Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Marjando wystarczy otworzyć transfermarkt. Znaleźć danego zawodnika. Kliknąć w szczegółowy bilans występów a następnie posegregować według dostępnych zmiennych - np. sezon + pozycja prawy obrońca. I cyk - statystyki gotowe!
e: potem możesz sobie porównać osiągnięcia dwóch zawodników na tej samej pozycji. Wow prawda? ;)
Wiem - dla niektórych to czary mary! Nie martw się - kiedyś się nauczysz :)
0
@Marjando oszałamiająca logika i argumentacja :)
Ucz mnie miszczu jak tak wspaniale argumentować :)
0
@konkwistadore bardzo kreatywna odpowiedź panie filozofie :)
0
@El dominatore kiedy były wzloty? :)
4
@Tom3yn Dokładnie. Semedo w meczach z Dembele zaliczył mnóstwo asyst i kluczowych podań. Podam nawet dokładne liczby: zero i zero. Muszą grać razem! :)
1
@FCB24 w których meczach dokładnie tak było?
zważywszy że w całym sezonie strzeliliśmy całe 3 bramki z kontry to dużo takich spotkań znajdziesz :D
Tutaj masz dane:
https://www.whoscored.com/Regions/206/Tournaments/4/Seasons/7466/Stages/16546/TeamStatistics/Spain-La-Liga-2018-2019
Może idź już sobie popłakać gdzieś indziej? Albo wymyśl coś co będziesz potrafił udowodnić...
1
@FCB24 faktycznie - fakty kłamią. Drużyny które zdobywają mniej bramek grają bardziej ofensywnie. To "BARDZO" logiczne...
1
@mcsarna Cou w poprzednim sezonie grał bardzo dobrze. Czy Chelsea sprzedało Hazarda jak miał słabszy sezon? (bodaj 15/16) Nie bądź w gorącej wodzie kąpany.
1
@Alanooo To jest dobre pytanie. Alba nie jest młodzieniaszkiem. Prędzej niż później będzie potrzebny następca. Miranda dostał szansę i nie odpalił - może w innym klubie się wzmocni - jak Cucu i będzie warto go ściągnąć? Zobaczymy.
Fripo jest ciekawą opcją ale pytanie czy już teraz szukamy zawodnika, który w perspektywie powiedzmy 2-3 sezonów ma zerowe szanse na przebicie się do pierwszej 11? Czy nie lepiej postawić na emeryta a dopiero za rok czy nawet dwa ściągać tegoż "następcę". Trudna kwestia a żadne rozwiązanie nie jest dobre z samego założenia.
4
@MarioVeB! Czy sobie poradzi to się zobaczy - nie ma co robić takich założeń. Ale gorszy od Portugalczyka raczej nie może być, więc uważam taką wymianę w kadrze za zerowe ryzyko.
0
@Cochise Suarez się trochę kopie po czole - nie ma się co oszukiwać. Z drugiej strony jest drugim najlepszym strzelcem ligi po Leo - to też raczej mówi samo za siebie. Problemem jest to, że zalicza kolejny z rzędu słabszy wynik strzelecki. I ta tendencja jest wyraźna.
W skrzydłowych bym się nie pchał bo Cou i Dembele powinni dać radę. Zostawiłbym jednak Cucu. Brakuje nam ofensywnego prawego obrońcy - ale dołącza Wague, który już pokazał się z dobrej strony a potencjał ma olbrzymi.
4
@TheNekro94 po co kogoś ściągać za Semedo? Do pierwszej drużyny wchodzi Wague - nawet jeżeli (oby nie!) okazał się słaby to i tak gorszy od Semdo nie będzie. Żadne ryzyko.
8
@macio_944 nigdy nie kupiłem nic apple i nie zamierzam. Może jakościowo sprzęt mają dobry (choć bym dyskutował) ale swoich klientów mają najwyraźniej za idiotów.
34
@kibic1899 uwielbiam takie hasła jak "defensywne nastawienie drużyny". Jesteśmy tak defensywni że tylko City i PSG strzeliło w swoich ligach więcej bramek.
0
@Colon jak słyszę o takich bonach to na pewno nie myślę o ideach wolnorynkowych. Raczej o socjalizmie.
Przy okazji polecam poczytać/pooglądać filmy https://prostaekonomia.pl/
0
@highway nie widzę. Parejo byłby fajnym rezerwowym ale przypuszczam że nie oddadzą go za powiedzmy 20 baniek. A więcej raczej nie ma sensu wydać. Rodrigo też zdecydowanie za drogi. Fajny zmiennik dla Suareza ale dużo lepiej wykupić Rodrigo z Atletico za tą samą kasę.
0
@highway jakoś nie widzę go w Barcelonie.
0
@BarKom Puyol? Niech wraca i gra do 60tki. Ale Semedo trzeba się pozbyć. To jest porażka. Już Douglas byłby lepszy...
1
@highway Rabiot też złożył :)
0
@Colon facet który popiera wolny rynek a jednocześnie jest za wprowadzeniem tzw. "bonów oświatowych". Sorki ale jak dla mnie to trochę świr.
0
@Commando zobacz źródło. Pomijam fakt że Simeone chce takiego obrońcę co jest niedorzeczne.
1
Widzę tylko jedno wytłumaczenie tych koszulek: doszło do wniosku że będzie się o nich dużo gadać a to zawsze podnosi wartość marketingową.
0
@piotr szelest o jaki żartowniś :)
0
Proponuję tak: niech Valencia kupi całą trójkę za duży hajs a my nie kupimy Rodrigo.
0
@konkwistadore teraz wiesz jak ja się czuję kiedy czytam Twoje wypowiedzi :)
0
@hen0x taktyczny
0
@konkwistadore Ktoś gdzieś napisał że S. Roberto jest świetnym prawym obrońcą?
To że gra S. Roberto to nie znaczy że jest świetnym prawym obrońcą. To jest wyznacznik tylko i wyłącznie tego że Semedo jest słabszy niż nominalny pomocnik. I nic więcej. Problem w tym że to oznacza że Semedo jest naprawdę bardzo słaby...
Oby Wague wniósł coś do gry. I oby ktoś chciał nam za tego Semedo zapłacić...
0
@Limal88 Ty popatrz że problem nie występuje kiedy gra S. Roberto. To jest zmowa! Mówię Ci - spisek na skalę światową ;)
0
@Zieliniak Oczywiście. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka! :)
2
@kenneth99 to jest najlepszy argument w jego obronie jaki udało Ci się wymyślić :)