Azi

0

@Yoshi94 proszę bardzo.
Cytat: "Nie oszukujmy się, Valverde nigdzie nie odejdzie. Nikt go też nie zwolni, bo po prostu Bartkowi to na rękę, że cała wina za styl, porażki leci na trenera."
Zapytałem czy czytałeś co mówił Leo. Chciałem wiedzieć czy zdajesz sobie sprawę że przyjąłeś błęde założenie. W Barcelonie raczej nikt nie zwala winy na EV skoro zawodnicy sami mówią że to ich wina a nie trenera. Leo powiedział to tak jasno jak tylko się da.
Dalej chyba powinno być już jasne. Sorry ale spodziewałem się że oo przeczytaniu odpowiedzi Leo nie da się uważać czegoś innego niż on mówi. Chyba że chcesz mu zarzucić że ściemnia. Tylko po co miałby to robić?

Azi

2

@cooen Vidal gra - źle. Nie gra - też źle.

Azi

0

@monsterrize faktycznie. Słuchać wybuch w 4 minucie konferencji. To wszystko jest ustawione!!! Dobrze że jesteś przytomny i trzymasz rękę na pulsie.
Bo na pewno nie chodzi o to że to Ty masz paranoję. Skąd! :D

Azi

0

@Yoshi94 przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Odnoszę wrażenie że doszukujesz się w moich wypowiedziach więcej niż tam jest.

Azi

0

@Yoshi94 Nie. Ale myślę że nie udzielałby otwartego poparcia gdyby tak nie myślał. Nie przypominam sobie jakiejkolwiek jego wypowiedzi gdzie łgałby w żywe oczy. Myślę, że gdyby myślałby inaczej to udzieliłby dyplomatycznej, krótkiej odpowiedzi. A co powiedział? "Myślę, że Valverde wykonał znakomitą pracę. W przypadku porażki z Liverpoolem i odpadnięcia z Ligi Mistrzów trener nie ponosi żadnej winy. To my, piłkarze, jesteśmy winni."Jaśniej nie da się wysłać przekazu.

Azi

0

@Colon masz jakieś informacje czy Barcelona współpracuje z jakimś psychologiem? Szukałem (na szybko) w googlach ale nic nie znalazłem.

Azi

4

@chavez nie zdziwiłoby mnie gdyby Valverde był tutaj krytykowany nawet gdyby wygrał tryplet. To gdybanie oczywiście. Ale każdy ma możliwość przeczytać jak Leo mówi, że te wyniki to nie wina Valverde. A oni i tak wiedzą lepiej bo wiedzą swoje.

Azi

3

@Nano22 to jest właśnie nasz problem i nasze możliwości. Możemy przegrać 0:4 i wygrać 6:1 w rewanżu. Pozwalając rywalom wymienić 5 podań w ostatnich 10 minutach meczu (w tym 3 wznowienia ze środka boiska). Możemy tez przegrać 0:7 i szukać wymówek. odpadamy też z Romą i Liverpoolem. Nie dlatego że zespół jest źle przygotowany, przemęczony czy słabszy od rywala. Problemem jest nasza głowa i nasze nastawienie. Dwa razy uwierzyliśmy w naszą siłę i dwa razy rywal nas znokautował. My nie umiemy bronić. A jak nie atakujemy to leją nas po mordzie aż żal patrzeć :(

Azi

6

@Cochise No przecież 0:7 jest lepsze niż 0:4! ;)
Sprawa wygląda tak: zawodnicy głośno mówią że te wyniki to nie jest wina trenera - że to oni zawalili. Mówi o tym nawet Leo, który nie chodzi na konferencje i prawie nie udziela wywiadów. Ale społeczność fcbarca.com i tak wie lepiej co będzie dobre dla klubu.

Azi

0

@Yoshi94 czytałeś w ogóle wypowiedzi Leo?

Azi

1

Skoro i tak musi w wystąpić Malcom to lepiej żeby zagrał na prawej stronie. Pozostaje pytanie czy w takim wypadku nie opłaca się postawić na Semedo w obronie? Powinien czuć się lepiej mając przed sobą typowego skrzydłowego. Z drugiej strony ich dwójka totalnie zaburzy postawę całej drużyny.
Widzę dwie opcje: zagrać składem:Cillessen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Rakitic, Vidal - Malcom, Alena, Cou - Messi i odpuścić trochę posiadania piłki na rzecz bardziej bezpośredniej gry. Nie wierzę aby dało nam to wielką przewagę nad rywalem. Ale możemy skorzystać z ich zaskoczenia bo takiej taktyki z pewnością się nie spodziewają.
Albo: Cillessen - S. Robero, Pique, Lenglet, Alba - Busi, Rakitic, Vidal - Malcom, Messi, CouTeż nie jest idealnie. Brakuje jak ręki klasycznego rozgrywającego. Ale Arthur zapewne nie da rady zagrać. Druga linia z Vidalem jest zbyt słaba aby zdominować totalnie rywala. Tym bardziej, że Malcom nie umie grać w ataku pozycyjnym. Gra będzie więc rwana. A wynik jest niepewny. Ewentualnie pomyślałbym nad wystawieniem Alena w miejsce Malcoma. Choć znając Valverde to wystawi S. Roberto na prawej i Semedo za jego plecami.

Azi

0

@monsterrize kolejna genialna teoria chłopie :D
"Przeanalizuj raz jeszcze tekst, czytaj między wierszami."
Tak naprawdę to Valverde siedzi obok i mierzy w niego z gnata schowanego pod stołem. Więc Leo musi ukrywać prawdę pod ironią. Tak jest! Taka jest prawda! Prawda monsterrize!! :D
Co będzie dalej żeby zrealizować Twoje głupie teorie? Messi nie zna się na piłce? :)

Azi

0

@monsterrize nawet ironii nie wyłapujesz?A teraz bawisz się w psychiatrę. Ale to mnie próbujesz wmówić że mam problemy. Ciekawe.

Azi

0

@koksik2700 to po co czytasz?

Azi

0

@zibiku kolega @Nano22 już Ci to wyjaśnił. Postaraj się zrozumieć zamiast powielać to samo pytanie.

Azi

0

@Kamiloza91 cucu

Azi

0

@Veil5ide Już od dość dawna ściągamy młodych "następców Alvesa". Na rynku nie ma nikogo kto byłby w stanie dać tyle (albo prawie tyle) co Brazylijczyk. Ja obstawiam że w trakcie przyszłego sezonu Wague wygryzie obu ze składu. Co zapewne skończy się pożegnaniem z Semedo.

Azi

0

@Kamiloza91 Nigdy nie było nawet takiego pomysłu. To był wymysł jakiegoś dziennikarza. A Wy łykacie wszystko jak pelikany.

Azi

0

@Kamiloza91 Co Wam odbiło z tym Willianem? Po pierwsze nikt go nie chce. Po drugie Chelsea go nie odda bo mają bana (zakładając że ktoś chciałby go kupić).

Azi

0

@Kubox po co? Ściągamy Cucu. Zna nasz styl, jest dużo, dużo tańszy a w dodatku jest też rezerwowym lewym obrońcą. Najlepsza możliwa opcja.

Azi

0

@daniel32778 ciekawa teoria. Najwyraźniej rywale wreszcie nauczyli się biegać.

Azi

1

@Nano22 kolega @zibiku  zarzuca że ich nie przygotował do meczu. Nie wierzę aby mógł zrobić więcej. Nie wiemy co się dzieje w szatni ale zważywszy że zawodnicy nawet nie próbują insynuować winy trenera wnioskuję że nie działo się nic co odbiegałoby od innych ważnych spotkań.
To chyba Pepe Reina powiedział, że lepiej byłoby gdyby Barcelona wygrała pierwszy mecz 2:1 bo wtedy wyszliby z zupełnie innym nastawieniem na rewanż. Problem nie leży w złym doborze zawodników, bo ten sam skład wygrał 3:0 zaledwie 6 dni wcześniej. Problem leży w tym, że jak czujemy że rywal leży na łopatkach to czujemy się mistrzami świata. A jak dostajemy w mordę to to od razu jest nokaut.

Azi

0

@Nano22 po fakcie to każdy jest mądry. Rzucanie "co trzeba było zrobić" też jest banalnie łatwe skoro nie trzeba nawet udowadniać że efekt będzie lepszy (w tym wypadku przecież działa automatyczny argument że efekt był zły więc każda zmiana mogła tylko poprawić efekt).
Tylko kolega @zibiku nie rozumie że trener decyduje tu i teraz. Przed meczem może sobie planować a co wyjdzie - to już nie zależy od niego. A po meczu to on też może powiedzieć "powinienem nie wystawiać Cou". Tylko co z tego?

Azi

1

@zibiku Gdyby wiedział że zawodnicy przejdą obok meczu to pewnie by tak właśnie zrobił. Czemu nie informowałeś że tak właśnie się stanie?

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

1

@Suzu z tego płynie jedyny sensowny wniosek, że należy sprzedać go z ceną odkupu. Np sprzedamy za 35 a możemy odkupić za 60 (nie wierzę aby drugi klub poszedł na gorsze warunki). Zabezpieczamy się na wypadek powrotu do top formy i pełni zdrowia a jednocześnie nie mamy zawodnika nie do końca zdrowego.

Azi

0

@Fake69 a co to ma do rzeczy? Pisałeś o 4:0 a nie np. 4:2 czy 5:3. Nie potrafisz chłopie argumentować :)

Azi

0

@Fake69 8 to powiedzmy 10/15%Tak. To mało. Za mało aby uznać to za normę.

Azi

0

@Fake69 Pep nie wygrywał wszystkich spotkań. I nie było tak różowo jak piszesz. Ludzie - jak to ludzie - zawsze są krytyczni, nic niezwykłego. Ale wyników o jakich piszesz nie było za dużo - serio sprawdź sobie.Pep ma średnią 2,58 bramki na mecz i 2,36 pkt. Valverde (jeżeli już musisz porównywać) ma średnią 2,36 na mecz i 2,28 pkt. To jest różnica na poziomie 1 bramki w 5 meczach. Tak dużo? Raczej nie, zważywszy na fakt, że średnia bramek w LL obniżyła się od tego czasu. W czasie pracy Pepa też mało kto stawiał nam autobus. A jak już się pojawił to też nie umieliśmy sobie z nim za dobrze radzić.
I najważniejsze: Pep jest lepszym szkoleniowcem od Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?