Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bagsik88 błyskotliwą inteligencją ;)
3
@krzakov chyba nietrzeźwe ;)
W właśnie zakończonym sezonie więcej na prawej obronie grał Semedo. Wystarczy wejść sprawdzić dane zanim napisze się coś głupiego.
0
@sprajtex ja tam liczę że do nas nie trafi. Jeżeli inwestować w napastnika to postarałbym się o Nabil Fekira z Lyonu. 26 lat w lipcu. Umowa jeszcze przez rok. Podobno do wyjęcia za 15 baniek. Bezpośredni udział przy bramce (gol/asysta) średnio co 115 minut (licząc wszystkie występy). Nie jest to duże ryzyko.
0
@krefi10 min. 105 mln euro. Licząc po danych z transfermarkt (transfer za 145 baniek) nie opłaca się go sprzedać za mniej - inaczej będzie to miało bardzo negatywny wpływ na bilans transferów w finansowym fair play.
3
@Michael_20 maść na ból tyłka nie pomaga? :)
0
Chłopak ma niesamowity talent. Może jest trochę niestabilny i brakuje mu doświadczenia na poziomie LL ale liczę że szybko zrobi to czego nie umie zrobić Semedo - wywalczy pierwszą 11 od S. Roberto.
0
@Striker prawa strona. Może grać nawet na 9. Może na 10. Przypuszczam że na 8 też da radę. Jest lewonożny więc może pograć i na lewej stronie w razie potrzeby.
Spędził parę lat u nas. Zna nasz styl.
0
@Striker możliwe ale nie zdziwi mnie jak po presezonie trafi jednak do pierwszego składu. Podobnie Puig. Kubo ma w sobie coś magicznego.
0
@SeeleyBooth Powiem więcej mielibyśmy bardzo perspektywiczny zespół:
MatS - Wague, de Ligt, Lenglet, X - de Jong, Arthur, Puig - Kubo, X, Dembele
Niewiadoma tylko w perspektywie lewej obrony - Miranda? Oraz ewentualnej 9 - Ruiz (może). I to - z wyjątkiem MatSa - zawodnicy przed 25 rokiem życia a w większości przed 23.
e: oczywiście że mogą nie wypalić. Przestań marudzić. Hazard tez może tak jak wiele innych drogich transferów. Nigdy nie masz gwarancji.
1
@SeeleyBooth na ocenianie ich postawy przyjdzie czas po sezonie czy dwóch. Ja się cieszę bo sprowadzenie Kubo i de Ligta oraz de Jonga oznacza że przestajemy sprowadzać - przepraszam ze wyrażenie - towar drugiego sortu na ławkę.
1
@ViscaBarca123 On i de Ligt i to będzie najpiękniejsze okienko od lat!
0
@Wawrzyszewski pewnie się trochę rozciągnęła.
0
@masq jeszcze 1500 herbów a idę jutro do roboty w sukience kurła!!!
1
@kamilos1214 musi mieć napis Xiaomi
7
@Aaron10 narzekacie a po mieście latają mega zgrabne dziewczyny w przykrótkich kieckach i obcisłych bluzeczkach. Mogę się pocić ale jako samiec uwielbiam lato :)
2
@Ghotti jeszcze Griezmann musi się zmieścić.
1
@IronSanHybrid Się śmieją. A to innowacja i poważny projekt sportowy. I gdzie Verratti?
0
@FCBwojtek Możliwe że by próbował takiego wariantu w jakiś mniej ważnych meczach. Tylko nie wiem po co miałby to robić?
0
@DonMatteo901 "To idąc twoim rozumowanie można wystawiać byle jaki skład z przodu bo i tak gra opiera się na Messi."
To nie jest moje rozumowanie. To w ogóle nie jest rozumowanie. To jest idiotyczne założenie...
0
@marcinnikt Regularne występy w słabej lidze? No straszna zachęta ;)
Jakoś nie mam wątpliwości że zdecyduje się na Barcelonę. Najwyżej będzie mi smutno - ale poczekam na oficjalke.
0
@Veil5ide to z pewnością. Każdy piłkarz potrzebuje mocnej konkurencji.
1
@Veil5ide madko jedyna i curo hora! Zawodnik popełnia błędy indywidualne. W dodatku zawodnik który gra cały sezon praktycznie wszystko bo nie ma zmiennika. Zadziwiające ;)
0
@marcinnikt Na pewno nie chodzi o to że L1 to parodia poważnej ligi a PSG jest parodią poważnego klubu. Wcale nie chodzi o to że to klub oparty o filar zbudowany z banknotów i bez żadnego projektu sportowego. Nie - to Mbappe jest problemem ;)
0
@Nano22 Na początku zapewne tak. Raczej nikt nie dostanie w Barcelonie miejsca w 11 za nazwisko. Swoje trzeba wywalczyć. Arthur ma wiecznie problemy mięśniowe - o minuty dla żadnego z ww. się nie obawiam.
0
@Veil5ide wręcz przeciwnie. Boczni obrońcy powinni się skupić na grze ofensywnej. Naszą obroną jest odebranie rywalom piłki jak najwyżej.
1
@Nano22 Semedo który tworzy zagrożenie na prawej stronie? :D
On je tworzy - ale pod naszą bramką.
Liczę ze Arthur będzie mógł grać choć 90-120 minut na tydzień (zakładając dwa mecze w tygodniu). To pozwoli nam zagrać środkiem pola Busi - Arthur - de Jong + Rakitic do rotacji.
0
@marcinnikt Nie załapałeś. Neymar też uważał że PSG będzie dla niego rajem. I szybko się przekonał że wcale tak nie jest.
0
@DonMatteo901 W naszym wypadku 442 i 4231 to dokładnie to samo. Cou tak grał i wyglądał bardzo dobrze. Tylko Valverde musiał słuchać marudzenia jak to gramy 442 a nie 433... I tak w koło Macieju.
Wiecznie ten sam problem: próbujecie sobie rozpisywać na kartce jakieś ustawienie i potem wielkie dyskusje dlaczego nie gramy tak czy inaczej. A mając na boisku Leo - który w każdym przypadku będzie grał to co gra i na którym zawsze będzie się opierała cała strategia - papier nie przełoży się na rzeczywistość.
0
@marcinnikt Neymar miał podobny tok rozumowania jak Ty. Szybko zmienił zdanie ;)
0
@Terabajt I co z tego wynika? Sorry ale to nie jest argument bo nie rozwiązuje podstawowego problemu który występuje u nas a nie występuje w City: przed pomocnikami jest Leo. Zadania środkowych pomocników w City są zupełnie inne od tych jakie mają środkowi pomocnicy u nas. City ma dwóch schodzących do środka skrzydłowych którzy pozostawiają jednak strefę 10-ki wolną dla środkowych pomocników. U nas jest Leo szukający miejsca właśnie w tym sektorze boiska - co doskonale widać na heatmapach.
Nie ma takiego zakazu, który mówi że Cou nie może zagrać np. za Rakitica. Tutaj pytanie jest po co miałby za niego grać skoro nie trzeba być geniuszem żeby się domyślić, że będzie mu bardzo ciężko wypełnić zadania Chorwata.
Cou nie grał nigdy w środku pola bo on nie nadaje się do gry w środku pola. To jest zawodnik typowo ofensywny. Jeżeli postawisz go w strefie gdzie będzie miał przed sobą Leo to tylko zrobisz mu tym krzywdę.