Azi

8

@TiKiTakA2018 Przywykli po prostu.

Azi

1

@Junngeas z pierwszym się nie zgodzę. Generalnie wolę pierogi ale z resztą? Czemu nie? :D

Azi

0

@Hiacynk pierogi > naleśniki
Spaghetti < sushi

To tylko opinia

Azi

0

@robsesh Na ryku aut używanych nie ma okazji ani promocji. Jeżeli auto jest poniżej ceny rynkowej to na 99,99% jest to bubel. Jeżeli Holendrzy chętnie pozbywają się diseli to na 100% jest tam masa Polaków, którzy je skupują i wiozą do kraju. Tyle że wtedy nie wystawiają nawet ofert do neta.

Dobre auto tanio można kupić tylko w rodzinie albo od przyjaciela - i też pod warunkiem że ta osoba była pierwszym właścicielem i że potrafiła o ten samochód zadbać.

Taka smutna szara rzeczywistość.

Azi

0

@barteq Pamiętam że ja siedziałem nad tym dość długo. I tak - bez kartki się tego nie ogarnie. Przynajmniej normalny, przeciętny człowiek tego nie zrobi :)

Azi

0

@cosinus90 Dobre!

Azi

36

@MesQueUnClub_87 Taaa. Dlaczego Wedel nie miał dzieci? Bo swój interes pakował w kakao.

Azi

0

@pawelkolejarz Bez tego też jest proste :D
Akurat ten element to test na logikę - czemu on nie wie jaki jest wynik skoro wie ile jest okien?

Azi

0

@zuchinho jak na mój gust to to jest obchodzenie zasad ;)


e: jeżeli chcecie fajną zagadkę matematyczną to polecam tą - uwaga - jeżeli znasz to nie podawaj odpowiedzi. Polecam rozwiązać samemu bez wujka googla :)

Spotyka się dwóch matematyków, dawnych znajomych którzy dawno się nie widzieli. Pierwszy pyta się drugiego:
-co u ciebie słychać?
-ożeniłem się i mam trzech synów.
-tak? a w jakim wieku?
-iloczyn ich lat wynosi 36.
-to dla mnie za mało informacji.
-suma ich lat wynosi tyle ile jest okien w tej kamienicy (tu wskazał na kamienicę przad którą stali).
-dalej nie wiem ile mają lat.
-to powiem ci jeszcze że najstarszy ma niebieskie oczy.
-aha to już wiem.

Pytanie brzmi: ile lat mają synowie matematyka?

Azi

4

@Krystian1899 Przepisz może dokładnie jak wygląda polecenie. Zrób zdjęcie treści zadania czy coś.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@Bobo25 W takim wypadku to co napisał @Arthurio
Ale co mają te czwórki do rzeczy?

Z czterech czwórek nie ułożysz np 13. Możesz mieć 4/4+4*4 co daje 17 ale takiej opcji nie ma. Możesz dać 4:4+4+4 co da 9.

Azi

4

@Krystian1899 Ktoś zrozumiał o co chodzi?

Azi

0

@robsesh Brzmi jak pierwsza rata. Drugą - zapewne dużo wyższą zapłacisz w warsztacie. Przy okazji zapewne dowiesz się że w ramach Czarnego Piątku ubyło mu 300.000 km i że był delikatnie klepany. Konkretnie spawany z 4 różnych aut.

Azi

1

@iksajotien Myślę że Valverde ma dziś w klubie do powiedzenia niewiele więcej niż Żydzi za okupacji... Presezon i cyrk z Rakiticem - to wszystko poważnie wskazuje że Ernesto jest kukiełką a za sznureczki pociąga ktoś wyżej. I nawet się z tym nie kryje.

Azi

1

@Janiama No zbił tą piłkę pod nogi rywala. Raczej nie jest to idealne zagranie :)

Azi

1

@Janiama Ja MatSa nie winę - ot sparował piłkę pod nogi rywala. Zdarza się najlepszym jak widać. Po kiego drążyć temat?

Azi

1

@feiticeira ja mam w teorii 100 a realnie wychodzi między 60 a 80 (zależy kiedy). Z Płynnością nie ma problemów chyba że nadawca nawala.

Azi

0

@Bartek22 Mamy obecnie właśnie taką właśnie sytuacje jak opisałeś - zarząd kupuje, trener nie ma nic do gadania. Gdzie tutaj jest logika? Po co trener skoro ktoś z góry mówi mu jak ma grać? O.o

Azi

0

@insp1re Fajnie byłoby gdyby transfery wychodziły od trenera na zasadzie "potrzebuje zawodnika na pozycję taką a taką o takim a takim profilu". Tymczasem u nas decyduje zupełnie ktoś inny a EV raczej nawet nie pytają o zdanie. Przynajmniej wskazują na to tak fantastyczne zakupy jak choćby Malcom czy Cou oraz wypożyczenia Murillo czy Boatenga.

Skończmy też z tym gadaniem o Cou na 8-ce. Cou to jest 10 a nie środkowy pomocnik a Leo nie wygryzie nigdy.

Azi

2

@kamilo0066 jeżeli będzie to sytuacja w której mógł zachować się lepiej to tak - będziemy mieć pretensję. To że napiszesz coś takiego nie zmieni prostego stanu rzeczy - MatS popełnił błąd. I tyle w temacie.

Azi

5

@Bobo25 Trochę? Zagrał piłkę prosto pod nogi rywala. W takiej sytuacji ma obowiązek wybijać do boku. Jeżeli nie może jej złapać to nigdy przed siebie.

e: ale MatS to człowiek - błędy popełnia. Nie ma się co nad nim pastwić - i tak jest genialny

Azi

3

@macio_944 z chorej psychiki

Azi

1

@Bovciek procka, ram czy obudowę spokojnie kupiłbym używane. Zasilacz jeżeli nie jest wiekowy też chyba nie powinien być problemem. Z kartą graficzną może być różnie bo może pochodzić np. z koparki. Płytę główną kupiłbym nową. Dysk/-i również.

Azi

1

@Odesseiron link?

Azi

0

@Rewolucja123 Aha. Północny Londyn

Azi

1

@Odesseiron Dawno się tak nie uśmiałem :D

e: te o Banasiu są najlepsze

Azi

1

@Rewolucja123 Jak rozumiem mieszkasz w Manchesterze? ;)

Azi

4

@iksajotien Oceny są subiektywne. Nie ma jasnych kryteriów za co należy się jaka ocena - proporcje są umowne a granice zatarte. Mnie na przykład bardzo przeszkadza to, że oceniający w ogóle nie biorą pod uwagę tego czy ktoś się komponuje w drużynę czy swoją grą jej przeszkadza. Czy gra jest płynna, czy zawodnicy sobie pomagają (gra bez piłki) czy stoją i się gapią.

Bardziej od statystyk i indywidualnej oceny danego zawodnika zależy mi na tym aby zespół wyglądał dobrze. Czasem są takie mecze, gdzie Leo strzela dwie-trzy brami i są głosy, że jeden Messi ciągnie Barcelonę. A to nie jest prawda - często cała drużyna tyra ciężko aby zrobić Leo dość miejsca by mógł się wykazać. Z RSSS nie mógł tego zrobić bo blokowali go bardzo dobrze - nie rozumiem czemu EV nie wpuścił Ansu za Grieza i Alena za Albę - aż się prosiły takie roszady.
Co więcej zawodnicy RSSS potrafili nam odebrać piłkę. Bardzo razi mnie głęboko grająca obrona co powoduje że rywale nam wychodzą z pressingu bez większego problemu. Nie przeszkadza mi jak dostaniemy kilka piłek za plecy (niech się MatS popisze grą też za polem karnym) ale chciałbym zobaczyć Barcelonę dociskającą rywala. Ale widać pomysł na grę jest inny,

Azi

5

Na taki mecz to powinni ściągnąć specjalistę z innej ligi. Co z tego że na boisku biegają dwie świetne ekipy skoro sędziują partacze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?