Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zieliniak Oczywiście. A świstak siedzi i zawija je w te sreberka! :)
2
@kenneth99 to jest najlepszy argument w jego obronie jaki udało Ci się wymyślić :)
0
@BarcaInfo Jak to włączyć Griezmanna w transfer Semedo? W senise dają nam Francuza i jeszcze dopłacają? To byłoby najpiękniejsza rzecz na świecie.
8
Ale bym się uśmiał gdyby Simeone naprawdę chciał obrońcę któremu nie chce się biegiem wracać do defensywy :D
Marca ma naprawdę mroczne poczucie humoru. Ale z tego artykułu i tak najzabawniejsze jest to, że Semedo musi dzielić się minutami z S. Roberto. Nie musi. W klubie zapewne wszyscy by chcieli żeby S. Roberto wrócił już na zawsze do drugiej linii. Problem w tym, że Semedo jest słabszy niż pomocnik na jego pozycji... Nie bądź słabszy to nikt Ci miejsca w składzie nie zabierze. Problem w tym "nie bądź"...
Zaraz ruszy fala obrońców Portugalczyka. I znowu będzie:
- Valvede go nie lubi i każe mu źle grać! (no pewnie :D )
- Złe instrukcje (to ma niby wyjaśnić czemu co rusz zostawia autostradę za plecami...)
- Messi mu nie podaje (zły Leo nie lubiący Semedo - wywalić Messiego z klubu!)
- Valverde nie pozwala mu atakować - a w ogóle to nie da się grać dwoma ofensywnymi obrońcami (ciekawe że Liverpool może a Semedo nie może :D )
- Z Dembele na prawej to śmiga (Demble owszem czasem śmiga ale skąd wniosek że to zasługa Semedo za plecami? O.o)
0
@ProMILs logiczne to byłoby sprawdzić czy ktokolwiek w ogóle chce go kupić ;)
1
@Nano22 skąd masz takie info? To jakiś fake news. Nikt inny o tym nie informuje.
1
@robsesh takie narzekanie już jest totalnie niemodne. Teraz na topie jest napisać to wierszem. Wsydz się! :P
2
@BarcaInfo chytry Niemiec - jego słowa w przypuszczalnym tłumaczeniu: nie wykupimy go bo jeszcze nikt go nie odkupi i zostaniemy z takim sobie grajkiem z jego wysoką pensją.
0
@fajny_football https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7370910#comment-7370910
1
@Bagsik88 najwyraźniej. Potem wystawiał go do składu częściej niż S. Roberto i cały mecz rechotał. Tak było!
0
@kordyl1010 nie jest. Ale przypuszczam że nie ma przypadku w tym że Wague awansuje a Semedo nagle interesują się inne kluby.
0
@BarcaInfo Rosoła ma bana na transfery do 8 sierpnia z tego co słyszałem. Chcieć to on sobie może
7
@Bagsik88 zabronił mu grać. I nie pozwolił Leo żeby mu podawał.
1
@FafitFCB albo Oblaka. Na to wychodzi. W dodatku wiemy już że w kolejnym sezonie zagramy w LM z Atlantą! Wow!
1
@fajny_football
Plan działania na najbliższe miesiące:
1. Sprowadzić do klubu:
- de Ligt oraz Takefusa Kubo - maksymalne priorytety
- Cucu lub innego lewego obrońcę
2. zwolnić ludzi odpowiedzialnych za transfery w ostatnich 4 sezonach
3. ustalić jasne i klarowne zasady awansu do pierwszej drużyny + awansować nie tylko Wague ale też Puiga oraz Ruiza
4. Pogratulować Bartomeu pięknie wykonanej pracy a następnie z zaskoczenia wykopać z klubu :)
0
@BarKom kto jest moim ulubieńcem? Nie wiedziałem że Puyol wraca i będzie grał u nas na prawej obronie! Super!
0
@ProMILs może wstrzymaj się z takimi tekstami aż go kupimy? :)
0
@DupekZoledny Nie powiedziałbym po pierwszym półroczu Cou że to była wtopa. Teraz miał słaby sezon - cóż - taki urok piłki. A Dembele - mnie tam bardzo cieszy że jest w klubie. Wierzę w niego, że się ułoży i nie będzie łapał urazów z taką częstotliwością.
0
@Kubox oto głos rozsądku. Rok temu jak przychodził Malcom to był mega sukces. Zawodnik który posadzi Dembele na ławę. Mega super hiper kozak. A sezon zweryfikował wszystko. Cierpliwość jest cnotą.
0
@lambard niezła hipokryzja z tym obiektywizmem :)
Nie wiem jakie mecze oglądałeś w których Semedo gryzł tą trawę. Takich faktycznie nie widziałem a widziałem prawie wszystkie mecze Barcelony w tym sezonie :)
Wywalmy Messiego bo nie lubi biednego Semedo. Specjalnie się na nim wyżywa. On i jego kumpel Valverde. O!
1
@Coutinho007 zupełnie nie rozumiem co chcesz mi przekazać tym dziwnym zdaniem: "Sam wyskakujesz z hasłem, że Jović i Gomes są słabi a nagle piszesz o Abelu co ma 3 bramki w 3 lidze na cały sezon i dostał u nas 20 minut a Valverde już wolał nawet dać Messiego na 9."
Mnie np nie dziwi że Malcom dostał tak mało minut. Dziwi mnie natomiast że ktoś go sprowadził do klubu. Dziwi mnie też wiara pokładana w gościa wręcz stworzonego do klubu grającego bezpośrednią piłkę a nie potrafiącego grać kombinacyjnie.
Nie musisz ze mną dyskutować - wystarczy że nie będziesz odpisywał. To taka prosta zasada :)
0
@Szklaner @Coutinho007 Paczta na same cyferki a potem dziwójta się że taki Malcom nie dostaje minut :D
0
@Coutinho007 a ile ma dostać? Dobre i to patrząc na to jak się prezentuje w rezerwach. Teraz dostanie presezon i walkę o pierwszą drużynę. Od kiedy funkcjonuje zasada że jak jesteś młody to coś Ci się należy? Na szansę trzeba zapracować a Ruiz w czasie spotkań na to nie zapracował. Ale może na treningach wygląda dobrze.
0
@Coutinho007 co chcesz przez to powiedzieć? Nie zadebiutował już? (w sumie trochę dostał tą szansę na zachętę bo w rezerwach to nie grzeszy ani grą ani skutecznością)
0
@Coutinho007 no nie ma. Przynajmniej nie ma takiego którego da się wyciągnąć z innego klubu. A nie widzę sensu wydawania kupy kasy na kolejnego Paco, który i tak przegra rywalizację z Saurezem bo jedyne w czym jest dobry to czekanie aż mu koledzy dograją piłkę tak aby mógł wykończyć akcję. Już lepiej niech gra Abel Ruiz. Przynajmniej taniej wyjdzie :)
0
@Szklaner to po co do mnie piszesz? O.o
Genialna logika chłopie. Genialna!
0
@Madridista_PL nikt nie docenia pracy napastnika jeżeli nie zdobędzie kilkunastu/kilkudziesięciu bramek. Zadziwiające jest jednak to, że jak takich zawodników nie ma na boisku (Suarez, Benzema) to gra drużyny przestaje się kleić. Ale nie - to czysty przypadek :P
0
@Coutinho007 czyli mamy takiej opcje: wydać kupę $ na słabego zawodnika, jeszcze słabszego zawodnika albo starego i słabego zawodnika. To może nie wydawać wcale?
0
@Madridista_PL 65 baniek? Ciekawe co z tego wyjdzie. Może będzie gwiazdą a może to będzie bohater jednego sezonu. Pożyjemy zobaczymy.
0
@Katalonbar Liczy się efekt końcowy. Punkciki w rankingu są ważne do rozstawienia oraz do pozycji ligi (ilość miejsc w pucharach). Nie ma zasady, że jak przegrasz 3 mecze w grupie to potem nie odrobisz 3 bramek w meczu z Barceloną :P (sic!)