Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zieliniak naczelny ankieter :)
0
@AlwaysBlaugrana jaka to radość że się przekonamy po fakcie tracąc kolejne lata. Kolejny genialny pomysł. Nie ma co.
0
@BigShaq "(...) przecież on ma 27 lat i najlepsze lata swojej gry za sobą."
Dalej nie czytałem ale i tak się zgadzam z Twoją opinią ;)
0
@AlwaysBlaugrana a potem pewnie będziesz narzekał że nie ma wychowanków w składzie. Sorry ale śmieszna jest ta Twoja "logika".
0
@DonAndresFCB Oho - kolega będzie prowadził kurs czytania ze zrozumieniem. Zapisy do piątku ;)
1
@joloskyy To zależy jaka to pensja ;)
Moim zdaniem ryzyko ewentualnego urazu jest mniejsze niż korzyść płynąca z trzymania przyzwoitego zawodnika z niewygórowaną wypłatą. Oczywiście wszystko zależy od tego jaka to wypłata.
2
Czy oddawanie Rafy to dobry ruch? Jak jest zdrowy to to naprawdę przyzwoity zawodnik. Nie robi problemów siedząc na ławce a jak gra to też coś tam wnosi do gry. Nie ma też zapewne wygórowanej pensji. Na ławkę jak znalazł a zarobek z jego sprzedaży i tak wiele w budżecie nie zmienia.
0
@Coutinho007 Nie wiem jak jest z Bartomeu. On chyba nie czuje Barcelony i tego co jest naprawdę ważne w tym klubie. Dla niego to biznes ale jakby brakowało mu emocjonalnego zaangażowania. Pod względem finansowym klub wygląda dobrze. Ale zatracanie wartości, które jeszcze 10 lat temu były nie do ruszenia, to oznaka że idziemy w złym kierunku. Przynajmniej dla mnie.
2
@Rewolucja123 Z obecnym zarządem nie będzie porządnych transferów. Kocham Barce i Abidala ale - za przeproszeniem - ludzie odpowiadający za transfery to idioci. I ich poprzednicy to samo. I tak 8 czy 9 kolejnych okienek i setki milionów euro w zasadzie przepadło. Ludzi którzy odpowiadają za organizację La Masii podobnie. A Bakero to już wybitny głupek.
0
@Veb1233 Gomes. Szkoda że nie inny Portugalczyk :/
0
@kkbarca 424 w Barcelonie. W dodatku z Semedo w składzie. Patrząc na takie "widzi-mi-się" tracę wiarę w kibiców Barcelony. Jedyny plus jest taki że geniusz, który to układał nie wstawił Cou w środku pola.
0
@Pawelec7 w drugiej rundzie potencjalny rywal jest łatwiejszy niż w pierwszej. Zobaczymy jak Piast się zaprezentuje - są raczej bez presji wyniku, więc może coś pokażą?
0
@Jacob94 Sorry bardzo ale kolega bardzo kiepsko zdiagnozował problemy Barcelony a to powoduje że cały tekst to mowa-trawa. I żeby nie było - ja nie chcę powrotu Neymara do Barcelony.
0
@jakubkuba07 Czytam ze zrozumieniem. I śmieję się z ludzi, którzy głoszą "prawdy objawione" niczym nie udowodnione. Żeby było zabawniej zgadzam się z Twoim zdaniem i nie chcę powrotu Neymara. Ale forma przekazu jest bardzo słaba.
0
@AlwaysBlaugrana Sorry ale to co piszesz jest zwyczajnie głupie.
W klubie od lat nie promuje się młodzieży a ta ucieka często zanim nawet dostanie szansę w rezerwach. Możesz próbować zwalić winę na przykład na Valverde ale to jest równie naiwne i głupie jak Twój punkt widzenia.
Cała ta "polityka" jest do wywalenia bo nie daje żadnych efektów. A Ty naiwnie jej bronisz jakby to o Twój stołek chodziło. Ale mnie polityka nie interesuje. Interesuje mnie efekt. A takowego nie ma i jeżeli będziemy pluli na zawodników takich jak Kubo to nigdy efektu nie będzie. W poprzednim sezonie nawet Puig pożegnałby się z klubem i tylko rozmowa z Valverde go uratowała Barcelonie. To jest żałosne żeby trener pierwszej drużyny musiał osobiście ingerować w takie sprawy. To nie jego rola.
Nie mam do młodego Japończyka pretensji. To nie jest Katalończyk aby mieć jakieś urazy do Realu czy Hiszpanów. Nie potrafisz postawić się w jego położeniu. Chciał iść do klubu który lubi - ale ten go wyśmiał. W takich warunkach wybrał tą opcję która była dla niego najlepsza. Akurat w tym wypadku to Real.
Możesz się zasłaniać swoją nienawiścią do Realu albo kompleksami na ich punkcie. Mnie to nie interesuje. Ja jestem kibicem Barcelony a nie hejterem Realu.
2
@jakubkuba07 "Prawda jest taka" - który to rodzaj prawdy?
5
@Misanthrope Aleś się chłopie rozpisał. I absolutnie nic z tego nie wynika. Może to że nie chcesz przyjścia Neymara. A na przekazanie tego wystarczy 30 znaków...
0
@AlwaysBlaugrana Czyli inne kluby mogą dawać porządne oferty najbardziej obiecującej młodzieży ale my nie możemy bo pozostała młodzież będzie też chciała.
Weź pomyśl zanim coś napiszesz. Dawno takiej idiotycznej logiki nie widziałem...
0
Boty z #ValverdeOut ? Ale was redakcja strollowała :D
0
@Mns21 mam mega szacunek dla Abidala za grę u nas i walkę o zdrowie. Ale teraz to psuje sobie opinię niestety. Nie wiem czy to tylko jego wina czy bardziej Bartomeu i "kolegów" zajmujących się transferami?
0
@AlwaysBlaugrana to nie socjalizm. Nie ma takiej zasady. Myślisz że wszyscy w rezerwach Realu teraz dostaną po 2 bańki?
0
@BarcaSupporter a Ty byś wystawił Cou w środku pola jak rozumiem?
Jeżeli tak to ta głupia wypowiedź od razu dyskwalifikuje Cię jako osobę do dyskusji...
1
@sokot dobrze dał radę i lubię gościa. Ale to nie jest typ zawodnika pod Barcelonę. Jeżeli mamy wrócić do tego co graliśmy to należy postawić na technicznych zawodników w - kluczowym - środku pola.
2
@Bagsik88 są na świecie masochiści ;)
Na szczęście jest duża szansa że odejdzie.
1
@Cochise tego Neymara których grał u nas kupiłbym bez wahania. Tego dzisiejszego z pewnością nie.
2
@mesi8191 i sensu
5
@FC1899Barca a świstak siedzi i zawija je w te sreberka!
1
Fajny skład na kolejny sezon wyglądałby tak:
MatS, Neto
Wague, S. Roberto
de Ligt, Pique, Lenglet, Umtiti
Alba, Cucu
Rodri, Busi,
Rakitic, de Jong, Arthur, Puig, Alena
Messi, Suarez, Dembele, Cou, Rafa
Trzeba namówić de Ligta na przyjście do nas i zamiast Greizmanna kupić Rodriego.
Tutaj jeszcze idealnie pasowałby Kubo ale niestety nasz zarząd i ludzie odpowiedzialni za transfery to skończeni kretyni...
0
@BarcaInfo Zdecydowanie lepiej powalczyć o niego niż kupować Griezmanna
0
@AlwaysBlaugrana @Andrevfcb widzę że popieracie ten stary beton i "zasady" które doprowadziły na tu gdzie jesteśmy. Super...