Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@monsterrize przeczytaj ostatnie zdanie artykułu...
14
Szkoda że Arda się tak stoczył :(
0
@myscooter strasznie płasko na to patrzysz. Jest coś takiego jak współczynnik UEFA. Nie mówimy przecież o wynikach pojedynczej drużyny w danym sezonie ale o wynikach całej ligi. Kto prowadzi w tym rankingu od lat?
2
@koksik2700 to tylko opinia. Wyniki lm z ostatnich kilku-kilkunastu sezonów nie pokazują że PL jest taka mocna. Wyrównana? Ekstraklasa też jest wyrównana...
Nie potrafisz być obiektywny.
0
@koksik2700 i masz rację. Więcej bramek niż Barcelona zdobyły tylko ekipy PSG i City. Problem w tym że żadna z nich nie zbliżyła się nawet do najważniejszego trofeum. Może więc nie o ofensywną grę chodzi?
0
@Kapitan_SW Jako statystyka - super! Jako porównanie - bez żadnej wartości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coutinho007 nawet jeżeli budżet płacowy się nie spina (za małe wpływy - bo chyba nie może przekroczyć 70% przychodu klubu) to transfery nic tutaj nie zmienią. Dodajmy do tego, że okienko jest zamknięte.
2
"Władze FC Barcelony mają być zdeterminowane, aby sprowadzić zawodników na najwyższym poziomie i o wielkim prestiżu." A ostatnie 5 sezonów to jaką zasadą się kierowali? Od czasu jak do drużyny dołączył Suarez, Rakitic, MatS (i Bravo) to nie sprowadziliśmy nikogo znaczącego. I czyja to wina? Valverde? Piłkarzy? Bez jaj...
Arthur może dać nam dużo ale musi się uporać z urazami. Cou pokazał mega potencjał a potem że głowa to nie jest jego atut. A Dembuś? Ten chłopak ma siano we łbie. Musi się ustatkować. I w zasadzie tylko Lenglet stanowi jakieś tam wzmocnienie. A reszcie można zapomnieć.
0
@Coutinho007 wykombinuje z czym? To jest jakaś bzdura to co tam jest napisane.
0
@Coutinho007 sorry ale napisał to ktoś kto nie ma pojęcia o transferach. Budżet płacowy a środki na transfery to coś absolutnie innego. I gdyby klub potrzebował na szybko kapitału to na pewno nie będzie go zdobywał sprzedając zawodnika, bo to się tak nie odbywa.
0
@Coutinho007 aleozochozi?
0
@Barcelismo Z kim wstępną umowę? Griezmann? Coś zostało ogłoszone czy jak? Na razie Griezmann jest ich zawodnikiem. I powiedział że odchodzi. Czy trafi do nas? To wątpliwe. Niech se składają pozwy.
0
@Pawelec7 w reprezentacji grał prawie tyle co w klubie. Może być przemęczony ;)
2
@Grabarz1750 Nie oszukujmy się. LFC jest bardzo mocną drużyną ale to my przegraliśmy a nie oni wygrali (nie ujmuję im sukcesu). A Totki? Ich sukcesem było przejście City - tam byli mocni choć nie powiem że byli lepsi. A z Ajaxem? 3/4 tego dwumeczu to Ajax był lepszy. Aż nagle stwierdził że te ostatnie 45 minut to Totki sobie odpuszczą i trochę się zdziwili.
3
Piiiiiiątek! Piiiiiiąteczek! Piątunio! Piątunino! Jak ją tęskniłem przyjacielu! :)
0
@szkutnik91 Tia jasne. A w pierwszej drużynie zostanie 12 zawodników.
Jeżeli ktoś ma odejść Ci co są zbędni/chcą odejść, czyli Cillessen, Semedo, Malcom + wypożyczeni Gomes, Denis i kontuzjowany Rafa. Cucu powinien dostać presezon i wtedy zapadłaby decyzja co dalej.
Możemy wysłuchać ofert za Cou czy Umtitiego a nawet za Rakitica ale jakoś nie wierzę w takie transfery. Umtiti może dostać zgodę na (drogi) transfer jeżeli przyjdzie de Ligt.
8
@Nano22 e: załapałem! :P
dosłownie mnie oświeciło ;)
1
Jakoś nie wierzę że Atletico chce sprowadzić Semedo - faceta, który odpuszcza rywala i często truchcikiem wraca do obrony.
0
@Geble Jego manager dostał bana na transfery do 9 sierpnia :D
0
@Koors Jeżeli kosztowałby około 20 baniek to byłby zapewne super rezerwowym. Kogoś takiego - za rozsądną kasę i niewygórowaną pensje - nam potrzeba żeby Rakitic i Busi nie grali wszystkiego.
0
@clyde skończyło się tak, że po pół roku "rządów" Lucho prawie wyleciał bo wszedł w konflikt z Leo. Nad drużyną zapanował nie Lucho i nie Leo ale Xavi, który wynegocjował pokój. Ale Lucho dalej nie miał już za dużo do powiedzenia. Te trofea to nie jest zasługa Lucho tylko właśnie Xaviego.
0
@AlwaysBlaugrana Przecież to trener decyduje. Jeżeli miałby być tani i niedrogi w utrzymaniu to czemu nie? Facet ma 30 lat i naprawdę dobre statystyki. Do tego doświadczenie. Z transferu Paulinho też się wszyscy śmiali i kpili. Dziś śmiać się może tylko głupek. A nam jest potrzebny rezerwowy, który da odetchnąć Rakiticiowi czy Busiemu. Nie możecie narzekać na to że grają wszystko (jakby był jakiś inny wybór...) a jednocześnie narzekać na transfer bardzo dobrego rezerwowego. To jest wręcz logiczne o ile nie będzie drogi.
0
@Mati90fcb Sane jest nam potrzebny w tym samym stopniu co Malcom. Może w klubie ktoś wreszcie zacznie myśleć (o parę lat za późno) i zapyta trenera kogo potrzebuje?
0
@Skaramuczi mówiąc krótko: Rodrigo, Cucu/F. Luiz, X - nie ma takiego zawodnika oraz de Ligt.
0
@SeeleyBooth Nie mamy zastępstwa dla Busiego. A od lat jest to chyba najważniejsza pozycja. Nie przypadkiem kiedy Busi gra źle wyniki od razu gorsze. Od razu dodam - de Jong raczej nie zastąpi Busiego. Rodrigo to na dziś jedyna opcja.
0
@`Sin Oby ten czarny scenariusz nigdy się nie spełnił.
I znowu... Cou w pomocy. Był nawet artykuł o tym że Cou nie jest pomocnikiem. Ale ludzie i tak wiedzą przecież lepiej!
1
@SeeleyBooth jest nawet dwóch takich których bardzo chciałbym: de Ligt i Rodrigo (z Atletico)
4
@damian16161212 co ma piernik do wiatraka? Już pomijam fakt, że "każdy" to gigantyczne uogólnienie - dla mnie np. jest to temat całkowicie obojętny.
0
@Pyrzo_Barca przecież nie o tym jest ta dyskusja który jest lepszy. To jest podobny problem co Manuel Neuer. Nie chodzi o to kto zagra tylko żeby wybór był uczciwy.