Azi

1

@fcbheroes okienko zamyka się za miesiąc, więc łatwo policzyć

Azi

2

@BlAugrAnAPolAnd Niech go wreszcie sprzedadzą. Starczy tego narzekactwa. Ludzie fantazjują zamiast pracować.

Azi

0

@IAmBackCules Neymar ma cycki?

Azi

1

@ściah Dobry tekst. Graty :)

Azi

1

@barteq znajdź sobie tą wypowiedź Valverde bo na słowo mi nie uwierzysz. On nic takiego nigdy nie powiedział. To zwykły wymysł jakiegoś dziennikarza. Zwykła kaczka dziennikarska. Poszukaj, poczytaj, pomyśl. I nie łykaj wszystkiego co Ci podkładają pod nos.

Azi

0

@barteq gdzie tak mówił?

Azi

3

@krystus48 o takie narzekactwo właśnie mi chodzi. Marzycie co to by Pan X czy Y nie pokazał gdyby nie zły trener. Tyle że te marzenia to zwykła dziecinada bez pokrycia w faktach. Malcom nie pokazał nic niezwykłego w żadnym z tych spotkań w których grał. A fakt że nie grał świadczy tylko o tym że na treningu wygląda gorzej niż rywale na jego pozycji.

Ale wiadomo że teorie spiskowe - szczególnie naiwne i głupie - dobrze się sprzedają gawędzi.

Azi

2

To od początku był bezsensowny transfer chyba tylko po to żeby zrobić na złość Romie. Nich idzie gdziekolwiek i skoczny się wieczne narzekanie czemu nie gra.

Azi

1

@Deraxium śmieszne to jest założenie że Malcom daje więcej na boisku :D

Azi

0

Dużo za późno to zwolnienie...

Azi

29

@Nano22 Właśnie w tym jest problem. Bardzo dużo homoseksualistów to zupełnie normalni ludzie. Niestety na pierwszy plan z tego środowiska idzie tak ostra patologia, że próby rozmawiania z nimi o tolerancji to robienie z siebie idioty.

A zasada jest prosta: jeżeli chcesz czegoś wymagać od innych to w pierwszej kolejności wymagaj tego od siebie.

Azi

1

Wreszcie dobrze rokujący prawy obrońca. Oby S. Roberto przeniósł się na dobre do drugiej linii.

Azi

0

Nie wiem jak poradzi sobie Kluivert ale Segura i Bakero poprzeczki wysoko nie zawiesili. Za długo trzymają ich w klubie.

Azi

1

Ufff... 123456789

Azi

1

@TR3YWAY Zawsze miło się czyta jak ktoś łyka wszystko co media próbują opchnąć. Nawet jeżeli to tak jawna głupota :D

Azi

2

@Lola120 Nie powiedziałbym że sezon zakończył się po myśli policji. Mają Sztokholm, Nairobi prawie martwa (obstawiam że przeżyje) a Profesor bez sprzętu. Ale bank się utrzymał. Atakujący byli pewni że wejdą, zrobią porządek i po sprawie. A wysadzili im opancerzony wóz.

Myślę że kluczowa była reakcja "obserwatorów", którzy byli wyraźnie po stronie gangu. Po tym ostrzelaniu z wyrzutni może się zmienić nastawienie społeczeństwa. Z drugiej strony napastnicy mogą teraz założyć że nic nie powstrzyma gangu od wymordowania zakładników. Powinien być pat.

Ciekawe jak chcą wyjechać ze złotem? Obstawiałem że rozsypią te kulki tak żeby gawędź się zleciała a oni wtopią się w tłum. Ale jakoś się to kupy nie trzyma.

Ten sezon jest słabszy od poprzednich. Historia dużo bardziej naciągana i wciskane na siłę wątki lgbt (typowe dla Netflixa) które niczego nie wnoszą do historii. Raczej jestem rozczarowany.

Azi

4

@BarcaInfo Tyle że Cucu przegrał rywalizację z Mirandą i dlatego poszedł na wypożyczenie. Gdzie grał na innej pozycji. Pozycji na której może grać Griezmann, Cou, Dembele a nawet Malcom i być może Neymar (oby nie!). Trochę nietrafiona wypowiedź.

Azi

2

@Seba_89_ Oni nie mają z tym problemu. Naziści to dla nich jakiś obcy naród który wymarł 100 lat temu ;)

Azi

0

@Limal88 okradanie dzieci z cukierków nie jest zabawne. Nie musisz się mnie bać.

Słuchanie rad ludzi z takimi tekstami też świadczyłoby o mojej zaćmie umysłowej. Więc raczej się nie dostosuję kolego.

Azi

0

@Limal88 możesz pomarzyć o interesach :)
Darmowa rada: poczytaj jak to działa. Wtedy pogadamy. Na ten moment jesteś ignorantem w temacie więc nawet śmianie się z Ciebie z tego powodu jest raczej przykre niż śmieszne.

Azi

0

@Limal88 porównywać zawodników do nieruchomości... Gratuluje intelektu chłopie.

Azi

1

@KamQiX nawet Herkules dupa...

Możesz być najlepszy w historii ale to nadal sport drużynowy.

Azi

4

@qbsonFCBarca może. Kuzyn pracuje u komornika i widział dużo lepsze akcje. Niedawno któreś małe miasto wynajęło firmę do przeprowadzania eksmisji i nagle wszyscy dłużnicy znaleźli kasę na spłatę zobowiązań. Cud!

Żyjemy w patologicznym społeczeństwie - nie oszukując się. Takich patoli którzy nic w życiu nie robią a dostają po kilka tysięcy złotych jest naprawdę dużo. Nie wiem jak to robią ale wiem że komornicy użeraja się z nimi od lat. Nawet przed 500+.

Żeby nie było: słyszałem niedawno też o kolesiu który nie zapłacił pracownikom pensji za ostatnie 3 miesiące więc pozwali go do sądu. Tłumaczył się że kupił Jach więc na wypłaty nie zostało...

Azi

1

@Limal88 wiedziałem że w komentarzach od razu znajdą się tacy "znafcy". Koleś nie ma pojęcia o rozliczaniu transferów ale musi się wypowiedzieć.

Azi

3

@BarcaInfo to chyba pierwsza z 4 rat :)

Azi

0

@Kuczek a wcześniej że już jedzie rowerem do PSG

Azi

0

@Leoo94 oni zawsze tak twierdzą przed sezonem. Ile mistrzostw zdobyli w ostatniej dekadzie? :)

Ale u nas nie jest lepiej. Rok temu czytałem że przyjdzie Malcolm (specjalnie z błędem) i zje Dembele.

Azi

0

@ViscaBarca123 BVB może a my jak zwykle nie umiemy zadbać o młodzież :(

Azi

0

@daro22 niech idzie i za 25

Azi

1

@mikiiki wlej energetyk do kawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?