Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mesi8191 i sensu
5
@FC1899Barca a świstak siedzi i zawija je w te sreberka!
1
Fajny skład na kolejny sezon wyglądałby tak:
MatS, Neto
Wague, S. Roberto
de Ligt, Pique, Lenglet, Umtiti
Alba, Cucu
Rodri, Busi,
Rakitic, de Jong, Arthur, Puig, Alena
Messi, Suarez, Dembele, Cou, Rafa
Trzeba namówić de Ligta na przyjście do nas i zamiast Greizmanna kupić Rodriego.
Tutaj jeszcze idealnie pasowałby Kubo ale niestety nasz zarząd i ludzie odpowiedzialni za transfery to skończeni kretyni...
0
@BarcaInfo Zdecydowanie lepiej powalczyć o niego niż kupować Griezmanna
0
@AlwaysBlaugrana @Andrevfcb widzę że popieracie ten stary beton i "zasady" które doprowadziły na tu gdzie jesteśmy. Super...
0
@MarioVeB! Dokładnie tak powinni zrobić
0
@robsesh Rakitic bazujący na waleczności? O to ciekawe ;)
Rakitic nie jest ideałem do Barcelony. Ciężko powiedzieć o nim że ma nasze DNA. Nie nadaje się na zastępstwo za Xaviego czy Inieste ale lepiej go mieć niż nie mieć. Na bezrybiu i Rakitic Xavim ;)
0
@msmsms Ja tam ledwie przebrnąłem. Wieje nudą. Ale moja opinia to zapewne skrajność.
0
@Gaucho Parejo nie przyjdzie. Jest zdecydowanie za drogi. I to wychowanek Realu chyba. Ale chciałbym mieć na ławce kogoś takiego.
0
@Chwytliwy Puig powinien pograć cały presezon w pierwszej drużynie. Niech Valverde sam sobie oceni czy jest gotowy na już czy jeszcze nie.
Nie przepadam za takimi zawodnikami jak Vidal w Barcelonie. Mam do niego ogromny szacunek za waleczność ale jego styl i umiejętności to zaprzeczenie pomocnika jakiego widzę w Barcelonie. Nie będę za nim bardzo tęsknił jeżeli odejdzie.
Niepokoi mnie jednak ta Chińska tendencja. Za bardzo mam skojarzenie z praniem kasy :/
1
Jeżeli Vidal przejdzie do Chin za kwotę wyższą niż go sprowadziliśmy to będzie ubaw. Jeżeli tak ma wyglądać nasz biznes to należy zacząć sprowadzać po kilku takich zawodników w sezonie ;)
20
Czytam komentarze ludzi tutaj i tylko można załamać ręce. Dzieciakowi nie zaoferowali nic co mogłoby go interesować w Barcelonie. Dwa sezony w rezerwach? 8 razy mniej kasy niż w Realu? Śmiech na sali.
Łatwo twierdzić że Cule nie idzie do Realu. Ale jak Twoja miłość na Ciebie pluje to jaki masz wybór. A tak właśnie potraktowano tego chłopaka... :'(
2
@PrinceDamon domagać każdy się może. Ale żeby dostać trzeba mieć podstawy.
Tak jak napisał @ViscaBarca123 Kubo ma podstawy żeby targować dobre warunki. Pokazał się w lidze Japońskie. Załapał się do kadry na CA. Nie mając jeszcze 18 lat. To jest coś.
Od dawna widać wyraźnie że awanse w Barcelonie siadły totalnie. Łatwo zwalić winę na Valverde ale to tylko człowiek. Nie może pilnować pierwszej drużyny grającej co 3 dni a jednocześnie bywać na meczach rezerw. W dodatku nie jest to trener z top światowego. Praca z najlepszymi zawodnikami na świecie to już dla niego duży przeskok.
Nawoływanie do rewolucji należy zacząć od osób odpowiedzialnych za transfery i zarządzanie drużynami młodzieżowymi. To co tam się dzieje to jest kpina z profesjonalizmu. Nasi wychowankowie niewiele dziś znaczą.
15
@AduŚ07 U Kloppa 30 zawodników grałoby w pierwszej 11!
0
@takisobiektos Halilovic jest genialny z piłką. A bez piłki jest na boisku jak amator co go dyskwalifikuje z gry w poważną piłkę.
48
Cou wyraźnie nie załapał co to jest DNA Barcelony :D
0
@PeteR10 4-2-4 Yeah!
0
@Colon nie mam ulubionej ale najczęściej korzystam z kebab kinga
0
@kuba4352r375 Skąd wiesz że nie dadzą? Zaczekajmy na presezon. Moim zdaniem powinien dostać okazję do pokazania się w lecie. Idealny zmiennik + może zastąpić Albe na lewej obronie.
6
@Veb1233 de Ligt przekręcił się na plaży i teraz opala plecy (MD)
0
@Wawrzyszewski ja też jak czytałem tą wypowiedz to pomyślałem Rabiot.
0
@Resoviak123 Gomes podrożał o 10 mln w weekend. Denis z kolei potaniał. A Malcom? Cillessen? Semedo? No i ewentualnie Cou.
0
@Chwytliwy pogadamy po pierwszym starciu z Ramosem ;)
6
@krzychu1526 sorry ale jak widzę 2k19 zamiast 2019 to mam zbliżone myśli na temat dzisiejszej młodzieży...
0
Ciekawe że z Valencji jest Lee a Ferran Torres nie dostał nominacji.
1
@FCB24 to wina Leo. Zły Messi nie podaje do Semedo i nie pozwala grać Cou w środku!
0
@koksik2700 kolejny sezon:
https://memy.pl/q/GpV2Nxk32
0
@ProMILs co rozumiesz przez pamięć złotej rybki?
W FM nie grałem już z 5-6 lat. Jakoś mnie nie ciągnie do powrotu.
Jak masz taką potrzebę to żyj sobie w tym swoim świecie. Mnie to nie przeszkadza. Tylko czemu się tak buntujesz jak ktoś Ci to wytyka?
0
@Chwytliwy nie wiem kogo masz na myśli. Jeżeli temat dyskusji mnie nie interesuje to zwyczajnie go ignoruje albo się nie wypowiadam - szczególnie jak się nie znam ;)
Ale jestem tutaj raczej wyjątkiem pod tym względem :p
0
@sebasek99 moim zdaniem wykorzystał w pełni potencjał składu. Zawodnicy z Leo na pierwszym miejscu chyba też tak uważają skoro bronią trenera nawet po takiej wtopie jak w Liverpoolu.
Rozume że Valverde można nie lubić. Ale postaraj się być obiektywny.