Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Geble Nie sądzę aby brak Rakitica oznaczał cokolwiek. Wczoraj zmiana poszła na Ansu bo mecz się ułożył tak, że dostał idealny moment na debiut.
0
@grizzy10 Rakitic nie poszedł w żadną odstawkę. Wczoraj zwyczajnie nie było sensu wpuszczać go na boisko. Lepiej było pozwolić rozbiegać się Ansu.
Rakitic nadal jest ważnym zawodnikiem. Ograniczenie jego roli było do przewidzenia (dla wszystkich z wyjątkiem hejterów z tekstami typu "Busi, Rakiteta, Vidal XD XD XD") S. Roberto nie musi już biegać na prawej obronie bo jest też Wague. Doszedł de Jong, więc w środku pola jest dość rezerwy na rotacje. Tego należało się spodziewać patrząc na kadrę zespołu. Nie zdziwi mnie jeżeli w kolejnym meczu w pierwszym składzie wyjdzie np. Rakitic i Arthur (choć w jego przypadku bardziej prawdopodobny jest występ z ławki). Raczej nie będzie żelaznej drugiej linii w tym sezonie - chyba że zarząd zrobi głupotę i kogoś sprzeda.
Valverde nie robi zmian na zasadzie "bo tak". Jeżeli ktoś wchodzi na boisko to ma konkretne zadanie. Jeżeli zostały nam jakieś zmiany do wykorzystania to takie robi po 80-85 minucie. Albo i wcale.
Co do Ansu - ładnie się zaprezentował. Ma chłopak potencjał. Oby miał też chłodną głowę. Teraz niech poszaleje w rezerwach to może dostanie też szanse np. w ostatniej kolejce LM i w PK.
4
@DanielVeB podziel się linkiem :)
1
@Danny Gaucho https://www.newsweek.pl/wiedza/historia/80-lat-temu-orson-welles-przekonal-amerykanow-ze-ich-kraj-zaatakowali-kosmici/rywcvg1
0
@ksobi Dlatego że Neymar jest nam średnio potrzebny. A jeżeli dodamy do tego fakt, w jaki sposób pożegnał się z klubem, to żadne trofeum (pomijam fakt, że Neymar nic nie gwarantuje) nie jest warte jego powrotu.
2
@MarioVeB! Syndrom LR - jeden mecz i wiedzą wszystko o zawodniku. Jak ktoś zagra jeden słabszy mecz to trzeba go sprzedać a jak jeden lepszy to nagle awansuje na top światową.
Dlatego na zawodników patrzę przez pryzmat tego, co dają w długim okresie drużynie. Zresztą po tym się poznaje klasowych zawodników - że utrzymują w miarę równy poziom w długim okresie.
0
@Gaucho A niech idzie ma Realu. Nic to nie zmieni a GD będzie miało dodatkowy smaczek.
3
@marcinnikt Nie pamiętam kiedy ostatni Leo "krecił" kimś kto stał i się gapił.
0
@Maximus2 Podpowiem Ci: nie.
1
Populacja zwolenników powrotu Neymara zmniejsza się? :D
5
@didzejos Piękny gol.
Liga też bardzo poważna skoro koło kolesia stoi 4 rywali i wszyscy obserwują co wymyśli...
0
@MarioVeB! O kogo chodzi tym razem?
1
Asysta Semedo?? O.O
6
@Jankes12 "Semedo ma tendencje ofensywne" - po co ta ironia?
3
As ma ciekawy pomysł. Tylko za Semedo grałby S. Roberto
0
@Robert_12_96 smutne to jest to że przez dwa ostatnie sezony nie mieliśmy prawego obrońcy. A obecnie jest jednen, małoletni i bez doświadczenia w ważnych meczach.
5
@Filipfcb2000 dwa lata temu: a nie lepiej ściągnąć Dembele z Dortmundu...?
4
@xparix Semedo i atak to takie słowa które nie występują w jednym zdaniu bez zaprzeczenia ;)
1
Jeżeli 442 to MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Rakitic, Busi, dr Jong, Vidal - Perez (lub Alena), Griezmann
W drugiej połowie Leo za Vidala i Arthur za któregoś z pomocników.
0
@Rewolucja123 to jest troll. To jakbyś dyskutował ze ścianą
1
@barteq @Rewolucja123 czemu karmicie trolla? O.o
Koleś założył konto tydzień temu, napisał jakąś bzdurę na poduchę a Wy próbujecie używać argumentów? :D
Sorry ale jak ktoś wymyśla jakąś teorię to jego zadaniem jest wysunąć argumenty. A to co on pisze to są bzdury okraszone "xd". Znaczy należy gościa zwyczajnie zignorować. Inaczej to Wy wychodzicie na głupców...
0
@student97r W Japonii był koleś który przeżył dwa wybuchy bomb atomowych. Te pioruny to pikuś ;)
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tsutomu_Yamaguchi
1
@Hen jestem gotowy z radością sprawdzić scenariusz zNeymarem w Realu.
1
@insp1re pierwszy sezon ciekawy, drugi naciągany. Trzeciego jeszcze nie widziałem.
2
@Criss18Barca jak zawsze - na nikogo :D
Ewentualnie PiS. Żeby przypadkiem nie przegrali tych wyborów i zmierzyli się z kryzysem gospodarczym oraz skutkami własnych decyzji.
0
@LakiLuke Jak się okazuje trener nie ma tutaj wiele do gadania. O kadrze pierwszej drużyny decyduje u nas ktoś inny...
0
@Salwik92 To właśnie jest dziecinne podejście. Z drugiej strony jest Verma, który zapewne nie imprezuje i nie gra a też łapie kontuzje co chwile. Nie ma zasady.
0
@EmilZatopek Ciekawie wyglądają dane Juve. A teraz jeszcze doszedł de Ligt :)
1
@Yoshi94 Ja tam jestem zadowolony że mamy Dembele. Na tą chwilę wszystko wskazuje że to po prostu jeszcze dziecko. Ale z pogłosek nie wynika, że imprezuje po nocach, więc z czasem powinien się ogarnąć. Nie należy tutaj robić nerwowych ruchów.
Puyol też kiedyś opowiadał jak w młodości prowadził mało zdrowy tryb życia - to przechodzi z czasem. Dembele może nie jest jakoś szczególnie inteligenty ale presja otoczenia powinna jednak zrobić swoje.
0
Miranda i Oriol niech już idą na to wypożyczenie, bo to czasu szkoda. A rezerwy potrzebują ograniczyć kadrę.