Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz sprawdź priv
0
@AachenUzumaki wysłałem na priv
0
@ViscaBarca123 jest gdzieś w necie legalna transmisja?
0
Kto ma być tym lewym obrońca w Barcelonie B? Bardzo mnie cieszą informacje w stylu "Dużą rolę będą odgrywać gracze z juvenilu" (tiki-taka)
0
@Gaucho jak uważasz @Janiama ?
0
@Gaucho najwyraźniej EV rozumie mniej niż dziennikarz sportu. Ostateczny dowód. Zwolnić go natychmiast!
0
@Janiama Nie wiem jak Ty sobie wyobrażasz krycie gdy zawodnicy tak totalnie odpuszczają swoją strefę? I co? Jak zawodnik którego kryje zejdzie na naszą lewą stronę to Semedo będzie tak sobie za nim biegał po całym boisku?
To nie jest jego strefa. On na obowiązek upewnić się że nie dostaniemy przerzutu na drugą gdzie niekryty rywal będzie miał pustą bramkę. Mówiąc krótko: nie na prawa zachowac się dokładnie tak jak się zachował.
Od dwóch lat czytam usprawiedliwienia dla Semedo. A on jest zwyczajnie słaby. I w ataku i w obronie. Nie wytrzymał nawet trzech spotkań. Myślisz że czemu to jego zdjął EV w przerwie?
0
@Janiama przecież on wyraźnie pokazuje Semedo żeby wracał do krycia swojej strefy. Portugalczyk robi tak już 3 sezon. Bez sensu schodzi do środka - w miejsce w które powinien wbiec pomocnik do asekuracji - i totalnie odpuszcza swoją strefę.
Jak Ty To sobie wyobrażasz? Środkowy pomocnik wchodzi w miejsce prawego obrońcy? Przecież to nie ma sensu. Semedo zachowuje się tak jakby się spodziewał że gramy 442 i będzie go asekurował prawy pomocnik. Tyle że nie ma takiego.
0
@XBlairrX nie kwestionuje zasadności karnych - po fakcie nie ma to już znaczenia. Stało się i trzeba się z tym pogodzić.
Ale tak na spokojnie: trochę dziwi mnie że gwiżdże się taką rękę a ataku na plecy już nie. W pierwszym przypadku Pique chciał blokować piłkę, nawet w nią pierwszy trafić. A atak na Ansu to przecież zwykły atak na rywala bez próby odebrania piłki. Mogę tylko zakładać ale przypuszczam że sędzia odgwizdał by to jako faul po za polem karnym. Więc albo jesteśmy mega szczegółowo i dajemy karne przy każdej okazji (nie podoba mi się ta opcja) albo nie. Na szczęście nie jestem sędzią :)
0
@Transu96 teraz przekaz jest jasny?
1
W sumie to 3 września będzie pięknym dniem. Nie tylko zamyka się okienko transferowe ale też zaczynają się lekcje w szkołach. I wreszcie będzie cisza i spokój :)
0
@PanieMajsterCoPan Proponuję powołać radę specjalistów z LR :)
3
Oby to był koniec sagi "cyrk Neymara". I nigdy więcej!
Co do Rafy - transfer jest mega nieprawdopodobny. Obniżenie pensji? Po co skoro za pół roku podpisze wysoki kontrakt z kim będzie chciał?
0
@radeknyc1 no nie wiem. Jak dla mnie łomot od Realu w superpucharze jest jednak gorszy niż porażka i remis w pierwszych trzech kolejkach. Tym bardziej patrząc na kontuzje oraz na to jaki nam zafundowali presezon
2
@Odesseiron to przecież nie Niemcy tylko naziści...
1
@blaugrana1980 Za mało napastników
0
@matirix20 przejdź tydzień w grze i sprawdź czy jego umiejętności nie wróciły do poziomu przed zmianą. Ewentualnie czy atrybuty mu nie lecą ostro w dół.
W takie rzeczy bawiłem się ostatnio na studiach więc już ponad 10 lat nie jestem w temacie.
3
Ten sam skład co na Betis. Jedziemy po 3 pkt :)
2
@Maciek069 inteligencja to się nie popisałeś teraz :D
0
@Grzesior667 wystawi Rakitica wzbudzając lament LR
0
@misiek12319 "konta nie usunę ale mogę tu przez rok nie wchodzić"
nie rób nam fałszywej nadziei :)
0
@misiek12319 baju baju baj
0
@Rewolucja123 w ten kolejności? :)
0
@Rewolucja123 ja również. Niestety albo banów nie ma albo mnożą się szybciej niż bakterie
4
@masq Rakitic sobie spokojnie chrapie w hotelu a tutaj wielka debata czy jest idiotą i chce iść do PSG czy nadal ma wszystko gdzieś i zostaje w Barcelonie?
1
@damianex10 72:23 :)
0
@Criss18Barca Griez, Dembele, Perez, Ansu, Ruiz + oczywiście Rafa
0
72:25
(15 znaków)
0
@against_modern_football Neymar niech sobie zostanie tam gdzie jest
0
@Vxb93 jeździłem 9 lat i sprzedałem w lipcu. Benzyna. Nie polecam w trasy. Auto ani ekonomiczne ani wygodne. Bagażnik mały.