Azi

0

@A4ron bo to jest taka logika: jak Ci się nie podoba gra to wywalaj trenera. A tutaj to jest inaczej? :D

Azi

6

@szoch6 chłopie idź na to swoje podwórko i nie zajmuj serwerów, bo włosy siwieją jak się te Twoje użalania czyta

Azi

0

@liberoFCB Dla Ciebie i Tobie podobnych taki problem to jest pstryknięcie palcem. A prostych rozwiązań nie ma. A przynajmniej nie takich, które nie rodziłoby innych problemów.

Azi

0

@liberoFCB zwróciłeś uwagę że problem dotyczy też dwóch sezonów kiedy EV nie było?

Azi

0

@Lola120 Powodzenia! Bez stresu - nie ma powodów :)

Azi

2

@Kapitan hawk Dlaczego Wrocław? :D

Azi

2

@MarshallLAW Też fakt. Łatwo poznać wyższy poziom specjalisty. Zidentyfikował problem zanim ten wystąpił.

Azi

1

@ranger3120 Czyli napisali że nie ale wolisz się zapytać na LR? O.o

Azi

1

@ranger3120 w specyfikacji napisali, że karta nie obsługuje tego typu pamięci

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@Barca_Big_Moment Alba jest na prawej czy na lewej? A jeżeli jest na lewej to czemu na tej stronie jest też Messi?

Azi

0

@Avada Kedavra Mnie bardziej podoba się OpenOffice - to taka podróbka :)

Azi

0

Wczoraj mocno wahałem się czy oglądać City czy Bayern. Z jednej strony bardzo kusi mnie aby zobaczyć jak wygląda nowe City z Rodri a z drugiej jak wygląda Cou na 10-tce.

Ostatecznie wybrałem Bayern zakładając, że może uda mi się w weekend wygospodarować trochę czasu na mecz City. Mecz był jednak nudny, Cou widoczny ale nieefektywny a ogólnie Bayern nieudolny. Skończyłem więc na PSG.

Azi

0

@Croocers Bo to facet wybitnie obiektywny :D

Azi

3

Zupełnie nie czaję czemu nie poszedł na wypożyczenie. To że będzie ostatnim do grania w drugiej linii było (przynajmniej dla mnie) jasne jak słońce.

Azi

0

@nammah widać ostatnie 3 dni mają wolne w robocie ;)

Azi

1

@pax Borussia świetnie zamykała się pod własną bramką. Prób dojścia do sytuacji nie brakowało. Pamiętajmy o tym, że to mecz o 3 punkty a nie dwumecz, który rozgrywa się inaczej.
Suarez był osamotniony. Trudno jednak aby był zagrany z Griezem jeżeli to był w zasadzie ich pierwszy mecz. Ansu też nie pomagał. Chłopak ma wielki potencjał ale LM na ten moment to zdecydowanie za wysokie progi. Tak dobrze zorganizowaną obronę można rozklepać tylko szybką wymianą piłki i zmianą pozycji. A ani nasza druga linia ani atak (a już obie formacje razem) nie miały prawa być zgrane.

Ale widać w naszej grze pomysł i chęci. Widać też braki automatyzmów. To wszystko przyjedzie jednak z czasem - o ile nie będą nas cały sezon trapiły długie kontuzje. Martwi mnie też brak opcji do rotacji na stoperze. De Ligt jest nam potrzebny 100x bardziej niż Neymar. Ale cóż...

Azi

0

@BarcaInfo Nie wiesz czemu z boiska zszedł Busi? I to już koło 60 minuty? To była 3 zmiana i w 60 minucie. Trochę duże ryzyko na zmianę bez potrzeby.

Azi

0

@LioMessi10 i co ta noga na linii zmienia? Co to ma wspólnego z duchem gry? Równie dobrze można nakazywać powtórki karnego jeżeli napastnik będzie się zatrzymywał przed oddaniem strzału, drobił czy co tam jeszcze wymyślą.

Azi

2

@JohnA Sytuacja nie jest normalna. W ataku gra Griezmann, który jest w klubie ledwie 2 miechy. W dodatku asystuje mu 16-latek. Suarez nie miał rozegranych nawet 90 minut w lidze. Do tego Leo, który zaliczył pierwsze minuty w tym sezonie i widać to wszystko było bardzo dobrze na boisku. BVB to nie są idioci żeby się otworzyć na nas bez potrzeby. Prób przebicia się pod bramkę mieliśmy naprawdę sporo - ale defensywa rywala zagrała naprawdę dobre zawody. A to nadal dopiero pierwszy mecz.

Azi

6

Ludzie to jest Liga Mistrzów a nie gra z ogórkami w lidze. Remis na wyjeździe jest pozytywnym wynikiem. Nawet LFC Kloppa zaliczył wtopę z Romą, dwie z Napoli a nawet Crvena Zvezda Belgrad potrafiła im dokopać. I to w sezonie kiedy wygrali LM... Przestańcie biadolić jak to jest źle.

Azi

2

@AmigoBlancos Jeżeli porównasz wyniki Kloppa i Valverde na wyjazdach to lepsze ma Valverde.

Klopp: 5 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek - 17/39 możliwych do zdobycia "punktów" - 44%
Valverde: 4 zwycięstwa, 6 remisów i 2 porażki - 18/38 - 47%

Uwzięliście się na te wyjazdy w LM jakby to nie były najtrudniejsze możliwe rozgrywki. Sorry ale nie ma ekipy która leje wszystkich u siebie i na wyjazdach.

Azi

0

@Barca17griezz10 miał być trzecim do Leo i Suareza a z miejsca musiał wejść w rolę lidera ataku.

Azi

2

@sebasek99 Ładnie to wygląda. Mogłoby lepiej, gdyby Griezmann nie nachodził tak bardzo na Arthura. Ale ogólnie nie będę się czepiał francuza. Zadanie na początek dostał karkołomne a wywiązuje się więcej niż przyzwoicie.

Azi

0

Szkoda że nie udało się ściągnąć Kubo.

Azi

0

@snoopdegie Coś w tym jest. Odejście Leo wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne. Na tą chwilę. Czy na koniec kariery trafi do Argentyny? Patrząc na to co dzieje się w tym państwie - raczej nie. Ale gdyby miał przejść z Suarezem do MLS? Czemu nie? Tyle że raczej nie za rok czy dwa. Spodziewam się ze Leo pogra min. do 35 roku życia w Barcelonie.

Azi

0

@DonMatteo901 a jakie to ma znaczenie?

Azi

0

@_catalan przesłuchałem wczoraj w drodze do pracy i muszę przyznać, że raczej ciężko się z nim zgodzić.

Nie wziął pod uwagę jednego bardzo ważnego elementu: otóż Leo jest legendą Barcelony. Odchodząc do jakiegoś rywala, np. City, zwyczajnie zaszkodziłby swojemu wizerunkowi w oczach socios i pokazał wszystkim że dobro klubu nie jest dla niego ważne - to tak jakby samemu chciał psuć swoją legendę. Nadal pozostałby najlepszym zawodnikiem w historii ale to byłoby jakieś takie zbrukane. Nie wierzę aby Leo był gotów na takie zagranie - to nie ten typ człowieka. Zawodnicy tak blisko związani z wielkim klubem zwyczajnie się tak nie zachowują - mogą odejść na emeryturę do Japonii, Kataru, Emiratów, Chin, USA czy nawet do Argentyny. Bo takiej piłki nie traktujemy poważnie i zwyczajnie zakładamy że to piłkarska emerytura. Ale odejście do rywala wywołuje zadrę w sercu kibica.

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

2

MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Busi, Arthur, FdJ - Messi, Suarez, Griez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?