Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Zgodzę się że możemy grac dużo lepiej. Ale to gadanie o defensywnym stylu jest dla mnie strasznie głupie. Kto to wymyślił?
Liverpool zagrał w lidze 1 spotkanie więcej od nas a ma bardzo zbliżony bilans i nie strzelili więcej niż my. A warto pamiętać, że my mamy fatalny początek sezonu a oni genialny. W europie w topowych ligach w zasadzie tylko City i Atalanta strzelili wyraźnie więcej bramek. Nie gadajmy więc o "defensywnej Barcelonie". To jest głupie mówić że gramy defensywie kiedy są tylko 2 drużyny, która strzeliły więcej bramek...
Akurat Ajax gra w lidze ogórkowej i to wybitnie nastawionej na ofensywę i promowanie zawodników, więc porównywanie ilości strzelonych bramek do Ajaxu nie jest miarodajne.
32
@MSDCbrzdyk Dembele jest zawieszony przecież...
"Hahaha"
0
@Rewolucja123 MatS - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - FdJ, Rakitic, Vidal - Perez, Messi, Griez
Planowane zmiany: Ansu za Pereza i Alena za de Jonga. Ewentualnie można pomyśleć nad daniem szansy Todibo ale to już spore ryzyko.
1
@macio_944 Fajnie byłoby grać cały czas tak samo i liczyć że rywale nigdy nie wymyślą sposobu jak nas zablokować. Ale niestety świat idzie do przodu...
1
@Karol1993 Ja nie.
3
@IronSanHybrid Tyle że cele takiego rozwiązania były zupełnie inne od tego co opisałeś. To co się mówi w tv to jedno a to jaki był prawdziwy zamiar to coś zupełnie innego. Tak samo 500+ było dla PiSu do przyjęcia wyłącznie w formie dodatkowej gotówki do ręki. A zwolnienie z podatku w wysokości tej kwoty było całkowicie nie do przyjęcia. Jaka to różnica? Ogromna, choć efekt końcowy jest (pozornie) identyczny.
3
@Czarny2528 Dziś 1 kwietnia? Cholibka ale zaspałem...
2
@Skaramuczi kolego @LuisSalvano pięknie Cię zgasił :)
Bo nie oszukując się - strzeliłeś akurat jak łysy z grzywy o kant kuli.
8
To co Bethesda zrobiła z taką marką jak Fallout to przechodzi ludzkie pojęcie..
0
@Encore Fallout 2.
0
@SHIBA w pierwszej próbie i nie chce mi się powtarzać :P
https://img.10fastfingers.com/img/badge/typing-test_9_BI.png
0
@szymon6847 Kurła Szymek chłopie kupuj Passsssssata! Oczywiście 1.9 TDI
A tak na poważnie to jeżeli nie opiszesz do czego Ci to auto to ciężko doradzić cokolwiek innego niż Passat albo Gulf 4 :)
Ja mam Qashqaia a auta szukałem od lutego do lipca (a znałem już model jaki chce kupić). Nad autem zacząłem się zastanawiać jeszcze jesienią zeszłego roku. Tak bez zagłębienia się do czego Ci to auto, w ile osób będziecie jeździć, trasy czy miasto itp. itd. to naprawdę ciężko cokolwiek doradzić tak żeby to miało ręce i nogi.
Polecam Moto Doradca Team na FB - sporo pytań już zadanych, multum odpowiedzi znajdziesz tylko przez "lupkę"
0
@fortunate_son Rosja...
1
@Jordi10 Czasem odnoszę wrażenie że jakby EV sam wszedł na boisko to wcale nie wyglądałby gorzej pod względem zaangażowania.
2
@FafitFCB To w sumie dość zabawne że teraz trzeba zabierać ze sobą dodatkowy personel, który posprząta pomieszczenia użytkowe po meczu.
e: oczywiście nie popieram robienia takiego burdelu.
0
@macio_944 Pozostaje pytanie a co jeżeli spróbujemy a będziemy osiągali jeszcze gorsze rezultaty?
Zwróć uwagę że Valverde przerypał dwa mecze (trzy jeżeli liczyć finał PK). Kto zapewni Ci podobne efekty?
Popsuć coś bardziej jest bardzo łatwo. Podjąć decyzję też. Ale pamiętaj że jak już taką podejmiesz to Ciebie będą z tego rozliczali.
0
@macio_944 "Więc dlaczego kogoś takiego sobie nie dobrał?"
Bo zapewne nikt nie widzi i nie zgłasza takiej potrzeby.
EV można zarzucić dużo ale nie róbmy z niego kozła ofiarnego. Problemy które nas nękają nie zaczęły się w czasie jego kadencji tylko wcześniej. Można mieć pretensje że nie zostały rozwiązane ale obarczanie go za nie winą to już nie jest ok. Tymczasem niektórym tutaj wydaje się że wystarczy że przyjdzie X (wstaw dowolnego faworyta danej osoby) i czary mary problemy znikają...
1
@macio_944 Zacznę od końca: jak dla mnie MatS, Lenglet czy Arthur to dziś zupełnie inny poziom piłkarski niż choćby 3 lata temu. Zresztą zarówno Francuz jak i Brazylijczyk mają jeszcze dużo pola do poprawy. MatS pewnie też ma ale on już jest genialny.
A co do Valvrde. Nie wiem czy trener jest odpowiedzialny za motywowanie. W takim wypadku trener powinien być bardziej psychologiem. A czemu nie można od tego zatrudnić dodatkowego specjalisty do sztabu? Można ściągnąć kogoś z charyzmą. Kogoś kto po odprawie taktycznej powie parę słów, zmotywuje do walki. Dlaczego miałby być to koniecznie Valverde a nie np. jego asystent albo facet, który rozkłada koszulki? Może taki problem w ogóle nie był zdefiniowany a rzeczywiste trudności leżą w zupełnie innym miejscu. Ja nie widzę wielkiego problemu z motywacją. Widzę ze to, że nie ma ładu między formacjami.
12
@Janiama Puyol wróć!
Za nikim tak nie tęsknię jak za Tarzanem. Serio - nawet Barcelona bez Leo jest dla mnie łatwiejsza do przyjęcia niż drużyna bez Kapitana.
1
@Mario96w O motyla noga! Genialna strategia! Czyli wystarczy że zawsze pierwszy mecz jest na wyjeździe i wygramy wszystko! WOW!
Perez... znaczy... Bartomeu - dzwoń waść do UEFA!
5
@NGTRX Teraz połowa LR ma zawał. A służba zdrowia nie jest wydolna ;)
0
@Socjopata ja czasem lubię. Ale lubię też hawajską więc jestem z tych dziwnych ;)
0
@cinero1996 kluski lane na mleku, ryba (np. pieczony łosoś z ziemniakami i groszkiem z marchewką), pizza wege, sushi
0
@meusek ta jest kierowniku dyrektorze! Pan tutaj jest expert-szef :)
e: a nie chcesz lizaczka? A może snikersa? ;)
0
@Maker0 "gdyby wynik był 3-2 lub 2-2 to inaczej byś pisał."
Gdyby baba miała wąsy...
Dalej nie czytałem. Raczej nie ma to sensu po takim początku.
0
@Lamora Nie 1515151515
5
@ksobi Jak wpadniesz to wystarczy powiedzieć że od początku byłeś agentem i cyk - jesteś czyściutki ;)
1
@messi564 Proszę bardzo:
https://www.transfermarkt.pl/lionel-messi/leistungsdatendetails/spieler/28003/plus/0?saison=2019&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&trainer_id=
zmieniasz tylko sezony - te spotkania w których nie grał są oznaczone innym kolorem
2
@Odesseiron Problem to nie jest dobre słowo. Trudnością. Leo żeby dać z siebie absolutny max wymaga specyficznego grania a jednocześnie (zapewne z uwagi na osobowość) nie ma opcji żeby odstawić jego przyjaciół od gry. Pogodzenie tego jest chyba niewykonalne - szczególnie jeżeli nie ma się nic do gadania w kwestii transferów.
Obawiam się, że do korzeni wrócimy dopiero kiedy odejdzie Bartomeu, Leo i Pique.
e: i nie zdziwi mnie jeżeli dopiero wtedy przyjdzie Xavi. Też wolałbym zacząć od stanu jaki zastał Pep niż od tego jaki jest dziś.
2
@Danny Gaucho O! Cygan!
Bania u Cygana! Bania u Cygana! ;)