Azi

2

@ksobi U mnie w pracy jest taka starsza pani. Niedawno się poślizgnęła i złamała nogę. Na zwolnieniu jest już chyba 3 tydzień. Ewidentnie wina Valverde!

Azi

0

@Janiama Wystawianie Semedo zaczyna przypominać samobiczowanie. Lepiej nich Alena pogra na 10.

Azi

0

@Akobz MatS - S. Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Rakitic, Busi, FdJ, Rafa (ewentualnie Perez) - Alena, Griezmann

Oczywiście zakładając że Leo się nie wyleczy.

Azi

0

@Chwytliwy Może będzie? Kto to wie? Z adaptacją nie powinien mieć problemów. Pytanie jak zareaguje jak trybuny będą gwizdać a przy którymś rożnym oberwie świńską głową? ;)

Azi

0

@bodzio10 A kiedy była kompletna? Dziś jak nic przydałby się Cucu.

Azi

0

@catluck Ta a jak Real nas rozwali u nas 0:5 to najwyżej powiemy "plan był dobry"...

Azi

1

@Chwytliwy oby nie! Serio szanuję jego umiejętności i wiem że są nam potrzebne ale wolałbym oddać mistrzostwo Realowi niż oglądać kogoś takiego w naszych barwach. Są rzeczy ważniejsze niż trofea i kasa a Neymar pokazał już dwukrotnie że tego nie rozumie.

Azi

1

@BarcaInfo Nogi to nie problem, bo Leo też często łapał urazy jeżeli pamięć mnie nie myli. Dembele ma natomiast zapewne największy problem w głowie ;)

Azi

0

@draxidox Po niektórych wypowiedziach widać że są wakacje

Azi

0

@Chwytliwy Pojedzie ze dwóch zawodników z rezerw i LR będzie krzyczała że EV to wariat bo chce gać juniorami? ;)

Azi

0

@AllBundy i Puyol za Umtitiego. A R10? Xavi?

Azi

0

@catluck Tak to jest jak się kupuje bezgranicznie wszystko co piszą media :D

Azi

1

@AllBundy Fajny skład choć osobiście wolałbym Wague zamiast S. Roberto. Wiem, że na dziś nie ma takiej opcji - ale kto wie, kto wie? W Arthura na początku poprzedniego sezonu też mało kto wierzył a jeszcze w czasie fazy grupowej pokazał się z naprawdę solidnej strony.

Azi

0

@drNo Jaką dyskusję? :D
Tutaj nie było ani jednego postu dyskusji. Wszyscy Cię olali, bo - wybacz za uproszczenie - nikt tych bzdur podszytych animozjami nie bierze serio. Tylko Tobie wydaje się że napisałeś coś logicznego. W dodatku cały dzień bardzo zabawnie się napinasz zamiast - wreszcie - pomyśleć.

Azi

1

@Mizander faktycznie coś w tym jest :/

Azi

0

@kolo123 kiedyś oglądało się bardzo przyjemnie ale ostatni sezon mnie mocno rozczarował.

e: ale słyszałem też pozytywne opinie - więc jak zawsze kwestia gustu

Azi

0

@student97r Żyjemy w czasach w których mega patologia wrzuca filmiki na YT żeby zabłysnąć. A udaje im się to bo ktoś takich kretynów ogląda...
A Ty się dziwisz że ktoś nazywa EV wuefistą? :)

Azi

0

Azi

0

@drNo Serio? Od kogoś kto zauważył że Alba jest zazdrosny a Valverde wymyślił pozycję żaby - to chyba komplement :)

Azi

0

@NaFazieHitman Brawo po raz drug. Wysoki poziom kolego :)
I jeszcze zbieracz herbów. Serio chłopie oceniałem Cię trochę wyżej ale skoro sam sobie budujesz taką ocenę to już Twoja sprawa :)

Azi

0

@drNo no właśnie raczej nie wzajemnie :D

Azi

0

@NaFazieHitman ale sobie wymyśliłeś linie obrony :D
I jeszcze teksty rodem z jakiejś gimbazy. Brawo chłopie. Wykazałeś się niesamowicie :)

Azi

0

@drNo miłego walenia :)

Azi

0

@drNo Oddychaj. I trzymaj się jednego tematu - sam wybierz jaki. A jak Cię bolą palce to nie wal tak mocno ;)

Azi

0

@drNo Nie kończmy tak ciekawej dyskusji :)
Rozmawiam z osobą, która widzi tylko to co chce widzieć. Opowiadaj mi dalej o tych swoich wizjach, logikach, przemyśleniach i fakultetach :)

Azi

0

@Zodiac I to tak tuż przed wyborami? Przypadek? Nie sądzę!!!

Azi

6

@Pawelec7 No właśnie. Zły Valverde albo trzymał Cou na ławce albo wręcz kazał mu źle grać.

Azi

2

@AmigoBlancos Byłoby to na pewno ciekawa wypowiedź :D

Azi

0

@drNo "mam uznać że moderacja jest mądrzejsza od filozofa?!"
Facepalm :D



Już to napisałem ale się powtórzę. Nie interesuje mnie Twoja opinia o mnie. Jesteś tylko jakimś-tam kolesiem piszącym bzdury w internecie. Czemu miałbym się przejmować Twoim zdaniem na temat mojej osoby? To by znaczyło że to ja jestem tutaj głupkiem.

Jeżeli Cię to tak jara to możesz "cię-ać" z małej litery. Nawet tego nie zauważyłem - i nadal jest mi to obojętne. Wychodzę z założenia że to jak się zachowujemy to świadczy o tym jakimi jesteśmy ludźmi, więc nawet Tych którzy mnie irytują traktuje z szacunkiem. To taki wyznacznik kultury, z którym czasem możesz się spotkać a którego najwyraźniej nie rozumiesz.

Tak. Jestem odporny na ataki na mnie. W ogóle mnie nie ruszają. Za to lubię kpić z osób, które próbują. W tym wypadku jesteś to Ty. I nie zamknę się. A już na pewno nie będę słuchał Twoich rozkazów. Nie spodziewam się też abyś kiedykolwiek znalazł kogoś kto podąży za Twoimi tekstami, ale możesz przynajmniej żyć w nadziei :)

Kończyłem podstawówkę, gimnazjum, liceum potem dwa kierunki studiów. W dżungli nigdy nie byłem. Nie wiem po co Ci takie informacje potrzebne do szczęścia, ale nie będę zatajał :)

Azi

0

@NaFazieHitman Prześmiewczo ;)

https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/profil/spieler/80444
Główna pozycja : Lewy napastnik

https://www.transfermarkt.pl/philippe-coutinho/leistungsdatendetails/spieler/80444
Zawodnik nigdy nie wystąpił (nawet jeden raz!) jako środkowy pomocnik. Może zagrać jako 10 ale u nas gra tam Leo. Może zagrać jako ofensywny pomocnik - ale u nas nie ma takiego, bo gra Leo. Może zagrać jako lewy pomocnik (i grał!) ale my nie gramy 442.

Więc tak - Twój komentarz jest prześmiewczy. I uraczyłeś nas pięknym samozaoraniem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?