Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@T_TG że styl naszej gry jest nijaki - tutaj się zgodzę. Ale trudno błyszczeć oczekując fajerwerków od Busiego czy Rakitica (którzy nie są do tego typu gry stworzeni - szczególnie Busi). Ale nieprawdą jest że nie liczymy się w europie. Równie dobrze możesz to powiedzieć o City bo też nie wygrali LM. Ba - nie byli nawet w półfinale...
0
@nioton zapytaj Leo co myśli o takim ustawieniu ;)
0
@Kvothe07 Messi zejdzie do środka niezależnie od tego co mu powiesz. To że na papierze rozpiszesz Leo na prawej stronie to nie znaczy że Leo będzie tam grał. Efekt jest bardzo prosty do przewidzenia: zepchnie Cou albo zapanuje chaos.
0
@T_TG w tym sezonie byliśmy o krok od wygrania wszystkiego. I nie odpadliśmy z LM przez Leo - jak słusznie zauważył @mekston . Tylko dlatego że inni zawalili tego dnia.
0
@mekston Nie ma takiej zasady że tylko Leo może mieć zły dzień ;)
Nie pisałem nic o LFC. Ten rewanż powinniśmy zakończyć awansem nawet z taką dyspozycją psychiczną jaką zaprezentował zespół. Okazji (w pierwszej połowie) nie zabrakło. Ale z jakiegoś powodu zamiast zdobyć bramkę to postanowiliśmy podawać do Alissona. No i mamy za swoje. Niewykorzystane okazje się mszczą - wszyscy, którzy grają w piłkę znają tą zasadę bardzo, bardzo dobrze.
0
@ksobi Serio nie mogę :)
Jak można być kibicem Barcelony i nie domyślić się czemu Cou nie może grać w Barcelonie tak jak w reprezentacji Brazylii? No bez jaj! Jak bardzo błyskotliwy umysł trzeba mieć...
2
@T_TG Pomyśl chwilę: czy fakt że Leo ma tak dobre statystyki nie wynika z dobrego ustawienia reszty zespołu? To co jest Twoim zarzutem - granie pod Leo - jest de facto największą korzyścią. Oczywiście można założyć że bez Leo będzie ból ale to nie będzie prawda - graliśmy w tym sezonie sporo spotkań bez Leo i wyniki były super.
Valverde wykorzystuje potencjał Leo znakomicie. Zwróć uwagę nie tylko na statystyki Leo ale też na wyniki zespołu. W LM zebraliśmy (obok Chelsea ale ta grała w łatwiejszej LE) najwięcej punktów w klasyfikacji zespołów grających w pucharach. Nie przełożyło się to na tryumf ale nie w tym rzecz - to dowód na to że drużyna gra równo.
Problem faktycznie pojawia się wtedy gdy Leo gra ale nie ma swojego dnia. I to jest problem do rozwiązania. Najprostszym wyjściem jest zmiana (i danie pograć Cou na 10) ale weź wytłumacz Leo że ma zejść z boiska...
3
@Deraxium następny...
Chłopie - gdybyś się zastanowił nad tym faktem to łatwo byś się domyślił dlaczego takie rozwiązanie jest nierealne.
0
@NeroTFP tylko ja nigdy nie słyszałem o typ typie?
1
Przecież to troll...
A nawet jeżeli nie jest trollem to próby tłumaczenia mu czegokolwiek to marnowanie czasu.
1
@Coutinho007 nie mam wątpliwości że Alves skaczący na jednej nodze da nam więcej niż Semedo ale on ma 36 lat! LR by eksplodowała na taki transfer ;)
Pomysł nie jest jednak zły - na sezon czy dwa tak aby Wague mógł podpatrzeć dobre nawyki :)
0
@soczeq ???????????????????15151515
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@konkwistadore hallo? tutaj ziemia. Hallo? O czym Pan pisze Panie konkwistadore? Jest Pan z nami? Trzyma Pan pion? A temat Pan trzyma? Bo raczej nie bardzo...
0
@El dominatore obiecuje nie będę się czuł urażony. Wal śmiało gdzie tak wzlatywał.
Na ten moment Twoja wypowiedź to rzucenie opinii bez żadnego pokrycia w faktach z nadzieją że ktoś podłapie i potwierdzi. Sorry ale to się nazywa blef. A ja sprawdzam :)
0
@konkwistadore czemu Ty mi piszesz co ja niby chcę? O.o
Skup się na jednym temacie. Przewiń do góry i zobacz o czym jest rozmowa. Reszta to spam. Jak chcesz podyskutować o czymś innym to proponuję poprzez wiadomości prywatne i z jasnym określeniem o co Ci chodzi. Niedawno napisałeś "kazdy z nich powinien poleciec ale ty wolisz dalej ich ogladac" jakbyś oczekiwał że ja Ci czytam w myślach.
0
@konkwistadore co?
2
@Nano22 nie zgodzę się. Krąży powszechna opinia że Leo odpuszcza pressing. Co nie jest prawdą. Kiedy zespół stosuje pressing to Leo też to robi. Jeżeli ktoś nawalał pod tym względem to Cou (niestety). Nie mam też wątpliwości że nie ma na świecie zawodnika który lepiej by czytał grę. Mam wrażenie że on wie sekundę wcześniej niż reszta zawodników co się zaraz wydarzy. Co za tym idzie potrafi się mądrze ustawić zawczasu. Nie musi więc więcej biegać.
Faktem jest też to, że Leo rzadko wraca do defensywy - o to jednak nie miałbym pretensji bo my nie umiemy się bronić. Zawsze jak rywal nas przyciska to wyglądamy fatalnie. Dlatego często prowokujemy rywala do zagrania długiej piłki na którą czyhają nasi stoperzy.
1
@Nano22 każdy zespół świata chciałby mieć takie "braki" :D
0
@Arkon w mojej opinii bez sensu jest stać w polu karnym jeżeli nie gramy wrzutek do napastnika. Tak na logikę trochę mi się to mija z celem.
Ale zgodzę się że nie mamy prawej strony i jest to duży problem - nie z uwagi na małą liczbę ofensywnych zawodników ale na nierozciąganie rywala. No i mamy Suareza który zmarnował multum ze stworzonych okazji (co nie zmienia faktu że i tak jest dla mnie lepszy niż ktokolwiek inny kogo można by ściągnąć w jego miejsce...).
e: pozdrawiam kolegę @FCB24 który najwyraźniej ma kompleks na punkcie mojej skromnej osoby :D
0
@El dominatore Tak myślałem Nie spodziewałem się po Tobie bardziej sensownej wypowiedzi :)
0
@Marjando dziękuję bardzo :)
0
Komentarz usunięty
8
@Rewolucja123 moim zdaniem to będzie genialny ruch. Sam bym ściągnął do nas Cavaniego na rezerwę dla Suareza gdyby był zainteresowany i nie był zawodnikiem PSG.
0
@Marjando po co mam to robić? Żeby Ciebie przekonać? Śmiech na sali. A wierz sobie w co chcesz - co mnie to interesuje? :D
Dopiero bym wyszedł na głupka jakbym spróbował...
0
@FCB24 Kiedyś słyszałem na żywo wypowiedź takiej blondynki która mi powiedziała że nie wierzy w gwiazdy bo nikt tam nigdy nie był i jej z bliska nie widział. I nie robiła sobie jaj. Twoja wypowiedź to jest dokładnie ten sam poziom :)
Liczby kłamią! Tylko oczy @FCB24 widzą prawdę!
0
@Marjando Ktoś tutaj wrzucał statystyki ostatnio - nie chce mi się szukać więc możesz to zrobić sam jeżeli Cię to bardzo interesuje - albo samemu sprawdzić - z których jasno wynika że Semedo przegrywa we wszystkich statystykach z S. Roberto. Ale przecież statystyki kłamią :)
Strasznie dziecinne masz podejście jak widzę - i to ledwie po tych kilku zdaniach.
Użyłeś już takiego zwrotu jak "za to roberto i coutinho maja oszałamiające statystyki" czyli argumentacja typu "mamo dostałem pałę ale Tomek i Ala dostali dwóję to jestem od nich tylko trochę głupszy". A teraz "mamy znawce każdego tematu". (Ziewam) Bardzo ambitna argumentacja - trzyma równy poziom. Niski ale równy.
Aha - jeszcze słynne "oglądam mecze to wiem i się znam!" (zieeeeewa)
Wiesz dlaczego podkpiewam sobie z Twoich wypowiedzi? Bo nie mam szacunku do osób które nie potrafią porządnie uargumentować swoich racji. Bawi mnie ta dyskusja i tyle.
0
@Madridista_PL widzę przyzwyczajenia z innej strony z Ciebie wychodzą. Na LR była ta informacja już dzisiaj. Zapewne nawet kilka razy.
3
@Marjando Wiem - statystyki kłamią. Ziemia jest płaska a szczepionki zabijają ludzkość.
Przecież wystarczy obejrzeć mecz i nie zauważyć jak Semedo wspaniale gra! Wprawdzie zostawia autostradę za plecami albo truchta sobie wracając za rywalem do obrony ale to taki manewr taktyczny wymyślony przez trenera. Oglądaj dalej - notuj i pilnuj systemu! :D
3
@Madridista_PL Kupujcie kupujcie. Może za 10 lat będziecie mieli już 34 tytuły mistrzowskie? :D