Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner @Coutinho007 Paczta na same cyferki a potem dziwójta się że taki Malcom nie dostaje minut :D
0
@Coutinho007 a ile ma dostać? Dobre i to patrząc na to jak się prezentuje w rezerwach. Teraz dostanie presezon i walkę o pierwszą drużynę. Od kiedy funkcjonuje zasada że jak jesteś młody to coś Ci się należy? Na szansę trzeba zapracować a Ruiz w czasie spotkań na to nie zapracował. Ale może na treningach wygląda dobrze.
0
@Coutinho007 co chcesz przez to powiedzieć? Nie zadebiutował już? (w sumie trochę dostał tą szansę na zachętę bo w rezerwach to nie grzeszy ani grą ani skutecznością)
0
@Coutinho007 no nie ma. Przynajmniej nie ma takiego którego da się wyciągnąć z innego klubu. A nie widzę sensu wydawania kupy kasy na kolejnego Paco, który i tak przegra rywalizację z Saurezem bo jedyne w czym jest dobry to czekanie aż mu koledzy dograją piłkę tak aby mógł wykończyć akcję. Już lepiej niech gra Abel Ruiz. Przynajmniej taniej wyjdzie :)
0
@Szklaner to po co do mnie piszesz? O.o
Genialna logika chłopie. Genialna!
0
@Madridista_PL nikt nie docenia pracy napastnika jeżeli nie zdobędzie kilkunastu/kilkudziesięciu bramek. Zadziwiające jest jednak to, że jak takich zawodników nie ma na boisku (Suarez, Benzema) to gra drużyny przestaje się kleić. Ale nie - to czysty przypadek :P
0
@Coutinho007 czyli mamy takiej opcje: wydać kupę $ na słabego zawodnika, jeszcze słabszego zawodnika albo starego i słabego zawodnika. To może nie wydawać wcale?
0
@Madridista_PL 65 baniek? Ciekawe co z tego wyjdzie. Może będzie gwiazdą a może to będzie bohater jednego sezonu. Pożyjemy zobaczymy.
0
@Katalonbar Liczy się efekt końcowy. Punkciki w rankingu są ważne do rozstawienia oraz do pozycji ligi (ilość miejsc w pucharach). Nie ma zasady, że jak przegrasz 3 mecze w grupie to potem nie odrobisz 3 bramek w meczu z Barceloną :P (sic!)
1
@MarioVeB! tak to jest jak są zmiany - normalna rzecz że coś się rozjeżdża.
Z ciekawych rzeczy to widziałem - chyba wczoraj - post Robertinho napisany w stylu @ViscaBarca123 dotyczący opisu zawodników z top11 La Masii. Czyżby multikonto? :P
1
@rainyy 50 % - zagra albo nie zagra
1
@Colon normalka - ostatnio pojawiają się w profilu ze sporym opóźnieniem
0
@Katalonbar w rankingu są przyznawane punkty za zwycięstwa i remis (jeżeli dobrze pamiętam). LFC ledwie wyszedł z grupy (3 porażki) a do tego dochodzi 0:3 z nami. Nie ma się co dziwić że zebrali mniej punktów. Za to my zebraliśmy ich 30 (najwięcej razem z Chelsea) jako że zaliczyliśmy tylko 1 porażkę i 2 remisy na 12 spotkań.
3
@Colon ten temat?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7370040#comment-7370040
0
@dcd A nie jest tak że prawa ma Eleven ale odsprzedali na ten sezon część praw C+?
1
@Dejvo S. Roberto nie jest dużo lepszy. Ale przynajmniej nie zostawia autostrady za plecami. Rzadziej też zdarza mu się wracać truchcikiem kiedy rywal idzie z akcją. O tym że zalicza asysty to nie wspomnę, bo Semedo ma problem aby w ogóle podłączyć się do akcji. Ba - rozciąganie gry to już dla niego za dużo.
0
@Diki75 Denis też tak mówił.
Semedo jest tragiczny. Nie zagrał nawet jednego dobrego meczu w naszych barwach a rozegrał już ponad 80 spotkań. Zamiast biegać to wraca sobie często truchcikiem do obrony. Albo zostawia za plecami autostradę. Zobacz jak się zachowywał np. przy obu bramkach w meczu z Valencią. To nie jest jego jedyny wybryk - to jest u niego norma. Skoro do pierwszej drużyny wchodzi Wague to Semedo jest nam zbędny.
0
Denis za 20 baniek? Serio? O.o
Cucu bym zostawił na presezon - a może udowodni swoją wartość?
Za Malcoma licytacja.
Ciekawe co to za dyrekcja sportowa broni Semedo? Pewnie te same osoby co go sprowadziły...
1
@BarcaFanNamberLan porażka to będzie jeżeli zostanie...
1
@Krzysiek723 wincyj Semedo kurła!
0
@KamQiX sezon się skończył więc dorabiają jako statyści ;)
Przyjdzie przez sezon pomęczyć oczy kratką. Ale to LL więc musi być coś dziwnego. Ciekawe czy w przyszłym sezonie znowu będzie dwóch nadawców?
1
Przypomina mi się jak dziennikarze pytali MatSa co uważa o koszulkach reprezentacji Niemiec. Jeżeli dobrze pamiętam to powiedział coś w stylu "podoba mi się chociaż jest biała" :D
0
@Kompletny Nie ma za bardzo pojęcia o piłce nożnej choć twierdzi że jak Barcelonie nie idzie to jest jej smutno (ale to ze względu na mnie a nie klub;)
e: jak ogląda ze mną mecz to bardziej ją interesują fryzury, buty i wiele innych rzeczy na które ja bym w ogóle nie zwrócił uwagi :D
0
Barcelona ten sam wynik co Chelsea... LE jest widać mocno premiowana. Aż żal że hiszpańskie zespoły przestały przykładać wielką wagę do pucharu pocieszenia. Sevilla odpadła ze Slavią Praga a Betis z Rennes.
0
@KamQiX przecież w sezonie 15/16 były poziome pasy. To już było odejście od tradycji. Tak jak napisałem - ten projekt mi się nie podoba i ja bym na pewno nie przyklepał takiego rozwiązania. Ale z drugiej strony jestem ciekaw jak ta zmiana się sprzeda.
0
@MatiFCB2000 oczywiście że mógł w takiej właśnie sytuacji. Ale też wcale nie musi tak być. W końcu tutaj akurat chodzi o czysty marketing i raczej nic więcej. Tylko jakie to ma znaczenie? Czy koszulka Ci się podoba czy nie to narzekanie nic nie zmieni. To kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.
0
@Suzu Mnie się nie podobają ale mojej żonie już na przykład tak. Ale te z zakończonego właśnie sezonu też mi się nie podobały. Te z sezonu 14/15 nawet mi przypadły do gustu.
0
@Socjopata ponieważ [CENZURA]
0
@daraka220 Myślę że nawet im przez myśl nie przeszło ryzykowanie. Ale ustawianie akurat tego meczu wydaje mi się wybitnie dziwne.
1
@Wawrzyszewski myślisz że mafia ustawiła mecz żeby zarobić na wysokim kursie niespodziewanego wyniku?