Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 z Todibo ;)
Jakoś nie chce mi się wierzyć że Leo powiedział coś takiego. I ciekawe kto siedzi na podsłuchu :D
5
@Commando Raczej Dembele udowodnił że Lahoz zupełnie nic nie umie...
2
@IAmBackCules Nie martw się. W teorii ekonomii jest coś takiego jak krzywa laffera. Mówi ona o tym, że po przekroczeniu pewnego progu podatkowego kolejny wzrost podatków będzie powodował mniejszy wpływ do budżetu. Jak tylko PiS się zorientuje, że już dawno ten próg przekroczyliśmy to zaczną krzyczeć że to była pochopna decyzja, że ludzie chodzą smutni i jacyś tacy odwodnieni. I że naród niech się cieszy bo akcyza idzie w dół! ;)
0
@xVENUMx do wyposażenia dołączona jest laweta?
Taki suchar.
Bez dokładnego sprawdzenia auta nikt sensowny nie powie Ci czy warto czy nie. Jak chcesz wiedzieć czy to dobra cena to wejdź na OtoMoto i sprawdź jaka jest średnia cena. A potem szukaj w tej górnej połowie też mając duże baczenie na jakość i stan pojazdu. W tej dolnej promocji nie znajdziesz. Za to znajdziesz dużo wizyt w warsztacie, sporo nerwów i zmarnowanych oszczędności.
0
@BlauGrana1404 Nie będę sam składał na szczęście. Może jakoś hardware bym zamontował ale nie bawiłem się tym od nastu lat i jakoś mnie nie ciągnie. Na szczęście mam na zakładzie specjalistę od tego :)
Dzięki za pomoc
0
@BlauGrana1404 Poluje właśnie na R3700x lub 3800x. Tyle że ja gram wyłącznie w Factorio (niestety nie obsługuje wielowątkowości) więc komputer jest mi potrzebny do pracy - potrzebuje sprzętu do analizy tysięcy próbek - czasem setek tysięcy (wyniki laboratoryjne).
Zastanawiają mnie tylko dwie rzeczy:
- wybrałem AORUS ELITE ale nie wiem czy wystarczy mi B450 czy dopłacić jednak do X570 - jak uważasz?
- Ram - jeżeli wezmę B450 to zakupię zapewne pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 3000MHz, CL15 - 4 kości po 8 BG ale jeżeli zdecydowałbym się na X570 obsługujący wyższą częstotliwość to może warto dopłacić parę zł za 3600 MHz?
0
@BlauGrana1404 Ryzen - nawet 3 generacji - nadal przegrywa dość wyraźnie walkę w grach. Wyjątek stanowią te gry, które wspierają wielowątkowość ale GTA 5 chyba tego nie robi. Jeżeli kolega @Salwik92 chce grać na mega ustawieniach to wybrałbym jednak intela jeżeli nie jest to istotne to ryzen będzie ok.
e: zestaw z R2700x z grafiką RX580 będzie kosztował około 3500-4000 w zależności od ilości i jakości ramu, tego czy masz windowsa czy kupujesz, czy chcesz chłodzenie (Ryzen ma w pudełku wiatraczek;) itp.
0
@Kidd Leniwy dziś jestem - liczyłem że ktoś linka podrzuci :)
0
@Danny Gaucho Da się obstawić że nie wygrają ligi? Jak dla mnie pewniaczek i to zapewne z wysokim kursem :D
0
@Baaarca95 O proszę urodzony optymista! Albo bardzo kiepski ironista ;)
1
@kenneth99 :D
1515151515
1
@Misugi14 Lew Jaszyn (wyprzedził epokę, może nawet dwie lub trzy)
Puyol (patrząc po samych umiejętnościach to nie był najlepszy ale dodając cechy przywódcze i waleczność Tarzan jest nie do pobicia)
Xavi (większą rewolucje wprowadził Busi ale Generał jest kwintesencja naszej piłki)
Messi (nie ma sensu tłumaczyć czemu;)
1
@XBlairrX powszechnie wiadomo że jak się zaufa juniorowi to z niego wyrośnie gwiazda nawet jeżeli nie ma wystarczających umiejętności ani tym bardziej potencjału. A najlepszymi meczami do budowania zaufania jest LM. To dopiero pokazuje klasę trenera jak wystawi takiego dzieciaka!
17
Od biadolenia na władzę w internecie nic się nie zmieni. Jeżeli Wam się nie podoba to zbierzcie się na demonstracje i wyraźcie swoje niezadowolenie. Ukraińcy mogli zrobić pomarańczową rewolucje to Polacy też mogą.
Tylko dajcie już spokój LR. Bo rzygać się chce od tej polityki.
0
@Salwik92 Mou kiedyś nie deklarował wiecznej miłości do Chelsea? A dzisiaj prowadzi Totki... Ten gość ma naprawdę ciekawą moralność.
1
@Janiama przeczytałem tylko wstęp - potem wywaliło mnie za adblocka - ale problem jest mi nieobcy. Z jednej strony Boniek ma rację - murawa powinna być przygotowana na błysk - z drugiej Narodowy musi na siebie zarabiać (podkreślam słowo zarabiać a nie zwracać koszty). Ciężko będzie o złoty środek. Przypuszczam, że najrozsądniejszym wyjściem będzie rozkładanie spotkań kadry na kilka stadionów - tak aby planując mecze można było wybrać ten z najdłuższą przerwą między imprezami.
I tak - wiem że Narodowy to powinie być stadion reprezentacji ale jeżeli boisko ma wyglądać tak jak wczoraj to ja dziękuję.
70
@msmsms Naprawdę nie wiem co jest gorsze: czy to że nie mam absolutnej pewności że to tylko taki kiepski żart czy jednak to że są ludzie którzy być może naprawdę tak chcieli...
2
@matteoFCB Ty też leć! :)
0
@jedrek7000 przyznać się kto wydaje mój przydział? :)
1
@Rewolucja123 Dlaczego Lenglet?
13
@Szarley oto dowód na to że oddanie głosu w ręce ludu nie jest zbyt mądre
0
@Janiama A co ma mu odpisać? W zasadzie powinien go zwyczajnie olać odpisując cokolwiek w stylu "dziękujemy za uwagi, będziemy się zastanawiać etc.". To jest żart żeby ktoś sobie pisał pisemka do prezydenta i jeszcze robił z tego cyrk medialny.
Pomijam tak oczywiste sprawy jak to, że nie mam pewności czy właścicielem obiektu jest na pewno miasto. Czy prezydent ma w ogóle kompetencje żeby zajmować się takimi sprawami - to pismo powinno być skierowane do ratusza czy gdzie tam się zajmują podobnymi sprawami. Skąd nagle miasto ma znaleźć kasę na taki wydatek albo na jakiej podstawie miałoby się zgadzać na idiotyczne warunki stawiane przez nadawcę? Są pewne procedury, które Zarząd KTS Weszlo zwyczajnie olał - dlatego uważam że należałoby ich wyśmiać i potraktować jak wariatów. I tyle w temacie.
0
@DonMatteo901 A co to ma do rzeczy?
Chodzi o odbudowę stadionu na Marymoncie? Od inicjatyw obywateli jest budżet partycypacyjny.
21
@Avada Kedavra jak dla mnie wystarczy anwet sam zarząd ;)
0
@MesQueUnClub_87 aaaa to wiem. Ale nie wymienię wszystkich :)
Bardziej by mi pasowało usunięcie nicków - kilka razy sprawdzałem czy się da coś takiego zrobic ale coś mi się rozjeżdża, więc sobie darowałem
0
@MesQueUnClub_87 ""Odpowiedź wszystkim" funkcjonuje na LR już od bardzo długiego czasu."
W sensie że jest taka opcja? Ja nic takiego nie widzę :(
0
@MesQueUnClub_87 "No trudno to odebrać inaczej..."
Jak się jest przewrażliwionym to zapewne trudno :)
"którym chyba chciałeś mi dać do zrozumienia, że wyolbrzymiam całe wydarzenie"
Nic takiego nie chciałem Ci dawać. W ogóle nic nie chciałem Ci dawać. Twój nick pojawił się tak tylko dlatego że LR nie ma opcji odpowiedzi wszystkim.
0
@Fenelon W głowę się uderzył? :D
1
@MesQueUnClub_87 coś masz z głową skoro wszędzie widzisz ofensywę :)
6
@Colon z Varem? To raczej niewykonalne. Różnice w poziomie między najlepszymi ekipami są tak nieznaczne, że decyduje dyspozycja dnia. Real wygrał 3 razy ale nikt o nich nie mówi jako o najlepszej ekipie w historii (może ich nawiedzeni fani ale kto by słuchał wariatów?). VAR ulepszył piłkę ale teraz trudniej o sukces.