Azi

1

Po zwycięstwie to jest odzew. A po porażkach? Kto z naszych zawodników miał jaja i wstawił post z przeprosinami za tą żenadę? :)

Azi

1

@macio_944 ja obecnie oglądam (a raczej słucham) o bitwach pancernych i o oblężeniu Stalingradu ;)

Azi

0

@MarioVeB! Nie dyskutuj ze spacjalistę! On wie. Nie da się tego udowodnić, znaczy że on ma rację. A jak ktoś się nie zgadza, to jest w "Kółeczko wzajemnej adoracji" i niech sobie wyliże...
I nie - to my wszyscy jesteśmy dziecinni. O!

Azi

0

@Sabrina_spellman Kurna olek! Nie lubię sernika. Ale rodzynki mi nie przeszkadzają. Znaczy że źle czy dobrze ze mną?

Azi

0

@derlysy1979 nie mam argumentów = trzeba naskoczyć na osoby z którymi się dyskutuję. Brawo kolego. Wysoki poziom.

Azi

0

@derlysy1979 "Zresztą co tu porównywać defensywną trenerkę Mou do jakości Klopa."
Całą swoją "argumentację" opierasz na swoim widzi-mi-się. Daj mi jakieś twarde dane a nie to co Ci się wydaje. Jeżeli twierdzisz że prawdą jest że jak ktoś odnosi sukcesy to będzie je odnosił zawsze - co musisz założyć żeby cokolwiek co napisałeś miało choćby pozorny sens - to jak to możliwe że są odstępstwa od tej zasady? Znaczy bredzisz i tyle.

Azi

0

@derlysy1979 To wyjaśnij mi jak to możliwe że taki Mou mógł mieć świetne wyniki w Porto, potem w Chelsea, potem w Interze, potem trochę gorsze w Realu a teraz gra dno i nie ma roboty? Tylko daruj mi teksty że Mou to nie Klopp. Albo jakaś zasada się sprawdza i sukcesy są zawsze albo się nie sprawdza.

Azi

1

@derlysy1979 Ponawiam pytanie: co ma piernik do wiatraka? Barcelona to nie Liverpool i nie BVB. Myślisz że jak ktoś ma dobre wyniki w jednym, dwóch czy nawet trzech klubach to jest to równoznaczne z tym że będzie miał dobre wyniki już zawsze?

Azi

5

@derlysy1979 A co ma piernik do wiatraka? To jest dziecinne założenie, że jak ktoś poradził sobie świetnie w klubie X to znaczy że świetnie poradzi też sobie w klubie Y.

Azi

14

@Sysia11 a stwierdzasz to na podstawie jakich danych?

Azi

0

@mariosss20 Dość wymowne jest że nie łapie się nawet na ławkę. Wague bardzo podobał mi się w końcówce poprzedniego sezonu. Ale z jakiegoś powodu się nie łapie, choć konkurencja mocarna nie jest.

Azi

0

@BigShaq Wczoraj Arthur pokazał że umie się odgryźć. Raz mógł (o ile nie powinien) dostać nawet żółtą za próbę kopnięcia bezpośrednio po faulu na nim.

Azi

2

@_catalan Ciekawe czy Hoeness zapytał swoich zawodników co myślą o takim pomyśle? :D

Azi

0

@barteq whoscored.com i flashscore.pl - nie ma km. jest to dana która bardzo by się przydała a której nie mogłem znaleźć

Azi

0

@Chwytliwy Za duża presja. Jeżeli będziemy mieli wynik to dobrze jest dać mu szansę. Na początek 10 minut. Potem 15, 20 itd. Ale nie na 90 minut w sytuacji gdzie strata punktów jest niedopuszczalna.

Azi

7

Składam petycję o następujący skład na Getafe:
MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Firpo - Busi, de Jong, Arthur - Dembele, Griezmann, Ansu
Średnia wieku 25 lat

Azi

0

@Fake69 Brzmi jak zawodnik meczu. Czemu ma 0 odbiorów? O.O

Azi

1

@AlwaysBlaugrana Skąd masz wiedzę co Suarez akceptuje a co nie?

Azi

5

@Rastafarnianin I takie akcje to ja lubię :)

Azi

0

@MesQueUnClub_87 Fallout 1 i 2. No i NV. Do tego Factorio ;)

Azi

1

@daro22 W Paryżu nie ma kibiców Neymara więc z kim ma świętować? :D

Azi

4

Obecny Suarez przypomina mi Monicę Bellucci. Wiek sprawia, że tracą swoje największe atuty. Czasem uda się zatuszować licznik i robią wielkie show. Ale im dłużej są na scenie, im bardziej im się przyglądamy, tym bardziej widać że lata świetności są już za nimi. Nie mogę się doczekać tego co nieuniknione - Suarez wchodzący z ławki. Jako Joker.

Barca bez Leo w tym sezonie podoba mi się bardziej niż z nim. Ok - widać brak zgrania. Do drużyny weszli Griezmann, Ansu i de Jong. Jeżeli do tego dodamy Firpo zastępującego Albę to tak naprawdę prawie połowa składu jest nowa. Ciężko oczekiwać automatyzmów. Ale potencjał nie tylko widać, wręcz go czuć.

Semedo i Junior. Dwa przeciwieństwa. Nie chcę się pastwić nad Portugalczykiem, bo zdarzało mu się w tym sezonie zagrać lepiej. Ale wczoraj wrócił stary, zły Semedo. Zerowy wkład w ofensywę. Do tego absolutnie nie radzi sobie z pressingiem. Kiedy Pique podaje do Semedo to wiadomo że za chwilę będzie zastawiał piłkę co skończy się faulem i daniem rywalowi czas na ustawienie się. Ten schemat w każdym spotkaniu oglądamy X razy. Może nawet XX. Czasem zastanawiam się jak to możliwe że na prawej obronie gra zawodnik, który nie ma absolutnie nic z DNA Barcelony? To tak jakby przekazać zespół Mourinho. Albo Brzeczkowi. Cuda się jednak zdarzają...
Z drugiej strony Fripo. Facet, który totalnie nie nadążał w obronie. W zasadzie im bliżej naszej bramki tym gorzej wyglądał. Ale tylko wtedy, gdy rywal miał piłkę. Kiedy wychodzimy z akcją nie miał problemów z pressingiem rywali. Podłączał się do chyba wszystkich akcji. Obiegał, pokazywał się, asekurował. To jest obrońca (wahadłowy!) jakiego nam trzeba. A że słabo broni? Cóż - w Barcelonie bronić to umie tylko Pique i Lenglet. No i MatS.

S. Roberto. Xavi powiedział kiedyś do Bartry: "Jeśli nie wiesz, co zrobić z piłką, podaj ją do mnie". Czy chciał pomóc młodszemu koledze? Zapewne tak. Ale moim zdaniem chciał się upewnić, że każda piłka przejdzie przez niego :) Chęć dostania piłki, kwintesencja naszego DNA, ma nie tylko Xavi. Ma to Iniesta. Ma Busi. Ma Messi. Ma Alba a nawet Pique. Z nowych zawodników ma to zdecydowanie Arthur i de Jong. Sergi piłki się nie boi, ale mam wrażenie że traktuje ją czysto użytkowo a nie z potrzeby posiadania jej. Choć bardzo lubię tego gościa to nie widzę go w środku pola Barcelony. Niech nas ratuje i wraca do obrony.

Azi

1

Prezydent nadal trzyma stronę Valverde.

Azi

0

@IronSanHybrid To by znaczyło że świat oszalał. A wycieczka? Może niż był?

Azi

0

@IronSanHybrid myślałem że rozważamy wszystko a nie wszystko minus niemożliwe. Niemożliwe nie istnieje ;)

Azi

0

@IronSanHybrid no nie wiem. Wyobraź sobie że klub prowadzi Mou. Albo Brzęczek.

Azi

0

@IronSanHybrid Nawet zmiana ulubionego klubu? Np na Real?

Azi

0

@IronSanHybrid wrażenie możesz mieć jakie tylko chcesz :)

Azi

0

@IronSanHybrid zapewne musiałby zacząć słuchać rad ludzi z LR :D

Azi

0

@Kamiloza91 widać źle wygląda na treningach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?