Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@joloskyy Dobrze a co ma reszta tego tekstu do tego pierwszego zdania? Z reszty jasno wynika ze ten topowy klub o którym piszesz to Barcelona.
Dla Ciebie każde zdanie to zupełnie osobna wypowiedź? O.o
0
@joloskyy Tak - napisałem tak, ale wypowiedź się na tym nie skończyła. Weź czytaj chłopie ze zrozumieniem i całość anie przeczytasz jedno zdanie i zabierasz się za komentowanie...
e: Gdzie tutaj piszesz o innych klubach z top? O.o
"Gdyby nie kontuzje to dzisiaj byłby wyceniany na 70/80 mln. Ok, wczoraj zmarnował 2 setki, ale jego technika użytkowa jest przynajmniej na poziomie Cou, strzał z dystansu też ma bardzo dobry, a i podaniem potrafi obsłużyć. Jak dla mnie jest to idealny zmiennik Messiego."
0
@joloskyy Chłopie to właśnie Ty masz z Tym problem a próbujesz mnie pouczać :D
Napisałeś że się ze mną nie zgadzasz po czym napisałeś dokładnie moje zdanie. A teraz próbujesz mnie uczyć czytać ze zrozumieniem. Niezły z Ciebie wariat kolego :)
0
@joloskyy Ja: "Fajnie mieć takiego zawodnika na ławce (...)"
Ty: "Jak dla mnie jest to idealny zmiennik Messiego."
Nadal nie kumasz?
0
@joloskyy Czyli napisałeś dokładnie to samo co ja z dopiskiem "nie zgadzam się z tym (...)"
.........
0
@Copernicus Kontakty są niewątpliwie od dawna. A to że rola Rakitica będzie w tym sezonie mniejsza było jasne jak słońce dla każdego kto się zastanawia. Dla samego Rakiety również - a jednak i tak nie planuje odchodzić, co podkreślił dostateczną ilość razy, żeby nawet osoby, które z myśleniem mają problemy - zrozumiały.
Napiszę to jeszcze raz: fakt, że Busi i Rakieta grali wszystko nie wynikał z tego że Valverde się w nich podkochiwał. Zwyczajnie nie mieli zmienników. Teraz jest nie tylko de Jong ale też Wague (S. Roberto nie musi grać na prawej obronie) więc opcji do rotacji jest więcej. Nie ma w tym żadnej filozofii i teorii spiskowych ze sprzedażą Rakiety włącznie. To czysty pragmatyzm oraz logiczne myślenie...
1
@Gacork https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mistrz%C3%B3w_UEFA_(2019/2020)
0
@Copernicus Kto powiedział że zostanie odsunięty od gry? To jakaś głupota...
0
@FCMichalo sposób przekazu ma taki sobie i bazuje na robieniu sobie jaj z komentarzy z LR (tutaj nie ma się co dziwić niestety...). Ale ogólnie często ma zdroworozsądkowe podejście.
0
@Copernicus Rakitic chyba dostateczną ilość razy dementował plotki...
0
@Elosek Co Wy z tym odsunięciem Rakitica? O.o
0
@karci0 Nie mam nic przeciwko. Ale jako że mam wybitnie analityczny umysł - ciężko mi uwierzyć w takie cuda :/
2
@karci0 Z gry chyba tak.
e: sprawdziłem. W lidze pierwsza z gry. W PK miał dwie z gry.
e2: gdyby ktoś był zainteresowany: to był jego 52 mecz ligowy w Barwach Barcelony. Rozegrał około 3300 minut.
1
@PanieMajsterCoPan oho nowy młody błyskotliwy umysł :)
23
Mam nową teorię spiskową!!11 Leo tak bardzo nie podobają się nowe koszulki, że odmawia gry. Kontuzja to tylko przykrywka. Wczoraj na trybunach też nie siedział w nowej koszulce a swoim dzieciakom dał wyjazdowe!!
;D
0
@Chwytliwy Puig dostanie swoje szanse. Na ten moment kadra jest jednak zbyt szeroka. Pierwszeństwo zawsze będą mieli zawodnicy pierwszego zespołu.
2
@Kamill10 wręcz przeciwnie. Bardzo dobrze zagrał to czego nie umiał zrobić Alena z Bilbao. Nie wchodził w kompetencje Alby, nie utrudniał pracy Rafie (raczej odwrotnie), pokazywał się do gry i bardzo dużo ściągał rywali kolegom. Dlatego też panowaliśmy nad środkiem pola a zdarzała się nawet akcja-cudeńko.
Rolę miał o tyle utrudnioną że Rafa cofał się bardzo głęboko i nie miał po swojej stronie rasowego napastnika - jak np. Perez po prawej.
Ale jak na pierwszy raz w takiej roli - naprawdę grzechem byłoby uskarżanie się.
0
@Terrored Bardzo dobry transfer ale do ideału trochę mu jeszcze brakuje. Rywalizacja też nikomu nie zaszkodzi.
Szkoda że nie mamy de Ligta jeszcze :/
3
@KamQiX
Tak w zasadzie to nie czepiałbym się tutaj specjalnie Busiego. Tam nie dogadali się kto ma odebrać tą piłkę. Trudno też było zagrać to podanie wyżej, bo tam już doskakiwał rywal.
3
@michaleu Optymista :)
0
@Chwytliwy Jeszcze w poprzednim sezonie - zdaje się że nawet w dyskusjach z Tobą, choć tutaj pewności nie mam - mówiłem że kolejny sezon będzie wyglądał tak jak wygląda.
Nikt nie ma (i nigdy nie miał) pewności na granie. Fakt, że Busi i Rakieta grali wszystko nie wynikał z wielkiej miłości Valverde. I ten sezon to pokazuje. Tak samo nie ma wielkiej miłości do S. Roberto i de Jonga. Każdy dostanie swoje minuty.
Najtrudniej może mieć Alena. Słabo wypadł z Bilbao. Teraz nie załapał się nawet do 18-stki. W zasadzie nie zdziwi mnie jeżeli pójdzie gdzieś na wypożyczenie na ten sezon - choć czasu do końca okienka zostało już mało.
4
@Chwytliwy Obawiam się że w takim razie dalej będziesz rozczarowany :D
2
@Cvzx Bojan miał 17 lat i 19 dni
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/juengsteaelteste/verein/131
0
@V e B 96 Dlatego mamy w tym sezonie zmiennika dla Alby - zdaje się że nie zauważyłeś. W fifę nie grałem od wersji 99, więc nie porównuj mnie do siebie proszę.
0
@joloskyy Z jednej strony piszesz że się nie zgadzasz a z drugiej sam sugerujesz że to idealny zmiennik. Zdecyduj się w takim razie czy to zawodnik na pierwszy skład czy jednak nie.
0
@Yoshi94 Rafa nie ma problemu aby zostawić cały boczny sektor dla wahadłowego - to na pewno na plus. Dembele np. za bardzo trzyma się linii bocznej - zapomina, że jego rolą jest też zrobienie miejsca koledze.
Rafa to taki zawodnik, który będzie bardzo ważnym zawodnikiem w dużym klubie ale będzie też za słaby na klub z top. Fajnie mieć takiego zawodnika na ławce - ale zwyczajnie mi go szkoda.
Nie dziwi mnie też, że nie bardzo śpieszy mu się z podpisaniem nowej umowy. W zimie dostanie fajne propozycje a teraz raczej nikt nie będzie płacił dużej kasy za zawodnika z dużą tendencją do urazów i umową na sezon.
0
@V e B 96 Kontuzjowany jest Leo, Suarez i Dembele a jednak lewa strona działa. Daruj mi puste teksty w stylu "jesteśmy bez lewego skrzydła". Swoje ograniczone postrzeganie zostaw dla siebie.
0
@masq Słowo "normalna" tutaj nie pasuje.
0
@szefo Nie mógł. Valverde chciał żeby gra zrobiła się bardziej wertykalna - każda z trzech zmian dokładnie temu służyła. Wszedł Vidal za Busieg, który w ogóle nie nadaje się do ganiania za piłką. Tyle ze nie miał grać w środku pola a wchodzić za obrońców, których ściągał Griez. Wpuszczanie w tym momencie Rakitica, kiedy ani my ani rywal nie chcieliśmy specjalnie trzymać piłki, to nie miało sensu.
Potem wszedł Ansu za Pereza - warto zauważyć że na prawą stronę a nie na lewą. Gdyby nie wejście Vidala, zapewne Rafa przeszedłby na prawą a Ansu grałby na lewej. Tutaj wyraźnie postawiliśmy na szybkość oraz przetrzymanie piłki w bocznych sektorach boiska.
Na koniec kosmetyka - Junior za zmęczonego Rafe.
0
@masq ten o zakazie zarządu? Masz jeszcze jakieś teorie spiskowe? :D