Azi

1

@Momalsino de Ligt. Pozostałych bym nie kupował - chyba że na promocji z Lidla.

Azi

5

@Barca_Big_Moment Chłopak ma mega kompleks Valverde. Wspomina o nim w prawie każdym komentarzu. Wyraźnie czuć pilną potrzebę lajków!

Panie i Panowie - apeluję o wsparcie kolegi w tej trudnej chwili!

Azi

1

@szymon6847 rewolucja przemysłowa

Azi

4

@kamzar To tylko dziecko. Równie dobrze za 2-3 lata może w ogóle nie grać w piłkę. Nie sądzę też aby kiedykolwiek zagrał dla polskiej kadry. On i jego młodszy brat są podobno lepiej mówią po hiszpańsku niż po polsku.

Azi

1

@szymon6847 ja proponowałem MatSa na bok obrony. I Messiego na trenera. Obiecali mi że rozważą [tier 1]

Azi

1

@Chwytliwy mam dokładnie takie same odczucia

Azi

0

@Veb1233 czekamy :)

Azi

7

@Chwytliwy @klopx ile razy można powtarzać ten sam żart? Mój siostrzeniec powtarza dowcipy po 10 razy ale on ma 4 lata. A tutaj są wyłącznie ludzie, których ktoś nauczył pisać, więc muszą być choć trochę starsi...

Azi

2

Ludzie którzy "kupili" ;) ten artykuł o Rashordzie:
https://media.tenor.com/images/8d094359a43da821e8f2ea4c86f5d435/tenor.gif

Azi

2

@Rewolucja123 Nie. Na pewno nie jeżeli mielibyśmy wykładać kasę. Podjął decyzję i sprawa została zamknięta. Nie mam żadnych wątpliwości że bardzo by się nam przydał ale to nie przedszkole - nie wystarczy powiedzieć "wybaczcie" i się przymyka oko. Zostały podjęte pewne kroki po jego odejściu i taki powrót wymusiłby nerwowe ruchy w innym miejscu. A tak się po prostu nie robi. Szczególnie dla kasy.

Azi

0

@Kapitan hawk bardzo prawdopodobne. Jeżeli Lucho złoży rezygnację to zostaniemy bez trenera.

Azi

0

@Rewolucja123 Co tam wakacje. On ma notoryczne problemy mięśniowe. To jest pilne do rozwiązania :)

Azi

1

@FCBurza zastanawiałem się jak on zdołał tak zagrać :D

Azi

0

@strazak1991 no penalty

Azi

5

@Akobz Strejlau doradza widzom żeby zrobili sobie herbatkę w przerwie w oczekiwaniu na dogrywkę.

Azi

0

Prawie wkręcił :)

Azi

5

@Kapitan hawk widzisz jaki ma pozytywny wpływ na gospodarkę? Kup jakiś rodzimej produkcji ;)

Azi

5

Lubię Var. A Wy? A kibice Realu? ;)

Azi

1

@ViscaBarca123 patrząc jakie nazwiska grają w drugiej linii w ogóle mnie ten fakt nie dziwi. A sam Alena też nie jest tak wielkim talentem jak niektórym tutaj się wydaje. Przykro mi to pisać ale po co mam sam siebie oszukiwać? Przypuszczam że już teraz Puig znaczy dla Valverde więcej niż niewiele starszy kolega.

Azi

0

@Robert_12_96 ktoś zna takiego zawodnika? Nie wiedziałem że chcemy takiego kupić.

Azi

0

@AlwaysBlaugrana w części spotkań pewnie tak - mimo wszystko Suarez i Messi świetnie współpracują.

Azi

1

@AlwaysBlaugrana Nie widzę przeciwwskazań aby grali razem Cou i Dembele. Tym bardziej że Suarez wymaga już teraz ciągłej rotacji. Ale żeby Leo mógł grać na fałszywej 9 potrzebujemy w środku pola kogoś mega kreatywnego a nie żelaznych robotników jak Busi czy Rakitic. Trójka Busi, Arthur i de Jong może dać radę - to się dopiero zobaczy.

Azi

1

@AlwaysBlaugrana Cou nie zagrał nigdy choćby jednego meczu na pozycji środkowego pomocnika. Dlaczego Valverde miałby go tam przesuwać?

Azi

2

@A_Gomesinho_21 Klopp by się nie zagapił :D

Azi

1

@jachuu9 a to spoko. Nawet jak coś wymyślisz to po studiach będzie nieaktualne ;)
Chyba że jakaś medycyna lub techniczne kierunki Cię kręcą.

Azi

0

@jachuu9 ile masz lat że takie rozkminy?

Azi

0

@KingKahuka je je je je je! Trolololololololol!


Azi

11

Odchodzi Morey. Nie wraca Kubo. Puig też się prawie pożegnał z klubem w zeszłe lato. Jestem mega rozczarowany.

Azi

1

@ksobi nie jest to trudna decyzja. Kubo był naszym zawodnikiem. Pokazał też ogromny potencjał i już duże umiejętności. To jest przypadek jak z Todibo - może trochę bardziej obarczony ryzykiem finansowym.

Azi

0

@G9 faktycznie. odruchowo czerwony wziąłem za kontuzje. Nie mam pojęcia czemu nie grał - może problemy osobiste czu cuś? Nie wnikam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?