Azi

9

@panczo Ty serio się spodziewałeś że Todibo wygra rywalizację z Umtitim? :D

Azi

2

Nieobecność Todibo, Arthura i Vidala jest bardzo prosta do wyjaśnienia. Ale ciekawe że jest Cou.

Skoro jest Semedo i S. Roberto to nie ma potrzeby zabierania też Wague. Obstawiam że odpadnie Rafa lub Perez ze wskazaniem na tego drugiego.

Azi

1

@BarcaInfo Nieobecność Todibo, Arthura i Vidala jest bardzo prosta do wyjaśnienia. Ale ciekawe że jest Cou.
Skoro jest Semedo i S. Roberto to nie ma potrzeby zabierania też Wague. Obstawiam że odpadnie Rafa lub Perez ze wskazaniem na tego drugiego.

Azi

0

@SelloutCrowd Nie chce mi się dyskutować - mam ciekawy serial do obejrzenia a jutro do pracy. Niech ktoś inny przejmie moją rolę ;)

Azi

0

@SelloutCrowd ale co to ma do rzeczy? Albo rozmawiamy o konkretnym przypadku - podaj szczegóły - albo rozmawiamy o ogóle i nie rozpatrujemy jakichś tam okoliczności. Nie da się dyskutować o obu opcjach na raz.

Azi

1

@SelloutCrowd Polecam zastanowić się co jeżeli Ty masz dziewczynę a jakiś kretyn ma podobne "rozterki" moralne? W razie powodzenia "odbijania" warto zastanowić się ile w takiej sytuacji warta jest ta dziewczyna.

Azi

0

Już się cieszyłem że pochwalę autora za dobry artykuł, już witałem się z gąską, wyglądałem ostatniego zdania... I wtedy przeczytałem to: "Napastnikiem, któremu wielu wróżyło wielką karierę, jednak on sam idzie teraz raźnym krokiem drogą bardziej Pawła Brożka niż Roberta Lewandowskiego."

To jest typowy facepalm. Stary jak sama ludzkość.
https://image.shutterstock.com/image-photo/facepalm-statue-paris-france-260nw-1101218345.jpg

Niestety to jedno zdanie zaburza cały odbiór dobrego teksu.

Azi

17

Jedno nazwisko a koleś zyskał w moich oczach niewyobrażalnie :)

Azi

0

@Kuczek Kontrargumenty? :D
Dobre sobie. Jak ktoś mi mówi że słońce krąży dookoła ziemi albo światem żądzą jaszczuroludzie to się z takich ludzi śmieje a nie z nimi dyskutuje :D

Azi

0

@ForcaMilosz 1-1-8 wygląda bardzo zachęcająco :)

Azi

0

@Kuczek aż się zdziwiłem że zauważyłeś kpinę :)

Serio chłopie jak chcesz się pobawić w ustawianie składu to odpal sobie Fifę, fm czy nawet ligę polska manager. Więcej będzie z tego pożytku.

Azi

1

@Kuczek za Semedo Dembele w obronie. Po co nam Arthur? Niech w pomocy gra de Jong, Messi i Cou. To będzie tak hiper ofensywnie że nie będzie nam w ogóle potrzebny bramkarz i obrona! Łiiiii! ^^

Azi

1

@swiergol2 dobrze napisane. Umiejętności nikt Brazylijczykowi nie umniejsza ale zachował się jak kretyn, obraził klub i powinien ponieść konsekwencje swoich decyzji.

Azi

0

Sam nie wiem po co przeczytałem tą przydługą wypowiedź, która zadaje się być o niczym. Nasuwają się następujące wnioski:
1. wypowiedz jest zasadniczo o niczym;
2. autor chce żeby Neymar wrócił i wymyśla jakieś dziwne argumenty w tym kierunku;
3. autor nie lubi Valverde.

To samo można opisać w około 20 znakach:
#ValverdeOUT
#NeymarTAK

Azi

0

@fcbarcafan19 Ciekawe czy są jacyś dostawcy, którzy mają w pakietach Polsat Sport Premium, C+ i Eleven, tak żeby można było obejrzeć wszystkie mecze Barcelony w tym sezonie?

ipla nie ma C+ a Player nie oferuje Polsatu...

Azi

2

@VamosRakieta a czemu w ogóle przejmujesz się wpisami internetowej patologii? Wiadomo że takowa jest i będzie. Ich wpisy nie są obrazą Rakitica, bo on zna swoją wartość i zwyczajnie ich ignoruje. Obrazą jest tutaj porównywanie takich ludzi z normalnymi kibicami.

Na tej stronie nie jest wcale lepiej. I brakuje takiego punktu w regulaminie, który zezwalałby na banowanie takich "kibiców", którzy notorycznie obrażają klub, zawodników, trenera itp. itd. Krytyka nie jest niczym złym ale duża grupa osób zwyczajnie nie widzi żadnej różnicy między krytyką a hejtem. I choć świadczy to tylko o nich samych, to jednak licznie powtarzający się hejt wpływa to na postrzeganie całości. I potem taki Footroll robi sobie popularność na kretyńskich postach.

Azi

0

@Geble a nie 446? ;)

Azi

0

Azi

3

@martool Dokładnie. Koleś zrobił z siebie widowisko, odszedł obrażając prawie wszystkich, wytoczył nam proces o kasę, która mu się nie należała a teraz nie stać go nawet na to, żeby głośno powiedzieć: "popełniłem błąd odchodząc z Barcelony, przepraszam, proszę o wybaczenie, przyjmijcie mnie znowu".

Jesteśmy frajerami, że w ogóle podjęliśmy temat. Należało gościa wyśmiać dla przykładu. A potem będziemy się dziwić jak obrodzi nam w Figo-podobnych indywiduach...

Azi

28

Niech Real wkracza do akcji. Szejk ma taką awersję do Barcelony, że odda im go za 2/3 ceny. I skończy się wreszcie ten cyrk.

Azi

0

@cracker to że - o ile pamięć nie płata mi figla - w kolejnym meczu grał już S. Roberto. To jest problem. Od dwóch sezonów mamy w drużynie prawego obrońcę a na jego pozycji gra środkowy pomocnik. Daruj mi w tym miejscu teorie spiskowe, bo nic takiego nie ma miejsca - a statystyki są tego dobitnym przykładem. Semedo jest po prostu dużo za słaby na Barcelonę. Jego plusem jest technika użytkowa ale w żaden sposób nie może ona zrekompensować bardzo słabego ustawiania się i czytania gry. Nie rekompensuje też faktu, że Portugalczyk często odpuszcza rywali i wraca truchcikiem ani indolencji w ofensywie. Brak asyst mógłbym zrozumieć ale jeżeli dobrze pamiętam to Wague w dwóch meczach zaliczył więcej kluczowych podań, niż Semedo przez cały sezon.

Jak więc potraktować zawodnika który nie daje nic w ofensywie? Żeby stanowił zaporę w obronie to miałoby to może rację bytu - ale daleki jest od choćby przyzwoitości w defensywie.

Azi

1

@nokia666 jak słyszę że Neymar jest smutny w PSG to widzę to:
http://giphygifs.s3.amazonaws.com/media/94EQmVHkveNck/giphy.gif

Z miejsca powinniśmy go wyśmiać a nie robić z siebie kabaret...

Azi

5

@Mati90fcb i MatSa za Rasiaka.

Azi

0

@neymarjr_143 Cou już jest naszym zawodnikiem

Ups -spoliler

Azi

1

@kordyl1010 kurde wydało się :P
Im wincyj napadziorów tym lepij! 3-1-6 i jedziemy białych!

Azi

0

@cracker A Ty co oglądałeś? :D

Azi

7

@Peciak ja tam będę bardzo szczęśliwy jak Neymar trafi do Realu :)

Azi

1

@mcsarna Już dziś była dyskusja na ten temat. Optymalny skład wygląda tak: MatS - Dembele, Pique, Umtiti, Alba - de Jong, Messi, Cou - Griezmann, Suarez, Neymar

Azi

0

@FCBkiwis Skoro nie ma umiejętności to cieszy przynajmniej to że ma chociaż swój fanklub :)

Azi

0

@FCBkiwis Nikt tak dobrze nie nagrzewa ławki rezerwowych jak on :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?