Azi

0

@SeeleyBooth Douglas zaliczył 1 asystę w swoich marnych 8 występach w Barcelonie. Semedo zaliczył dwie w 82 występach. Douglas ma 7 asyst w lidze tureckiej. Można się z niego nabijać ale statystyk to Semedo może mu pozazdrościć. Nie wspomnę o jego pokazie waleczności, zaangażowania i koncentracji z meczu z Valencią :(

Azi

1

@IronSanHybrid niecałe 4 mln Euro. Wow O.O

Azi

0

@kerouac Co oznaczają te %? Anderson? To zapewne Sonny Anderson - był w Barcelonie przez 1 sezon. Fajny facet :)

Azi

0

@Swiatek w europie (w poważnych ligach - o ile tak można nazwać L1) więcej bramek od nas zdobyło tylko City i PSG. Dlatego strasznie mnie bawi jak ktoś używa takich teksów jak "defensywny Valverde" albo jeszcze głupszych "gra 3 DM".

Azi

5

No i pięknie. Wreszcie przyszedł jakiś prawy obrońca :)

Azi

0

@masik86 Myślę że docelowo tak. Wague ma duży potencjał ale nie ma co na niego składać wielkiej presji - musi dostać sezon na wkomponowanie się w zespół. Dlatego w ważniejszych meczach pewnie i tak grałby S. Roberto.

Azi

0

@macio_944 Miałem identycznie :DNie trawiłem Nad Niemnem. Te opisy powodowały że zasypiałem w komunikacji miejskiej a ja nigdy nie mogłem spać w środkach transportu. Ale są ludzie, którym ta książka się bardzo podoba. Zadziwiające :)

Azi

0

@macio_944 jest też najgorszą ale najwyraźniej to przemilczeli :P

Azi

2

@Trojanek23 chyba Coś Ci się pomyliło. Jak już to "nie ważne jak jest dobrze - z XYZ będzie przecież lepiej!". Nie doceniamy tego co mamy bo łatwiej jest krytykować za to co się nie udało. Jak są skoki drużynowe i jeden z naszych ma gorszy dzień to jest fala hejtu. A nikt nie docenia ile wysiłku włożyła Cała drużyna. Jeżeli chcesz się kierować takim "skandalami" - proszę bardzo.
Pomijam fakt że oceniasz mnie na podstawie swoich wyobrażeń mojej osoby. To Twój problem - jest mi szczerze obojętne co o mnie myślisz. Ale najwyraźniej w efekcie jedyne co potrafisz to narzekać. I czepiać się tych, którzy Ci zwrócą uwagę.

Azi

2

@Messibestplayerintheworld przypomni sobie dopiero jeżeli kolejny trener zawali sezon.

Azi

2

@Trojanek23 dziwny jesteś. Dlaczego miałbyś mi zazdrościć? O.o I na podstawie czego wyciągasz wnioski o moich ambicjach życiowych? O.o

Azi

2

@Trojanek23 wszystko jest skandalem. Valverde, wyniki wyborów, powódź i ostatni sezon GoT. Jeden wielki... Skandal.
Może warto zastanowić się że jak wszystko Ci nie leży to problem jest w Tobie a nie we wszystkim?

Azi

1

Oby tak było że Wague trafi do pierwszej drużyny. Semedo trzeba sprzedać albo wypożyczyć. Oby wrócił też Cucu który obsadzi nie tylko zastępstwo za Albe ale tez będzie opcja w ataku. W takim wariancie nie musi się martwić o minuty. Jeżeli jest możliwość to powalczmy też o Rodrigo z Atletico. Z ubytków pożegnamy Malcoma. Może Rafe. Todibo na wypożyczenie jeżeli przyjdzie de Ligt. I będzie git :)

Azi

0

@marcin62 Uwielbiam patrzeć na Malcoma. Ale nie w Barcelonie. Boli mnie jak ktoś gra inną piłkę niż drużyna. A Malcom to nie jest przeciętny piłkarz. On może zrobić porządną karierę - ale u nas ma na to dużo mniejsze szanse.

Azi

0

@Szymoxn20 ja też nie wiem

Azi

3

@BarcaInfo jak już zwalniać to niech zacznie od siebie :D

Azi

0

@BarcaInfo a dla kogo ta posada może być dobra? Rozliczają Cię z tego co przegrałeś a nie tego co wygrałeś. Kogo byś nie wystawił to krytyka. Messi wrócił do top formy to oznaka że jesteś dzbanem i bez niego nic nie ugrasz. Musisz wystawić przynajmniej 8 wychowanków a w każdym meczu zdobyć min 5 bramek.

Azi

4

Dziś po południu same dobre wieści. Być może uda się pozbyć nie tylko Semedo ale też Malcoma. Normalnie dzień prezentów :)

Azi

1

@Terminatorexi12 dwa sezony szans to za mało? O.oNam potrzeba wahadłowego a nie pomocnika udającego obrońcę albo portugalską parodie gry na boku obrony.

Azi

0

@konkwistadore moim Roberto? O co Ci chodzi?

Azi

1

@Skaramuczi Ta - jasne. To tytan pracy w defensywie. Nigdy nie odpuszcza. Popatrz jak do ostatka sił goni rywala przy bramce na 0:2 ostatnio... 


Azi

7

Robicie tylko nadzieję że uda się go pozbyć... :(

Azi

0

Chciałbym aby w przyszłym sezonie kadra wyglądała tak: MatS, Pena, Obr: Wague, S. Roberto*, Pique, de Ligt, Lenglet, Umtiti, Alba, Cucu* 2-linia: Rakitic, Busi, Arthur, de Jong, Vidal, Alena, S. Roberto*, Puig** Atak: Messi, Suarez, Dembele, Cou, Cucu*
* gra na 2 pozycjach** zawodnik rezerw powoływany w razie konieczności do składu A
Brakuje trochę ognia ale nie wierzę aby znalazł się napastnik który wywali Suareza ze składu. Sprowadzanie doświadczonego zawodnika nie zdało egzaminu. No i jest przebojowy Cucu, który miałby niemal pewne miejsce na ławce.Jeżeli jest taka opcja to bez wahania kupiłbym też Rodrigo z Atletico.
e: po zmianach na LR rozjeżdżają się zupełnie posty...

Azi

0

@Tomo_95 skoro każdy kolejny sezon jest słabszy to jaki inny wniosek można wyciągnąć?
Oczywiście całą tą analizę można wydrukować i użyć jako papieru toaletowego. Nie ma takich zależności. A nawet przyjmując że jest, to jest tez zupełnie bez znaczenia bo na wynik końcowy sezonu dużo większy wpływ mają inne fakty a nie "przemęczenie" szkoleniowca. Warto tez dodać fakt, że próba składa się z 3 elementów. To tak jakbyś wyciągał wnioski o Polakach na podstawie obserwacji jednej miejscowości.

Azi

0

@NeroTFP podawaj źródło - najlepiej z linkiem.

Azi

0

@prokofiew ja też nie byłem. A kto wygrał? Zresztą co to za różnica?

Azi

5

@ProMILs związki przyczynowo-skutkowe do kitu. Z Twojej "analizy" wynika jasno że trenera trzeba zmieniać co sezon.

Azi

2

@NeroTFP 79% ludzi uwierzy w każdą wymyśloną statystykę.

Azi

0

@Bogan i tylko tyle znalazłeś? :/Z tego co wystawiłeś nic nie wynika. On mówi szczerze: "Nie znam go osobiście, bo nigdy się z nim nie spotkałem. Myślę, że podpisanie z nim umowy to dobry ruch. Pokazał w Newell’s i reprezentacji Paragwaju, że jest zdolny". To tylko potwierdza moje słowa.

Azi

0

@arkasath @Bogan @Dari0G znalazłem taką wypowiedź Leo o jakiej myślałem pisząc "Zazwyczaj jak się z czymś nie zgadzasz a już musisz użyć dyplomacji to udzielasz krótkiej wynikającej odpowiedzi." Proszę bardzo: https://www.fcbarca.com/61211-messi-nie-mysle-o-odejsciu-ani-nic-z-tych-rzeczy.html Cytat: "Messi ponownie zapytany został o swoje relacje z Luisem Enrique. Odparł, że jego stosunki z trenerem są takie same „jak z każdym innym członkiem szatni, od trenera do zawodnika"". Dotyczy konfliktu z Lucho z 2015 roku. To jest dyplomacja. A to jest szczerość: "Myślę, że Valverde wykonał znakomitą pracę. W przypadku porażki z Liverpoolem i odpadnięcia z Ligi Mistrzów trener nie ponosi żadnej winy."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?