Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 może mi ktoś przetłumaczyć o czym ten ktoś pisze? Próbuję wyciąć z tekstu nienawiść i hejt i za każdym razem pozostaje mi pusty tekst. Chyba jestem już za stary.
1
@D10SLEO (zieeeeeeewa)Nic Ci nie karzę. Gdybyś się ograniczył do konstruktywnej krytyki to nie zawracałbym Ci gitary. Ale Twoje standardowe wypowiedzi to teksty w stylu: "Busi i Rakitic grają wszystko kurła!". Tak. Grają wszystko. Arthur ma notoryczne problemy z mięśniami i nie jest to nowy problem. Vidal nadrabia walecznością ale to nie zamaskuje dużego braku umiejętności. Puig wygląda jak dziecko i wystawienie go na LL w meczu gdzie trzeba twardo walczyć z rywalami to dziś proszenie się o urazy. A Alena nie daje rady w środku pomocy i generalnie najlepiej czułby się na 10. Mamy więc 2 pomocników na 3 miejsca. Zadziwiające że grają wszystko... Klub potrzebuje de Jonga jak tlenu. A do tego kupno Rodrigo to byłoby dużo bardziej korzystne niż szukanie zastępstwa dla Suareza (nie ma takiego na rynku). Dopiero mając wybór z 4/5 pomocników + Vidal + Alena będzie można mówić o sensownym środku pola.
"Barcelona gra defensywnie". Taaaaaaak. Ciekawe czemu w poważnych ligach więcej bramek zdobyło tylko City i PSG (ale L1 to nie jest poważna liga)?
Strasznie nudne jest to ciągle przytaczane narzekactwo poparte niby sensownym (a nieprawdziwym) poglądem że Valverde ma super kadrę. Nie ma. Dembele musi popracować nad mięśniami nie mniej niż Arthur. Cou musi z kolei poukładać sobie wszystko w głowie. Nie mamy od kilku sezonów prawego obrońcy. Kupiliśmy parodystę i gra tam środkowy pomocnik. Może Wague coś da a może się spali - czysta niewiadoma. Do tego wiek zaczyna być wyraźnie odczuwalny a zarząd zamiast planować długofalowo to kłóci się czy zwalić winę na trenera czy jednak nie. Parodia.
0
@Rewolucja123 w nocy sufit Ci spadł na głowę? :)
0
@D10SLEO to zmień obiekt "uwielbienia"
2
@Commando same korzyści :)
1
@Chwytliwy oczywiście że na serio. Aż tak spaczonego poczucia humoru nie mam ;)Nie oszukujmy się - ten klub może finansowo się poprawił (to na pewno na plus) ale jak patrzę na organizację i przede wszystkim na zarządzanie to widzę ogrom patologii. Przede wszystkim zbytnia centralizacja władzy. Brak przepływu informacji (idę o zakład że gdyby Valverde i Garcia Pimienta musieli się sami dogadywać) czy rozmyte odpowiedzialności.
0
@LeoMessi1994 wzajemnie
0
@Chwytliwy ten zarząd do niczego się nie nadaje. Wiemy to od lat. Valverde nie zrobi rewolucji bo nie ma takich mocy sprawczych. Nawet na transfery ma znikomy wpływ.
0
@BarcaInfo w sensie że co? Że doznaje urazów? Zdaje się że już się nie spóźnia. Znowu coś odwalił?
0
@LeoMessi1994 tak jest - przepraszam! :)
0
@Chwytliwy pokłóci się z Leo tak że prawie wyleci w połowie sezonu? To nie Lucho wygrał ten tryplet - to Leo rządził wtedy kadrą. I to porozumienie Xavi-Messi-Lucho (kolejność nieprzypadkowa) dało nam te tytuły.
0
@LeoMessi1994 1000 razy już słyszałem te teksty. Jak Wam się powie że od jutra wschód słońca będzie na zachodzie to też to kupicie? To jest ten sam poziom absurdu. Jak masz jeszcze trochę szarych komórek to proszę - używaj ich a nie kupujesz te teksty tak obficie rzucane na LR.
1
@MarioVeB! 82 mecze rozegrane. Dwie asysty. Jak nie kumał o co chodzi w tej grze tak nadal nie kuma. Może w Benfice dawał radę ale tam mu powiedzieli "Run Semedo Run!" to biegał. U nas bieganie bez głowy daje tylko taki efekt jak widzieliśmy w parę dni temu: bieganie w przeciwną stronę niż leci piłka albo truchtanie za rywalem wchodzącym w nasze pole karne.
0
@Chwytliwy rewolucję w składzie to powinien był robić Lucho. Teraz jest o kilka sezonów za późno.
0
@MarioVeB! Semedo to ja bym wymienił nawet na Douglasa czy Wawrzyniaka. Nawet Rasiak. Wague wchodzi do drużyny i dla pana truchcika musi zabraknąć miejsca. To co on odwalił w finale PK to przechodzi ludzkie pojęcie.
1
@LeoMessi1994 chłopie jest prawie północ. przestań pisać dyrdymały.
Łykasz kretyńskie teksty. Jak może być defensywny skoro w europie więcej bramek zdobył tylko ManCity (i PSG ale to podrzędna liga). I jak nie stawiał na juniorów? Grali w PK a nawet w lidze, kiedy już nie było obawy o tytuł.
Jesteś strasznie podatny na idiotyczną propagandę jak powtarzasz te głupoty.
2
@Kapitan hawk nie będę tęsknił za tymi "kibicami"
0
@myscooter A kto powiedział że on jest genialny w obronie? O.o
1
@LeoMessi1994 brednie. Przyszedł Arthur i wszedł do 11 aż przestał grać. Vidal pokazał że coś umie to też grał.
0
@D10SLEO i koniecznie razem z Semedo :)
0
@myscooter
0
@BarcaInfo Lepiej w biurach zarządu ;)
W szatni to wyleci zapewne Malcom i Semedo. No i oczywiście Ci, którym kończą się umowy/wypożyczenia. Jeżeli dołączy de Ligt i Wague to nie będzie źle. Oby Cucu wrócił do klubu. Nie obrażę się też jak przyjdzie Rodrigo z Atletico.
0
@BarcaInfo Kiepski wybór jeżeli ma być faktycznie rewolucja. Nie mam wątpliwości, że nie ma lepszego kandydata na to stanowisko ale też EV jest raczej słabym kandydatem do wprowadzania drastycznych zmian. Zbudował pewną wieź z zawodnikami i jeżeli nie będzie jakiegoś ruchu z klubu typu odejście Neymara (w grę wchodziłby tylko Busi) to raczej nie spodziewam się rewolucji w wypracowanej strategii.
0
@Yoshi94 ile sekund piłka była na naszej połowie zanim wpadła do bramki? 5 max 6 sekund. Jak to nie jest szybki atak to nie wiem jak taki sobie wyobrażasz ;)
Strasznie próbujesz mnie zaszufladkować. A nie rozumiesz że mamy zawodnika dla którego takie zachowanie jak z Valencia to jest normą. W dodatku nie daje absolutnie nic w ofensywie. Zamiast się buntować przeciwko krytyce zastanów się czy Barcelonie potrzebny jest taki zawodnik.
0
@Yoshi94 To był zbyt szybki atak aby kombinować coś więcej z ustawieniem. Lenglet starał się zabezpieczać Albe na wypadek zejścia do środka (a nie dośrodkowania), Pique chyba tylko się cofał. Czy mógł wiedzieć że rywal wychodzi mu za plecy? Nie mam pojęcia. Chyba raczej nie. Czy mógł zrobić więcej? Też chyba nie. Musiałby wiedzieć co zrobi rywal i w który sektor wbiegnie a i tak pewnie niewiele by to dało. Czyste gdybanie.Nie winiłbym w takich sytuacjach nikogo kto wrócił do obrony. Można podyskutować czy środek pola nie dał się minąć jak dzieci - ale też nie robiłbym draki bo to była - co by nie mówić - fantastyczna akcja Valencii - i należy ich za to docenić.
0
@Yoshi94 Nie ma takiej zasady że tylko jeden jest winien. Tutaj Alba przegrał pojedynek biegowy (cóż - zdarza się) a po chwili było idealne dośrodkowanie. Trudno byłoby stoperom zrobić cokolwiek. Tylko Semedo mógł pójść do końca za rywalem i choćby utrudnić mu oddanie strzału. Nie dowiemy się co by się stało w takim wypadku ale wiemy że truchtanie (jak ma w zwyczaju) na pewno nie przynosi dobrych rezultatów. To nie pierwszy taki przypadek.
Nie mam pretensji jak ktoś przegrywa pojedynek. Ale jak ktoś pozoruje grę to jest to zupełnie inny kaliber przewiny.
1
@Peciak Ludzie co Wy macie we łbach? Semedo odpuszcza pogoń za rywalem a ten wbiega w pole karne, dostaje wrzutkę i strzela nam bramkę. To jest kontratak a nie atak pozycyjny. Tutaj nie ma krycia typu "Ja X a Ty Y" ani stref które kryjesz. Tutaj gnasz pod własną bramkę aby zapobiec utracie gola. Na załączonym wyżej filmiku widać bardzo wyraźnie że Semedo sobie odpuścił rywala. I nikt tutaj nie usprawiedliwia Albe, który przegrał pojedynek biegowy. Ale Semedo miał obowiązek iść do końca.Dodajmy do tego jego ruch przy pierwszej bramce. Wszyscy widzieli że rywal pośle nam zaraz piłkę za plecy Wszyscy z wyjątkiem Semedo. Ten zamiast gotować się do obrony robi totalną autostradę za plecami.
Oby ten koleś już nigdy nie założył koszulki Barcelony. Serio - nawet Douglas nie jest tak słaby aby zająć jego miejsce...
1
@kerouac w takim razie aż dziwne że Juninho ma tylko 82%
0
@SeeleyBooth Douglas zaliczył 1 asystę w swoich marnych 8 występach w Barcelonie. Semedo zaliczył dwie w 82 występach. Douglas ma 7 asyst w lidze tureckiej. Można się z niego nabijać ale statystyk to Semedo może mu pozazdrościć. Nie wspomnę o jego pokazie waleczności, zaangażowania i koncentracji z meczu z Valencią :(
1
@IronSanHybrid niecałe 4 mln Euro. Wow O.O