Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartek22 "Jeżeli chcecie, żeby Ernest miał tutaj poważanie i sympatię, to przekażcie swoje zdanie w sposób merytoryczny, zamiast iść na skróty wynajdując, jakąś pojedynczą głupotkę"
To działa w dwie strony. Czekam na te merytoryczne dyskusje
4
@Bartek22 daj mi link do jakiejkolwiek dyskusji gdzie ktoś merytorycznie udowodnił jakąkolwiek winę Valverde :)
Sorry ale ludzie tutaj mają siano w głowach. Nie ma Xaviego a jest Rakitic. Nie ma Iniesty a jest Vidal. Nie ma Neymara a jest Cou. A Wy sobie wyobrazacie grę jak za Pepa. To jest brak logiki. Trener pracuje z takimi zawodnikami jakich ma. Ale ogół speców z LR i tak wie lepiej.
6
@KingKahuka fakt że nie jesteś trenerem Barcy. Wszyscy czekamy z niecierpliwością aż nim zostaniesz
3
@Bagsik88 on wiecznie wie lepiej. Zawsze rzuca takie teksty w stylu "A wystarczyło obejrzeć kilka meczów, gdzie goniąc wynik Coutinho zajmował pozycję ofensywnego pomocnika i w 5 minut jego gra stawała się lepsza o 200%". Totalnie bez pokrycia w rzeczywistości.
Kolega @ProMILs żyje w swoim pięknym radosnym świecie. A Ty go tak brutalnie chcesz wyrwać.
1
Osoby które nie dopilnowały powrotu Kubo to idioci. Ten koleś jest najbardziej perspektywicznym zawodnikiem do 20 roku życia. Ma poukładane w głowie, nabrał trochę doświadczenia w Japonii i zna nasz styl oraz nie miałby żadnych problemów z aklimatyzacją.
Nie mam do niego żalu że idzie do Realu. Nie mam wątpliwości że wybrałby Barcelone gdyby dostał choć trochę przyzwoite warunki. Ale my od lat robimy bezsensowne transfery. A wystarczy wmówić ludowi że to wina Valverde i można rozwalać klub dalej...
0
@dzonyFCB ziewa
Bo to był idiotyczny zarzut. To Ty twierdzisz bezpodstawnie że zagra dwa-trzy mecze. A ja mam Ci coś udowodniać? Skoro jesteś pewien że tyle zagra to udowodnij swoją teorię a nie od kilkudziesięciu godzin robisz z siebie durnia. Jeżeli jesteś uczniem podstawówki to kończymy dyskusję bo szkoda mi czasu na uczenie Cię czegokolwiek. Po jednym zdaniu wiedziałem że mało prezentujesz. A jak nie jesteś to wysil mózgownicę i znajdź jakieś argumenty potwierdzające Twoją teorię. Zobaczymy czy jesteś coś wart.
Bo na razie wiadomo tylko tyle że potrafisz ciskać głupoty bez pokrycia. Tyle że to potrafi kazdy. Nawet największy głupek.
0
@Yoshi94 Weź zostaw takie dziecinne teorie dla siebie.
e: może Ty lubisz zwalić winę na kogokolwiek lub cokolwiek ale innych jednak interesuje prawdziwy powód.
0
@robsesh działaj jeżeli masz pomysł jak to zrobić. Przedstaw plan a dostaniesz moje wsparcie.
0
@cracker To się zaczęło jeszcze przed nimi.
1
@robsesh Psy szczekają, karawana idzie dalej
3
Straszliwa wtopa ludzi odpowiedzialnych za transfery... Żal i płacz :'(
0
@dzonyFCB dokładnie. Coś co ma sens. Coś co można poprzeć argumentami. Będzie Ci ciężko ale kiedyś musisz nauczyć się argumentować swoje zdanie kolego. Takie jest życie - prędzej czy później trzeba dorosnąć :)
0
@dzonyFCB Napisz jak wymyślisz wreszcie coś ciekawego :)
75
@jeonek Hazarda kupuje już chyba 5 sezon. Całkiem sprawnie :D
0
@Veb1233 tydzień temu identyczna informacja tyle że PSG. A oficjalka jest?
0
@sprajtex to mam nadzieję że jesteś człowiekiem cierpliwym :D
1
@Lincolm Kubo chyba przygotowuje się z kadrą Japonii do CA.
0
@Rewolucja123 a to nie :)
4
@Chwytliwy @Bernard777 @SeeleyBooth
Gomes kosztował na 37 (transfermarkt). Zostały mu dwa lata kontraku, więc z prostej matematyki (37 / 5 lat umowy * 2 pozostałe lata = +/- 15 mln) wychodzi, że minimalna kwota za jaką możemy go sprzedać to 15 mln. Każde Euro powyżej tej kwoty to dodatkowe środki na przyszłe transfery.
1
@Rewolucja123 a co to?
1
@SeeleyBooth Ładnie napisane. Ale i tak czekam na oficjalkę :)
0
@Phatro Bartomeu, de Ligt czy Javi Miguel? ;)
0
@dzonyFCB Wiadomo. Tak samo wiadomo że szczepionki zabijają a ziemia jest płaska.
Z Twoimi argumentami nie sposób dyskutować. Wiadomo.
3
@LeoMessi1994 Leo gra w środku. I dlatego tak ważna jest ofensywna gra bocznych obrońców - szczególnie prawego. I stąd też tyle pretensji do Semedo a zarazem wiele nadziei o Wague.
Korzystając z okazji: skoro Leo gra w środku to logiczne jest że nie może tam grac inny zawodnik. Np. jakiś ofensywny pomocnik. Np. Cou. Albo Alena ;)
0
@Kompletny a kto tutaj mówi o trollowaniu? O.o
Kolega najwyraźniej uznał że dowcip będzie dobry nie na raz czy dwa ale na 150 razy. Nikt go trollem nie nazywa.
0
@LeoMessi1994 Rozumiem że chodzi Ci o mecze gdzie gra Suarez? Jesteś pewien że Leo gra bliżej prawej strony? ;)
Zobacz heatmapy z takich spotkań.
0
@LeoMessi1994 Myślę że Puig trochę pogra. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby został włączony do pierwszego zespołu. Co do Alena to nie jest on typowym środkowym pomocnikiem. Podejrzewam że dużo lepiej czułby się na 10-ce niż w środku pola.
0
@LeoMessi1994 najwyraźniej nie wiem :D
0
@dzonyFCB i to już maksimum Twojego intelektu? :)
0
@Kompletny co? O.o
e: w jakimś zrozumiałym języku poproszę