Azi

4

@Marjando wystarczy otworzyć transfermarkt. Znaleźć danego zawodnika. Kliknąć w szczegółowy bilans występów a następnie posegregować według dostępnych zmiennych - np. sezon + pozycja prawy obrońca. I cyk - statystyki gotowe!

e: potem możesz sobie porównać osiągnięcia dwóch zawodników na tej samej pozycji. Wow prawda? ;)

Wiem - dla niektórych to czary mary! Nie martw się - kiedyś się nauczysz :)

Azi

0

@Marjando oszałamiająca logika i argumentacja :)
Ucz mnie miszczu jak tak wspaniale argumentować :)

Azi

0

@konkwistadore bardzo kreatywna odpowiedź panie filozofie :)

Azi

0

@El dominatore kiedy były wzloty? :)

Azi

4

@Tom3yn Dokładnie. Semedo w meczach z Dembele zaliczył mnóstwo asyst i kluczowych podań. Podam nawet dokładne liczby: zero i zero. Muszą grać razem! :)

Azi

1

@FCB24 w których meczach dokładnie tak było?

zważywszy że w całym sezonie strzeliliśmy całe 3 bramki z kontry to dużo takich spotkań znajdziesz :D

Tutaj masz dane:
https://www.whoscored.com/Regions/206/Tournaments/4/Seasons/7466/Stages/16546/TeamStatistics/Spain-La-Liga-2018-2019

Może idź już sobie popłakać gdzieś indziej? Albo wymyśl coś co będziesz potrafił udowodnić...

Azi

1

@FCB24 faktycznie - fakty kłamią. Drużyny które zdobywają mniej bramek grają bardziej ofensywnie. To "BARDZO" logiczne...

Azi

1

@mcsarna Cou w poprzednim sezonie grał bardzo dobrze. Czy Chelsea sprzedało Hazarda jak miał słabszy sezon? (bodaj 15/16) Nie bądź w gorącej wodzie kąpany.

Azi

1

@Alanooo To jest dobre pytanie. Alba nie jest młodzieniaszkiem. Prędzej niż później będzie potrzebny następca. Miranda dostał szansę i nie odpalił - może w innym klubie się wzmocni - jak Cucu i będzie warto go ściągnąć? Zobaczymy.

Fripo jest ciekawą opcją ale pytanie czy już teraz szukamy zawodnika, który w perspektywie powiedzmy 2-3 sezonów ma zerowe szanse na przebicie się do pierwszej 11? Czy nie lepiej postawić na emeryta a dopiero za rok czy nawet dwa ściągać tegoż "następcę". Trudna kwestia a żadne rozwiązanie nie jest dobre z samego założenia.

Azi

4

@MarioVeB! Czy sobie poradzi to się zobaczy - nie ma co robić takich założeń. Ale gorszy od Portugalczyka raczej nie może być, więc uważam taką wymianę w kadrze za zerowe ryzyko.

Azi

0

@Cochise Suarez się trochę kopie po czole - nie ma się co oszukiwać. Z drugiej strony jest drugim najlepszym strzelcem ligi po Leo - to też raczej mówi samo za siebie. Problemem jest to, że zalicza kolejny z rzędu słabszy wynik strzelecki. I ta tendencja jest wyraźna.

W skrzydłowych bym się nie pchał bo Cou i Dembele powinni dać radę. Zostawiłbym jednak Cucu. Brakuje nam ofensywnego prawego obrońcy - ale dołącza Wague, który już pokazał się z dobrej strony a potencjał ma olbrzymi.

Azi

4

@TheNekro94 po co kogoś ściągać za Semedo? Do pierwszej drużyny wchodzi Wague - nawet jeżeli (oby nie!) okazał się słaby to i tak gorszy od Semdo nie będzie. Żadne ryzyko.

Azi

8

@macio_944 nigdy nie kupiłem nic apple i nie zamierzam. Może jakościowo sprzęt mają dobry (choć bym dyskutował) ale swoich klientów mają najwyraźniej za idiotów.

Azi

34

@kibic1899 uwielbiam takie hasła jak "defensywne nastawienie drużyny". Jesteśmy tak defensywni że tylko City i PSG strzeliło w swoich ligach więcej bramek.

Azi

0

@Colon jak słyszę o takich bonach to na pewno nie myślę o ideach wolnorynkowych. Raczej o socjalizmie.

Przy okazji polecam poczytać/pooglądać filmy https://prostaekonomia.pl/

Azi

0

@highway nie widzę. Parejo byłby fajnym rezerwowym ale przypuszczam że nie oddadzą go za powiedzmy 20 baniek. A więcej raczej nie ma sensu wydać. Rodrigo też zdecydowanie za drogi. Fajny zmiennik dla Suareza ale dużo lepiej wykupić Rodrigo z Atletico za tą samą kasę.

Azi

0

@highway jakoś nie widzę go w Barcelonie.

Azi

0

@BarKom Puyol? Niech wraca i gra do 60tki. Ale Semedo trzeba się pozbyć. To jest porażka. Już Douglas byłby lepszy...

Azi

1

@highway Rabiot też złożył :)

Azi

0

@Colon facet który popiera wolny rynek a jednocześnie jest za wprowadzeniem tzw. "bonów oświatowych". Sorki ale jak dla mnie to trochę świr.

Azi

0

@Commando zobacz źródło. Pomijam fakt że Simeone chce takiego obrońcę co jest niedorzeczne.

Azi

1

Widzę tylko jedno wytłumaczenie tych koszulek: doszło do wniosku że będzie się o nich dużo gadać a to zawsze podnosi wartość marketingową.

Azi

0

@piotr szelest o jaki żartowniś :)

Azi

0

Proponuję tak: niech Valencia kupi całą trójkę za duży hajs a my nie kupimy Rodrigo.

Azi

0

@konkwistadore teraz wiesz jak ja się czuję kiedy czytam Twoje wypowiedzi :)

Azi

0

@hen0x taktyczny

Azi

0

@konkwistadore Ktoś gdzieś napisał że S. Roberto jest świetnym prawym obrońcą?

To że gra S. Roberto to nie znaczy że jest świetnym prawym obrońcą. To jest wyznacznik tylko i wyłącznie tego że Semedo jest słabszy niż nominalny pomocnik. I nic więcej. Problem w tym że to oznacza że Semedo jest naprawdę bardzo słaby...

Oby Wague wniósł coś do gry. I oby ktoś chciał nam za tego Semedo zapłacić...

Azi

0

@Limal88 Ty popatrz że problem nie występuje kiedy gra S. Roberto. To jest zmowa! Mówię Ci - spisek na skalę światową ;)

Azi

0

@Zieliniak Oczywiście. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka! :)

Azi

2

@kenneth99 to jest najlepszy argument w jego obronie jaki udało Ci się wymyślić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?