Azi

0

@hazo428 nie jest pomocnikiem. Ale S. Roberto jak najbardziej. Jeżeli sprzedamy Semedo to S. Roberto będzie musiał wrócić do obrony. Co ogranicza liczbę pomocników. Teraz rozumiesz?

Azi

1

@Mow_mi_Douglas Xavi

Ale najchętniej dałbym się sprawdzić gronu specjalistów z LR. Zawsze mnie bardzo cieszy jak młodzież odkrywa, że za swoje pomysły trzeba wziąć odpowiedzialność :)

Azi

0

No i pięknie. Teraz trzeba ograniczyć liczbę pomocników którzy i tak nie grają sprzedając Semedo. I Vidala.

Azi

3

Azi

0

Pan Hakan chyba wydał swoją premię na "rozweselacze"

Azi

0

@Czak18 A kto powiedział że to był przypadek ;)

Azi

1

@msmsms ktoś chce tutaj zostać cekebrytą

Azi

5

@macio_944 Jak oglądam akcje z tych starych spotkań i widzę drużyny broniące się w 4-6 zawodników to uśmiech pojawia się na mojej twarzy. Jak różna była - a przecież to było tak niedawno - piłka od tej obecnej!

A dzisiaj? Wystarczy że Suarez i Leo nie wracają za każdą akcją do defensywy i już jest krzyk że źle, że tak nie może być.

Azi

0

@Kompletny nie wątpię. Ale weź proszę również pod uwagę moje zapytanie. Tymczasem pozdrawiam kolegę.

Azi

0

@Kompletny jeżeli przeszkadzałyby mi wszystkie twoje wpisy to byłbym idiotą odpisując Ci. Czyż nie?

Azi

0

@Kompletny a sam nie dasz rady odpowiedzieć sobie na to pytanie?

Azi

0

@Kompletny takie udawanie nie jest rozwiązaniem problemu a ja nie lubię półśrodków ;)

Azi

0

@Kompletny tak jest - zwolnić go!!

Nie usunąłbyś konta?

Azi

0

@cubiii nie ma takiego przepisu choć nie może grać w stroju bramkarza (przynajmniej kiedyś tak było). Ale dużo zależy zapewne od przepisów danej ligi. Choć nie sądzę aby któraś to ograniczała - bo i dlaczego?

Azi

1

@heniek168 wystawaj...
Dalszą część znasz :p

Azi

2

Właśnie dlatego lubię ofensywnych bocznych obrońców - co jakiś czas znajdą się dokładnie tam gdzie powinni :)

Azi

1

@Tomek_TF już raz miał to zrobić i dał rywalom karnego. No klasa

Azi

1

Ufff Semedo na pawie nadal

Azi

1

@szymek029 Rozumiem że to taki podtekst czemu nie pracuje u nas? Bo nigdy nie chciał prowadzić Barcelony. I raczej się to nie zmieni.

Azi

0

@Janiama wiem żartuje tylko. Ogólnie pięknie urwał się z krycia. Ten co go krył nawet nie ruszył za nim.

Azi

0

@Janiama może on chciał wewnętrzną? :P

Azi

0

Kto powędrował na trybuny? Skoro S. Roberto na prawej obronie to zapewne Wague, bo chyba nie ma co liczyć na to że Semedo.

Azi

0

@Khajio nie wiedziałem że tak się sprawy mają. Ale nie podoba mi się sytuacja kiedy zawodnik stawia warunki gdzie ma grać. To jest dla mnie nieprofesjonalne.

Azi

2

@amanter ostatnio to nie wyczyn. Mnie bardziej zastanawia ta tendencja do wystawiania prawych obrońców w środku pola.

Azi

0

@Hushovt niektórzy to się trzęsą przed każdym meczem. Jakoś nie mam obaw o wynik.

Azi

0

Gdzie jest @BarcaInfo? Gdzie składy?

Azi

0

Chciałbym aby Perez był nowym Pedro ale niestety daleko mu do starszego kolegi.

Azi

0

@BigShaq internet explorer

Nawet udało mi się komentarz dodać jako pierwszy :)

Azi

34

Rozwala mnie logiką niektórych. Czy dla Was stwierdzenie "Nie przywiązuje dużej uwagi do przygotowania fizycznego" znaczy to samo co "nie przygotowujemy się kondycyjnie"? Bo odnoszę wrażenie że tak właśnie myśli tutaj całkiem sporo osób.

Ale najzabawniejsze jest to że jak wygrywamy to problemów z przygotowaniem fizycznym nie ma...

Azi

3

Chciałbym Wague i Juniora na wahadła BdJA w środku pola i PGD w ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?