi jak kolejny jeden tytuł raz na 15 lat!

Azi

0

Morele.net mnie rozwala. Mam nieodparte wrażenie że biorą przykład z TVP :P

Napisałem negatywny komentarz do produktu. Wyskoczył komunikat "błąd formularza". Odświeżam stronę i jeszcze raz to samo. Tym razem przeszło. Ale komentarz zupełnym przypadkiem zaginął w odmętach internetów :D
Sprawdziłem inny produkt - dla odmiany pozytywny komentarz - i proszę - od razu wisi na stronie.

A tak na marginesie - za nic w świecie nie kupujcie od nich licencji elektronicznych na oprogramowanie. Ich pracownicy potrafią kopiować kod na maila a jak nie działa to zarzucają Ci że użyłeś go na innym kompie :D

Azi

1

@IronSanHybrid dobre! dużo dobre!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?