Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pavu Statystycznie Ty i meduza maci po pół mózgu. Nie bierz tego do siebie. To nie musi nic oznaczać :)
1
@Gaucho Nie ważne ile razy powie że w zostaje w Barcelonie. Prasa wie lepiej.
0
@Double Zdecydowanie wolę takie suche fakty niż bzdury typu "Valverde planuje ściągnąć Williana" które są przez ekspertów z LR nadal uważane za prawdę objawioną...
1
@Pavu strasznie się rozpisałeś. Nawet nie chce mi się tego analizować.
Życie jest proste: "nie wyciągać daleko idących wniosków" oznacza dokładnie tyle, że nie trzeba z tego wyciągać daleko idących wniosków. Natomiast "nie muszą nic oznaczać" oznacza że nic nie muszą oznaczać. Nie ma w tym płacht ani ukrytych przesłań. Jeżeli takowe tam widzisz to polecam skorzystać z polskiej służby zdrowia. Np. w Tworkach.
1
@scotti https://media.tenor.com/images/8d094359a43da821e8f2ea4c86f5d435/tenor.gif
0
@jacob345 Wczoraj była klauzula. Dziś jest 50 a jutro będzie 20 - i to też będzie za dużo. Na szczęście wygrał Ligę Narodów - jest to chyba jedyny pozytyw w negocjacjach z ewentualnym kupcem.
7
@nieprzysiadalnosc ja tam czekam na podatek -. Albo ceny -. A najlepiej w korelacji z wypłata +
0
@kerouac Taka jest kolej rzeczy jak przechodzisz w wieku 20 lat do największego klubu na świecie. Stopniowo udowadniasz swoją wartość. Nikt nie dostanie miejsca na ładne oczy.
0
@barteq to tylko oznacza że przez ostatnie kilka sezonów rynek totalnie oszalał (nie z pozytywnym znaczeniu). za MatSa zapłaciliśmy chyba 12 baniek. Za Rakitica 18. Suarez kosztował koło 80 ale to był top transfer. Takie kwoty to ja rozumiem. Ale 20 baniek za nie grającego kolesia? To jest obłęd.
0
@kerouac Jakimi ogonami? Stoperów się nie zmienia w czasie meczu, więc ogonów nie będzie grał. Myślę że dostanie spokojnie 20 spotkań w różnych rozgrywkach. Wszystko zależy od tego jak dobrze się będzie prezentował. Pique może być nie do ruszenia na najważniejsze mecze. Ale Lenglet już zdecydowanie tak.
1
Jeżeli za Denisa (w ostatnich 2 sezonach 1482 minuty w 41 meczach) chcemy 20 baniek a za Gomesa 30 to nie ma się co dziwić że od nas za byle zawodnika na ławkę chcą min. 100.
2
@kerouac Pique ma swoje lata i sporo spraw na głowie nie związanych z boiskiem. Nie nastawiałbym się na to, że będzie grał do 40-stki. Warto też pamiętać o tym, jak prezentował się w pierwszej części sezonu. A zaliczył multum minut bo nie ma sensownego zmiennika. De Ligt nie ma się czego obawiać . Spokojnie powinien załapać 2-3k minut.
0
@Pavu Przeczytałeś ostatnie zdanie z mojej wypowiedzi? Bo jeżeli tak to chyba nie zrozumiałeś skoro próbujesz mnie "uświadamiać"...
0
@Resoviak123 Ja też wiem. I też nie powiem! Nie proście.
1
@michal26 Jeżeli wchodzimy w co raz większy niż (nie wiem tego i nie chce mi się sprawdzać) to te wyniki nie muszą nic oznaczać.
Jednocześnie mogę potwierdzić że na porodówkach brakuje miejsc. W marcu urodził mi się syn. Żona musiała spędzić prawie tydzień w szpitalu (żółtaczka poporodowa) i na korytarzach zawsze leżały przynajmniej po dwie panie (czasem nawet 5) a oddział miał 29 łóżek (pytałem położną).
Ale to też za mało żeby wyciągać daleko idące wnioski. Proponuję brać na wstrzymanie jeżeli idzie o politykę.
17
Ładnie go zagonili do narożnika w ostatnim pytaniu :D
1
@Chwytliwy to powinna mieć też opcję wykręcania ;)
9
@lucas/catalan prawda. Dlatego właśnie jest to patologia.
Zaraz zostanę zjechany ale nic nie poradzę na to że tak właśnie jest.
0
@MrArthur8 przed 1 lipca nie będzie żadnej prawdziwej informacji
3
@Messibestplayerintheworld fajnie byłoby go opchnąć
0
@ViscaBarca123 oby
0
@Diki75 najwyraźniej oglądać a widzieć i rozumieć to dwie zupełnie różne kwestie
0
@BaRcA!FaN nic nie mam do Vidala. Co ma mi nie pasować? To wina Valverde że nie ma w klubie Iniesty czy Xaviego a jest Rakitic czy Vidal? Kto ma grać jak nie oni? O.o
0
@konkwistadore chłopie naucz się myśleć. Jest mi szczerze obojętne czy Valverde będzie prowadził Barcelonę. Ale nie jestem takim tępakiem żeby go hejtować za błędy zarządu klubu. Ale jak chcesz być głupkiem to sobie bądź. To Twój wybór.
0
@BaRcA!FaN faktycznie Valverde miał w kim wybierać. Busi, Rakitic na 3 miejsca w pomocy. Do tego Arthur z problemami z mięśniami który dopiero co przyjechał z ligi Brazylijskiej. I Vidal który pasuje do stylu Barcelony jak CR do intelektualisty.
1
Komentarz usunięty
1
@The Game 10 wyraźnie podkreślił że wina leży w przyjętym projekcie. Czego możesz oczekiwać od trenera jak robią mu idiotyczne transfery? Projektu nie tworzy trener. On pracuje na tym co ma.
35
Wreszcie ktoś wyraził głośno problemy które nas niszczą. Zarząd i kretyńskie transfery. Dyrektorzy sportowi z łapanki bez wizji Cruyffa.
1
@konkwistadore gdzie on powiedział coś takiego o Valverde? Widzisz tylko to co chcesz wiedzieć.
36
@wachaFCB Prezesie, wie Pan, taka śmieszna sprawa... ;)